Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газопрововід. Чи обов'язковий сервітут на землі міськради

vasyas

Рекомендовані повідомлення

Проводжу собі газ. За проектом, газопровід проходить по землям міськради (обочині дорозі загального користування та проїзду). Чи обов'язково оформляти сервітут на частину землі, по якій проходить газопровід?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проводжу собі газ. За проектом, газопровід проходить по землям міськради (обочині дорозі загального користування та проїзду). Чи обов'язково оформляти сервітут на частину землі, по якій проходить газопровід?

Нет.

Сессия миськрады (сельрады) дает разрешение конкретному лицу на проектно-изыскательские работы для прокладки трубопровода по такой-то улице (улицам).

Таким образом орган местного самоуправления выражает согласие на использование земли, находящейся в его распоряжении.

ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е., если у меня на проекте печать главного архитектора, дополнительного договора не нужно?

 

А то у представителей благоустрою есть свое мнение на этот счет, но соглашатся с ними не хочется )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е., если у меня на проекте печать главного архитектора, дополнительного договора не нужно?

 

А то у представителей благоустрою есть свое мнение на этот счет, но соглашатся с ними не хочется )

Я прокладывал газопровод только в селе.

До проектирования получил разрешение сессии сельрады на проведение проектно-изыскательстких работ для прокладки газопровода.

 

Процедуру для города не знаю.

У Вас есть решение сессии горсовета с разрешением на проведение проектно-изыскательстких работ для прокладки газопровода?

Проектировщик и архитектор не компетентны решать земельные вопросы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прокладывал газопровод только в селе.

До проектирования получил разрешение сессии сельрады на проведение проектно-изыскательстких работ для прокладки газопровода.

 

Процедуру для города не знаю.

У Вас есть решение сессии горсовета с разрешением на проведение проектно-изыскательстких работ для прокладки газопровода?

Проектировщик и архитектор не компетентны решать земельные вопросы.

 

Такого решения нет.

Но проект утвержден в архитектуре, а архитектура - отделение горсовета.

Нужно дополнительно еще что-то?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такого решения нет.

Но проект утвержден в архитектуре, а архитектура - отделение горсовета.

Нужно дополнительно еще что-то?

Подождем, пока отпишутся те, кто проводил трубопровод в городе.

 

Хоть архитектура и отдел горсовета, но земля - это компетенция именно сессии органа местного самоуправления, а не какого-либо отдела.

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рада на сесії не виносить рішень щодо робіт, це компетенція виконкому або його підрозділів. Рішення ради щодо сервітуту на землю стосується власника газопроводу. Відповідно якщо газопровід ваш то на вас покладається вирішення цього питання. Зазвичай у містах зоною розмежування відповідальності є лічильник, який встановлений на території споживача, відповідно газопровід, що лежить за межами ділянки, є у власності або на балансі газової компанії. Якщо у вас так то можете благоустрій з усіма питаннями відправляти в облгаз бо по факту ви до труби не причетні
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас так то можете благоустрій з усіма питаннями відправляти в облгаз бо по факту ви до труби не причетні

хаха, я так розумію чоловік хоче підключити газ йому сказали, хочеш прокладай сам вуличну трубу, інвестуючи для міста. Але при цьому благоустрій віднови і зроби ще краще ніж було. Кого тут послати і куди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хаха, я так розумію чоловік хоче підключити газ йому сказали, хочеш прокладай сам вуличну трубу, інвестуючи для міста. Але при цьому благоустрій віднови і зроби ще краще ніж було. Кого тут послати і куди?

 

Саме так.

І проекті саме вулична труба (розподільчий газопровід).

 

Поки труби немає, не можна вирішити про її власника.

Я числюся лише як замовник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді не зрозуміла суть питання, до чого тут сервітут? Благоустрій має бути відновлений "навіть краще ніж було" це без варіантів і цілком нормально. Щодо труби то все просто або віддавай на баланс облгазу або плати і обслуговуй її сам
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді не зрозуміла суть питання, до чого тут сервітут? Благоустрій має бути відновлений "навіть краще ніж було" це без варіантів і цілком нормально. Щодо труби то все просто або віддавай на баланс облгазу або плати і обслуговуй її сам

 

От, і моя думка така ж ) А в представників благоустрою інша.

 

Ситуація в даний момент така.

Є узгоджений проект по підключенню до труби середнього тиску, із прокладанням вуличного газопроводу. Скоро підрядник буде виконувати монтаж. Підрядник (Газтехніка) попросив зареєструвати в міськраді заяву, що у випадку порушення благоустрою його буде відновлено за мій кошт.

 

Заяву зареєстрував, але через кілька днів передзвонили із благоустрою, кажуть, потрібно ще укласти договір сервітуту.

 

Як "відбитися" від такого договору?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в чому проблема в договорі?

 

Наскільки я знаю, в такого договора складна процедура укладення.

Зокрема, потрібне рішення міської ради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро підрядник буде виконувати монтаж.

Не забудьте зарегистрировать Декларацию о начале будивельных работ.

Иначе потом Вам предложат зарегистрировать Декларацию о готовности объекта к эксплуатации, а в связи с отсутствием Декларации о начале работ, ГАСК Вас оштрафует за самострой.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1840743&postcount=29

 

Добавлено через 3 минуты

Т.е., если у меня на проекте печать главного архитектора, дополнительного договора не нужно?

 

А то у представителей благоустрою есть свое мнение на этот счет, но соглашатся с ними не хочется )

А кто такой благоустрой, чтобы иметь свое мнение?

Зарегистрируйте Декларацию о начале работ по прокладке трубопровода.

ГАСК - уполномоченная государственная организация, отвечающая за законность строительства.

 

Если есть Декларация о начале работ - "суете ее в нос" любителям благоустроя, и посылаете их ... в ГАСК.)))

 

ЗЫ

Сомневаюсь, что у гор.газов, гор.энерго и т.п. есть сервитуты на земельные участки, где они строят сети.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заяву зареєстрував, але через кілька днів передзвонили із благоустрою, кажуть, потрібно ще укласти договір сервітуту.

 

Як "відбитися" від такого договору?

Ніяк. Земля належить громаді і власник газогону повинен узгоджувати з радою свої дії. Тільки це не благоустрій контролює. Крім того має бути місцевий нормативний акт що регулює таку ситуацію. Якщо ви тягнете саме вуличний газопровід (з потенційною можливістю підключення ще когось) то можете заключати сервітут і потім включати їх у витрати по обслуговуванню, якщо потенційних "клієнтів" не передбачається то подаруйте його обл.газу і хай він вирішує цю проблему.

До речі, кілька років тому зіштовхнувся з ситуацією коли тягнув кабель укртелекому (10 пар - виконував ТУ) і він був мій і будь-які підключення з його використанням протягом 3-х років УТ мав погоджувати зі мною, а після 3-х він переходив у їх власність і погоджувати зі мною вже не було потреби. І це тіпа по закону, не знаю наскільки це правда не вникав.

Щодо декларації на інженерні мережі то може кому буде цікава ця тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=93146

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо декларації на інженерні мережі то може кому буде цікава ця тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=93146

Тема, ссылку на которую Вы дали, о подключении дома к уличному трубопроводу.

И там дан скан документа, в котором подтверждается ненужность Декларации именно на подключение к уличному трубопроводу.

 

Вы опять умышленно "наводите тень на плетень", или читаете через строчку?)))

 

Об уличных трубопроводах эта тема

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=92942

Без Декларации о начале работ грамотный подрядчик не начнет прокладывать уличный (распределительный) газопровод.

А без Декларации о готовности уличного трубопровода к эксплуатации, газ в уличную сеть не пустят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы опять умышленно "наводите тень на плетень", или читаете через строчку?)))

Я написав те, що я написав. Можу повторити "Щодо декларації на інженерні мережі то може кому буде цікава ця тема www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=93146 "

Але якщо дуже хочете то покажіть мені юридичне визначення що вуличні газопроводи є "лінійними об'єктами інженерно-транспортної інфраструктури" а то не знаю де це знайти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...