Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Навіщо і чому вчити собаку якщо живеш у приватному будинку?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вперше займались в кінолога з групою песів. Ну вчили там "рядом", лєжать, стоять, гулять і т.д. Інструктор каже треба знати і уміти все, це тіпа дисциплінує. Воно то так, тільки щось я не врубаюсь для чого це все треба :unknown: поясність будь-ласка хто в курсі, а то завтра знову на заняття..

Вихідні дані: пес нім 4 міс, живе у приватному будинку, сука. На виставки їздити не буде, по колодах, сходах, дошках бігати не доведеться. Як на мене їй треба знати команду "фу" і "до мене". Навіщо все інше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене їй треба знати команду "фу" і "до мене". Навіщо все інше?

На улицу выходить с ней не планируете, купаться ездить тоже? ;) У нас вокруг частный сектор. Недавно наблюдала, как хозяин пытался вывести погулять уже крупного немца - прошел метров 100 и вернулся. Пес абсолютно не умеет ходить рядом. А силище уже больше, чем у здорового мужика :D Хотя бы начальный уровень дрессировки немцу нужен обязательно - типа, чтоб воспитанным был, знал как себя вести в обществе. :D А сидеть/лежать/рядом - чтоб потом объяснить ему можно было "Веду на поводке - не тяни, иди спокойно. Гулять можно там, где хозяин сказал. Хозяин стоит с соседом разговаривает - сиди, а не дергай, не отвлекай хозяина от беседы." :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні вперше займались в кінолога з групою песів. Ну вчили там "рядом", лєжать, стоять, гулять і т.д. Інструктор каже треба знати і уміти все, це тіпа дисциплінує. Воно то так, тільки щось я не врубаюсь для чого це все треба :unknown: поясність будь-ласка хто в курсі, а то завтра знову на заняття..

Вихідні дані: пес нім 4 міс, живе у приватному будинку, сука. На виставки їздити не буде, по колодах, сходах, дошках бігати не доведеться. Як на мене їй треба знати команду "фу" і "до мене". Навіщо все інше?

свою суку немца отдал в 6мес на дрессировку. но не груповуху, а на индивидуальные занятия (по 1 часу 3 раза в неделю) и так 2 месяца. живет так же в частном доме, в вальере ~18м.кв. На выставки не ездила, и не планируется. но команды нужно все равно знать все те, что говорит вам кинолог. выйдя прогуляться вечером на улицу - иногда можно сказать ГУЛЯЙ, а иногда нужно сказать РЯДОМ. иногда нужно СИДЕТЬ(ЛЕЖАТЬ) с последующей МЕСТО, чтоб спокойно поговорить с соседом и не контролировать где ваша собака. поверьте мне как человеку у которого первая породистая собака... есть ряд команд стандартных которые вам пригодятся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А собаку Вы собираетесь дежать на привязи все время, или в вольере? Соседи моих родителей в частном секторе, как с цепи отпускают, то газончику приходит конец, как лошадь пробежала,на простые команды не реагирует..Но соседям все это нравится..они в восхищении ....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На улицу выходить с ней не планируете, купаться ездить тоже? ;) У нас вокруг частный сектор. Недавно наблюдала, как хозяин пытался вывести погулять уже крупного немца - прошел метров 100 и вернулся. Пес абсолютно не умеет ходить рядом. А силище уже больше, чем у здорового мужика :D Хотя бы начальный уровень дрессировки немцу нужен обязательно - типа, чтоб воспитанным был, знал как себя вести в обществе. :D А сидеть/лежать/рядом - чтоб потом объяснить ему можно было "Веду на поводке - не тяни, иди спокойно. Гулять можно там, где хозяин сказал. Хозяин стоит с соседом разговаривает - сиди, а не дергай, не отвлекай хозяина от беседы." :D

 

мы с вами одновременно написали ответ по теме... и одно и то же:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы с вами одновременно написали ответ по теме... и одно и то же:)

:beer:Так немцы же. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень желательно, перебороть себя, и всё-таки походить на занятия. Даже если Вам и не надо "команда лежать на расстоянии - жестом"

Открою небольшой секрет: первые ( 5-10-15 кому как...) занятия - больше работы идёт не с собакой ,а с хозяином: как правильно поощерять, как запрещать, как наказать, но не "зашугать", как работать с поводком и т.д.

Тем более у Вас ещё щенок - для него это будет ещё и социализация: новые выезды, новые люди, новые запахи, звуки, посторонние собаки. Собака выросшая во дворе и не видя улицы и людей будет уверена только у себя во дворе, а на другой территории будет "теряться". К тому же в жизни всякое бывает, даже если Вы и не планируете ничего менять, может прийдёться и переезжать, может и в квартиру на 19й этаж :o , и как Вы потом неуправляемую собачку в лифт с соседями на выгул... Собака всё-таки не мебель, нельзя при переезде как старый диван: он мне не вписывается в новую квартиру...

Да, кстати, существуют правила содержания собак в городе. Нем. овчарка в списке потенциально опасных пород... к ним особые требования:обязательная сдача нрматива "Собака в городе". Пусть сейчас и не сильно за этим следят, но может вскоре вспомнят, что и на этом можно заработать...)

 

А там, глядиш, может и войдёте во вкус:D Соревнования:D Выставки:D, но это вовсе не главное, это уже развлечения хозяев, а для собаки сделайте минимум - что был управляемым в разных ситуациях

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні вперше займались в кінолога з групою песів. Ну вчили там "рядом", лєжать, стоять, гулять і т.д. Інструктор каже треба знати і уміти все, це тіпа дисциплінує. Воно то так, тільки щось я не врубаюсь для чого це все треба :unknown: поясність будь-ласка хто в курсі, а то завтра знову на заняття..

Вихідні дані: пес нім 4 міс, живе у приватному будинку, сука. На виставки їздити не буде, по колодах, сходах, дошках бігати не доведеться. Як на мене їй треба знати команду "фу" і "до мене". Навіщо все інше?

 

Могу вам сказать, что это очень большая ошибка - думать,ч то собаке это все не понадобится).

Бегать "по колодах" - для собаки не дрессура, скорее - социализация, вернее - НЕ боязнь передвигаться в непривычных условиях.

Если Вы взяли боль-мень серьезную живность, или предполагаете, что Ваша собака станет не просто "гавканьем" во дворе, но Вы планируете так же "выходы" из двора, то собака не сможет реализовать Ваши планы без соответствующего обучения. Для щенка, как и для ребенка, важна социализация - это то окружение, которое увидит и, главное, научится с ним обращаться (или к нему относиться) Ваше животное. Чем больше он видит, тем адекватнее он сможет на это реагировать. Тем спокойнее он будет принимать окружение.

 

На площадку ходить ОЧЕНЬ нужно.

Но мое, ИМХО, 4 месяца - рановато. Бумы и лестницы пока точно не стоит. ПОКА - просто прогулки в людных местах, просто достаточное общение и просто социализация. С 6 месяцев площадка - обязательна: научение послушанию (это не только "фу" и "ко мне"), а еще некоторое количество команд,а, главное, реагирование на команды, когда есть кучища раздражителей (мало щенков бежит к хозяину по команде, почти все малыши (а после и взрослые малообученные собаки) предпочитают не услышать команду и продолжать игры, к примеру). В общем, площадка - это не только команды, но это обучение владельцев общению с собакой и научение собак реагировать на команды владельца ( а команд куда больше, чем Вами названы)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собака у вільному вигулі, вольєр є але виконуватиме свою функцію мабуть до року коли зачинятиму на ніч, потім буде шаритись без обмежень

предполагаете, что Ваша собака станет не просто "гавканьем" во дворе, но Вы планируете так же "выходы" из двора

Чим необмежене обмеження двором гірше ніж утримання на цепу чи в клітці з часовими прогулянками?

У мене в сусіда німець-кобель так живе, виходить за межі подвір’я зранку і ввечері коли той вигяняє і заганяє авто. Єдина незручність що інколи треба зайвий раз гаркнути щоб пес повернувся назад.

Мої думки такі що не треба вчити впрок пса тому, що не буде затребувано. Наприклад не розумію навіщо вчити лазити її по сходах або колодах якщо навіть гіпотетично це їй не знадобиться. Так само "рядом" абощо, звичайно добре якщо пес йде поряд і не смикається або сідає обійшовши мене, але в чому сенс, особливо щоб навчити цьому потрібно неслабо смикати "вздовж тулуба"? Дуже схоже на прихоті людей, якось аж шкода собаку

Коротше я з першого заняття зрозумів це не для мене, займатиметься донька, тим більше це їй подобається. Також виліз "мовний бар’єр" бо до цього ми намагались вчити самостійно зрозуміло українською бо якось не задумувались про це, а зараз команди звучать російською, інструктор сказав що собаці все-рівно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої думки такі що не треба вчити впрок пса тому, що не буде затребувано.

Вы взяли собаку для чего? Для охраны дома, территории? Или как большую игрушку? Овчарка, это как оружие - не умеешь обращаться- либо научись, либо не подходи вообще. Собака, полностью не управляемая хозяином, представляет большую опасность (кроме Вас и членов Вашей семьи есть соседи, гости и т.д). И какие навыки пригодятся собаке (или Вам), Вы заранее предугадать не сможете, но обязаны, раз Вы уже взяли собаку, сделать все, чтобы в любой ситуации Вы и члены Вашей семьи могли полностью управлять собакой. "Фу" и "Ко мне" должна знать любая собака, даже пинчер. Но овчарку нужно обучить намного большему, надеяться только на исходные данные породы нельзя. И если у Вас нет опыта в общении и дрессировке овчарок - уж лучше потратить время и обучить собаку даже "на прозапас", чем потом кусать локти и винить во всем собаку.

Пы.сы. Овчарка мужа была обучена так, что понимала не то, что с полуслова - с первого взгляда. Не все ее навыки были всегда затребованы, но собака всегда, в любой ситуации идеально подчинялась хозяевам.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також виліз "мовний бар’єр" бо до цього ми намагались вчити самостійно зрозуміло українською бо якось не задумувались про це, а зараз команди звучать російською, інструктор сказав що собаці все-рівно

 

От гади, навіть українських собак і тих хочуть обмоскалити :D. Не піддавайтесь, вчіть собаку українською:) У мене он англічанка, але я її навчив розуміти і українську, і тепер вона в мене собака-поліглот, дуже розумна, я навіть думаю, що розумніша за нашого премєр міністра :) А вчити собаку треба.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение такое - если есть хороший мозг - ему регулярно нужны тренировки, чтоб не отупел и не деградировал. Тут дело даже не в супер-обученности, главное,ИМХО, зарядка для мозга. :)

Мы своему регулярно вводим какую-то новую команду, типа "иди на ручки" (в мальчике 42 кило:D) или "кружок" (вокруг крутануться), или "потанцуем" (встать в позу танго с хозяином) :) Это помимо обычных и обязательных команд. Я уже молчу про команды воспитательные. Например, наш пацан в квартиру с немытыми лапами не зайдет:twisted:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне всегда было трудно понять, зачем заводить собаку служебной породы, и потом не заниматься с ней. Во первых это социально опасно. Во вторых это просто противоречит смыслу породы - немецкая овчарка выводилась как собака, требующая регулярных и постоянных умственных и физических нагрузок, а не бестолкового шатания и гавканья во дворе.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно написали :beer:, а пока ваш щен еще маленький, приучите ходить по дорожкам и справлять естественные надобности за воротами вашего участка..может это покажется смешным:\"\":, но потом очень облегчит жизнь вам, вашей собаке и вашему участку
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої думки такі що не треба вчити впрок пса тому, що не буде затребувано. Наприклад не розумію навіщо вчити лазити її по сходах або колодах якщо навіть гіпотетично це їй не знадобиться.

1.Выбежит Ваш песик за пределы двора и бросится на чужого ребенка.... - а ведь его не учили, что бросаться просто так нельзя.... далее заява + разбирательство...

2. Будет ваш песик начинать обгавкивать человека метров так за сто... ведь уверенности в себе в ней не будет, т.к. она не социализирована: на площадки не ходила, в городе не гуляла...

3. случится так, что вы столкнетесь с вором на втором этаже дома... а собака не придет к вам на помощь, т.к она банально будет бояться лезть по лестнице - ведь она боится высоты и хождению по брусьям ее не научили в детстве.

4. Придет время защитить хозяина, а она просто будет бояться укусить нападающего.... а она просто не умеет кусаться, ведь ее не научили.... ее не учили кусаться/бороться/не бояться палки/громких звуков/выстрелов

5. придет недруг не сам, а с собакой... и все, недруг ему будет не интересен.. а вот собака - очень даже.... ведь в детстве он на площадки не ходил.. и с себеподобными не играл...

 

Список можно продолжать...

 

ПС1: Ни один НОРМАЛЬНЫЙ кинолог не возмется обучать собаку защите, если собакой нельзя управлять....

 

ПС: Вам неприятно, когда ваш ребенок вас не слушается?

А непослушание собаки будет просто раздражать..

 

Удачи и правильных выводов

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно написали :beer:, а пока ваш щен еще маленький, приучите ходить по дорожкам и справлять естественные надобности за воротами вашего участка..может это покажется смешным:\"\":, но потом очень облегчит жизнь вам, вашей собаке и вашему участку

 

Я думаю, Ви не маєте на увазі тротуар, відразу за воротами будинку :) А то собак привчають для того, щоб полегшити життя собі, собаці і власному подвірю, а про решту людей, які ходять потім по "собачих мінах" якось і не згадують.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tapok, Перелік обов'язкових команд для собаки, настільки ж важливий як і правила дорожнього руху. Безпека Вашого собаки залежить від того наскільки Ви навчите її Вас слухати. Якщо собака не виконає команди "стояти", це може коштувати йому життя під колесами якого небудь авто. Якщо собака не буде навчений витримці він може вскочити під колеса Вашого авто.

Доречі про мову: дійсно собаці однаково на якій мові Ви з нею спілкуєтесь, але "дреси" якраз службових собак радять замінювати загально відомі команди (сидіти, стояти, біля мене) якимись своїми, або на іншій мові. Пояснення цьому - аби Ваш собака розумів саме Ваші команди. Бо наприклад, якщо до подвірья прийдуть "чужі", то вони можуть підкріплюючи загальновідомі команди "вкусняшкою" ввійти до собаки в довіру.

Щодо програми навчання та методів, я раджу Вам змінити площадку. Є люди які вчать взаємодії "хаз-яїн-собака" без стусанів. Колоди то є Ваш вибір програми, в "Собаку в місті" вони не входять. Хоча... чим більше щеня (а до півтора року це буде щеня) буде зайняте вигулом та дресурою, тим меньше воно буде пакостити в дворі:)

От кажуть, що азіати настільки розумні, що їх вчити взагалі нічому не треба, мовляв все знають з молоком матері. Та або мені дісталися виродки, або мені забракло терпіння чекати доки молоко до мозку дійде, що я цуценят вчу та й тим хто купує в меняе собаку раджу або їхати на площадку або кликати дреса додому.

Увляєте собі коли ти приходиш в чистому з роботи, тебе баче 9-12 місячне телятко, яке не зна жодної команди, і радісно біжить и скаче щоб пообійматися???:twisted::lol: Кайф ще той:\"\":

Тому раджу вчитися:roll:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чого ви напосілися, я ж розумію що доводити собачатниками що собака не рівня дитині марно :beer: Сьогодні поряд займалась старша група, був час спостерігати за ними (моєю займається донька), з того що бачив зробив висновок:

1. Більшість собачатників, ну як би так сказати, трохи "притрушені" :o

2. Якщо приводять собаку жінки старше середнього віку то а)вони не одружені, б)у них не має дітей в)їм нєфіг дєлать

3. Якщо собак приводять дорослі чоловіки то а)у них є якась конкретна мета б)їм нєфіг дєлать

Повторюсь, це на мій суб’єктивний непрофесійний погляд :D

Ну а так вирішили займатись, щоправда трохи незручно їздити, спробуємо пошукати десь ближче. До речі кінолог сказав що наш песа перспективна

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а)вони не одружені, б)у них не має дітей в)їм нєфіг дєлать

тобто у жінок мети не може бути?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чого ви напосілися, я ж розумію що доводити собачатниками що собака не рівня дитині марно :beer:

Я не собачник. У меня собак не было и пока нет (с собакой мужа, к сожалению, очень мало довелось пообщаться). У меня есть лишь здравый смысл и понимание того, что собака (а тем более овчарка) - это не игрушка, а громадная ответственность (кстати, именно по этой причине и нет пока собаки). Раз уж взяли - будьте добры, воспитывайте так, как полагается, не отлынивайте, дабы избежать возможных проблем в дальнейшем. Слишком много хозяев обвиняют собак в том, в чем повинны сами.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто у жінок мети не може бути?)

Ну, може і є, але вони її ретельно приховують :D

Я от собі що думаю, а як же раніше обходились без навчання, ще ж зовсім недавно професійний кінолог це був недосяжний спеціаліст, мабуть таки "исходные данные породы" мають значення. У мене колись в дитинстві були дві собаки, безпородні але класні, один Шарик великий помісь вівчарки, друга Грем щось від кавказця, і ніхто їх не вчив, нікого дарма не вкусили, померли своє смертю. От ви кажете тренувати собаці мозок новими командами, але мені здається що таким чином тренують свій мозок власники собак, бо собакам за великим рахунком все-рівно

А також я здається зрозумів навіщо собачі виставки - просто в собак вкладається дуже багато зусиль - хтось же має оцінити

Наразі я того не можу зрозуміти, ну як не розумію філателістів з їх марками, для мене собака не більше ніж собака, хай навіть дуже класна бо моя.

Але тренуватись будем. Сьогодні ходили на ринок у базарний день "саціалізовуватись", собаці сподобалось, нам також - стільки уваги :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Більшість собачатників, ну як би так сказати, трохи "притрушені" :o

2. Якщо приводять собаку жінки старше середнього віку то а)вони не одружені, б)у них не має дітей в)їм нєфіг дєлать

3. Якщо собак приводять дорослі чоловіки то а)у них є якась конкретна мета б)їм нєфіг дєлать

 

ОУУУУ!!!! "Тапок" рада вітати Вас в колі "притрушених" - Ви ж тепер теж собачатник...

Ви спитали - Вам відповіли, Ви звинувачуєте в тому, що на Вас "напосіли"... щє й намагаєтеся ярлика почіпити :( Не по чоловічому... Ви чого очікували коли питали? Що Вам скажуть та то фсе фігня, не витрачайте гроші та часу... А Ви потім дасте почитати доньці, і скажете "баста"?

Я от так бажала Вам підказати, так би мовити з висоти досвіду, а тепер в мене питання:

1. А чим Ви годуєте собаку?

2. Вам казали, що треба регулярно її оброблювати вд кліщів, глистів, робити щеплення. А ще бажано хоч би раз в рік задавати кров на дірофілярії та біохімію?

3. А ще собаки як і люди хворіють - отруюються, можуть підвернути ногу - її тоді лікувати потрібно...

Це не новина??? Чи може і це все фігня, і собачники просто "притрушені"?

Доречі, я вже старша середнього віку, маю сина, роботу, маленький бузінес, та хоббі:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З собакою займатися треба безумовно. Але я думаю, що професійний кінолог так вже й необхідний, якщо ви не збираєтесь виставлятись чи приймати участь в якихось змаганнях та ін. Але тоді треба вам приділити собаці досить багато часу. З моєю собакою займалися я і мій товариш. Вона прекрасно соціалізована, не кидається ні на собак , ні на людей (ходимо з нею навіть в паб, хоча собака поняття не має, що таке намордник ), хоча на своїй території обгавкує. Знає базові команди - сидіти, лежати, до мене, в машину, фу та ін. Прекрасно ходить на поводку, ніколи сама не побіжить через дорогу (або зупиниться коло дороги і буде чекати команду, або буде проситися на поводок). А взагалі то, вона розумна сама по собі. І мен і собаціі цього цілком хватає Змінено користувачем baroleks
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люша, а чоловіка, чоловіка маєте? :rolleyes:

1. А чим Ви годуєте собаку?

2. Вам казали, що треба регулярно її оброблювати вд кліщів, глистів, робити щеплення. А ще бажано хоч би раз в рік задавати кров на дірофілярії та біохімію?

3. А ще собаки як і люди хворіють - отруюються, можуть підвернути ногу - її тоді лікувати потрібно...

1. Варимо каші з м’ясом, м’ясо сире, якісь курячі набори, кисле молоко, сир - все як має бути, правда рибу їсть не дуже охоче

2. Від блох кліщів оброблені, глистів поганяли, щеплення двічі, карантин закінчився. Кров правда не здавали, у вет клініці про це не казали. А ще сьогодні, хоч і оброблені але після тренування на голові знайшли кліща, ще не встиг толком залізти - витягли

3. Звичайно, від мене вет лікарня 300м :beer:

4. Вольєра зробив, іграшок накупляв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люша, а чоловіка, чоловіка маєте?

ну ка, срочно отчитайтесь товарисчу tapok о вашем семейном положении.....

 

ПС: а еще лучше корзину с бельем выверните наизнанку, выложите фото семейные, скан паспорта. Это очень большое отношение имеет к дрессуре собак.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...