Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

газоблок на зиму

MarVic

Рекомендовані повідомлення

Может где-то уже обсуждалось,я не нашла.

Выгнали 1-й этаж,но по ряду причин стройку останавливаем до весны.

Естественно,газоблок был куплен на весь дом...

Можно ли его оставить в паллетах на зиму:unknown:?На внутренней поверхности пленки виден конденсат,может вскрыть паллеты,чтобы газоблок просох пока тепло относительно?

Газоблок Стоунлайт,завозили в конце июля.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене Аерок простояв зиму в палетах на вулиці і нічого не було, але щє до початку будівництва як тільки починаються теплі дні необхідно плівку зняти повністю, щоб дати висохнути блокам.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Михалів, а как быстро лично Ваши "монстрики" высохли и насколько хорошо высохли?

А то тяжелые они, с водой чую вообще будет швах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное не распаковывайте,если есть начатые накройте плотно,перезимует на ура.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю Raha! При нашій розмові я вказував, що 500 блок важкий та габаритний, коробка зроблена повністю в травні - червні, в кінці літа я переставляв блоки які залишились - блок став просто габаритним:))) Сухий блок набагато менше важить ніж мокрий:o, тому й даю пораду знімати всю плівку, щоб блоки на сонці та вітру втрачали вологу яку накопичили за зиму - між палетами була крига в кінці квітня. В внутрішній стіні з 25 см блоку зявилось пару тріщин з волос товшиною, потім згадали що клали в то місце декілька блоків які стояли в воді(були дощі..) і при усадки та висиханні відбулась деформація але не критично.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может где-то уже обсуждалось,я не нашла.

Выгнали 1-й этаж,но по ряду причин стройку останавливаем до весны.

Естественно,газоблок был куплен на весь дом...

Можно ли его оставить в паллетах на зиму:unknown:?На внутренней поверхности пленки виден конденсат,может вскрыть паллеты,чтобы газоблок просох пока тепло относительно?

Газоблок Стоунлайт,завозили в конце июля.

Спасибо.

 

Да помню и я такой ерундой заморачивался.... он и 10 лет простоит что с ним случится? у меня по участку куча кусков блоков раскидана уже 2 зимы зимуют на земле и еще 100 лет пролежат пока уборкой не займусь.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене два роки газоблоки стояли під відкритим небом без проблем. Плівку по боках треба зняти, залишити тільки зверху, так навіть на сайті якогось виробника написано, Аероку чи ЮДК, якщо не помиляюсь.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...