Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поздовжній ухил доріг

ecco_oNe

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь ласка знайти який має бути мінімальний - максимальний поздовжній ухил доріг (промислового та міського значення) облазив всі ДБН і СНіПи, нічого неможу найти, а може я такий не уважний.:razz:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

облазив всі ДБН і СНіПи, нічого неможу найти

 

Все верно, ведь в Украине дорог нету... То, что сейчас есть - это направления...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо было взять самый общий "ДБН 360-92** планировка и застройка...", там есть таблица 7.1 где даны уклоны, наибольшие продольные.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там тільки для доріг міського значення, а мене ше цікавить для промислових.

В табличці максимальний ухил, мене ше цікавить мінімальний, от наприклад чи достатньо ухилу 0,5 проміле для дороги в 250 м для стікання дощової води

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от 0% для минимального продольного уклона. Для водоотвода воды с полотна дороги достаточно поперечного уклона. Это ж очевидно)

 

А вот про дальнейший водоотвод читайте:

 

5.1.11 Додатковий поздовжній похил зовнішньої крайки проїзної частини по відношенню до проектного поздовжнього похилу на ділянці відгону віражу не повинен перевищувати для доріг:

- I-а; І-б та II категорій – 5 ‰;

- III, IV категорій в рівнинній місцевості – 10 ‰;

- III, IV, V категорій в гірській та горбистій місцевостях – 20 ‰.

...

 

7.1 ...Поздовжній похил водовідвідних споруд слід призначати залежно від типу ґрунту, типу укріплення укосів і дна канави з урахуванням допустимої швидкості протікання води. У разі неможливості забезпечення допустимих похилів необхідно передбачати швидкотоки, перепади та водобійні колодязі.

 

Дно канави повинно мати поздовжній похил понад 5 ‰, а у виняткових випадках – не менше 3 ‰.

из ДБН В.2.3-4:2007 "Автомобільні дороги"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там тільки для доріг міського значення, а мене ше цікавить для промислових.

В табличці максимальний ухил, мене ше цікавить мінімальний, от наприклад чи достатньо ухилу 0,5 проміле для дороги в 250 м для стікання дощової води

 

Так надо ж было уточнять, что вам нужно. Но, у нас нет такого понятия как промышленные дороги. Единственное о чем говорит СНиП II-89-80 (1994) так это - 3.39. Автомобильные дороги и велосипедные дорожки промышленных предприятий и промышленных узлов следует проектировать в соответствии с главой СНиП по проектированию автомобильных дорог. Об уклонах площадок сказано в пункте 3.56.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от 0% для минимального продольного уклона. Для водоотвода воды с полотна дороги достаточно поперечного уклона. Это ж очевидно)

 

А вот про дальнейший водоотвод читайте:

 

из ДБН В.2.3-4:2007 "Автомобільні дороги"

там якраз треба шоб вода по дорозі текла до лотків (лотків вздовж дороги немає) тому і питав, по рельєфу виходить поздовжній ухил 0,2 проміллє, це якшо в одному кінці зрізати грунт в 20 см.

Дорога 100м поздовжній ухил 0.26 проміле, поперечний 2%, думаю має хватити для дощових вод...

дякую всім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...