Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

за винятком поперечного армування - воно там взагалі не потрібне.

 

два верхніх і два нижніх між собою з'єднані "рамкою"

 

Ця рамка і є - хомутами і її використання - це також поперечне армування.

 

У даному випадку - для стовпчастого фундаменту, але великої різниці немає.

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1700115&postcount=10

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1700116&postcount=11

 

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо, я приблизительно понял как буду делать.

 

Есть еще один вопрос, с фасадной стороны где будет калитка и откатные ворота, столбы и ленту фундамента нужно укреплять сильнее или пойдет такой вариант как и основная часть по периметру ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

понял как буду делать.

 

На мою думку - так робити, як ви хочете - стрічковий фундамент у зв'язці зі стовпчастим - це невірне рішення.

 

Якщо у когось цей варіант пройшов, то не факт, що у вас вийде усе гаразд.

 

У вашому випадку - стовпчастий фундамент виправдано лише у одному сенсі - протистояти вітровому навантаженню на паркан - щоб ваш паркан не перекинуло разом з мелкозаглубленою стрічкою фундаменту.

 

В усіх інших випадках - це досить непередбачуване рішення.

 

 

Добавлено через 5 минут

В случае с Ваше лежащей балкой

 

Балка никогда не может быть лежащей . :)

Ростверк - да - это балка - там всегда есть зазор между ним и уровнем грунта.

 

Если так называемая балка лежит на грунте - это ленточный фундамент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балка никогда не может быть лежащей . :)

Ростверк - да - это балка - там всегда есть зазор между ним и уровнем грунта.

Если так называемая балка лежит на грунте - это ленточный фундамент.

 

alekzendr в недавнем посте просил не уходить в сторону от вопроса.

Неужели Вы не могли пройти мимо моего скромного письмеца?

 

Не буду говорить о видах опирания балок, скажу в защиту себя только такую штучку : балки , лежащие на грунте обычно рассматривают как балки, лежащие на упругом основании.

Можете их рассматривать и как упавшую колонну.

Балка, колонна, плита - это основные несущие элементы строительных конструкций и уже как потом их называют : фундамент, столб, стена, "о та хрень" это уже просто определения... ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ця рамка і є - хомутами і її використання - це також поперечне армування.

Тому й написав, що поперечне армування (в даному випадку додаткове) не потрібне.

"Каждый квадрат каркаса связывается минимум в двух точках." - немає ніякої необхідності це робити. Достатньо прив'язувати лише арматуру в чотирьох кутах до квадрату. Крім того Ви дещо невірно в'яжете дріт, та й в'язальний ключ вигнутий не зовсім зручної форми - рука швидко заболить.:drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво,то покажіть на фото - як треба.

Вибачте, якщо образив. Просто при в'язанні дроту "хрестом" арматура краще фіксується одна відносно іншої. При такій формі крючка Ви сильніше навантажуєте суглоб руки - як результат швидше стомлюється рука. Легше працювати крючком, виготовленим з 4-5мм електрода і дещо довшим. Тоді навантаження розподіляється між кистю і суглобом. Хоча все це справа звички.:drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто при в'язанні дроту "хрестом" арматура краще фіксується одна відносно іншої.

 

Хрестом кажете....

Ви хоч раз спробуйте - як на фото - потім поділитесь враженнями - де арматура краще фіксується ?

0d29eb3ad18c.jpg.ea95e9ad967ba42a9af9aade4583c442.jpg

ebe356a20760.jpg.377aa214e526b485c443fdd6abec126b.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"напробувався".

Щось у мене сумніви великі - що ви пробували - як на фото.

Як на фото - це єдиний варіант, - коли металева конструкція має жорсткість - подібну до зварної.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це єдиний варіант

Це Вам так здається. В'язання хрестом просто складніше в виконанні і потрібні певні навики, а головне звикнути. До речі - в лещатах не дуже зручно виготовляти "квадрати" та й довго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поперечное армирование назначается по расчету и учетом конструктивных требований, ее может совсем не быть, так как бетон может хорошо работать самостоятельно.

 

меньше относительно какого диаметра?

 

клас бетона не ниже В15, водопроницаемость не ниже W4, морозостойкость не ниже F200, что же касается пластичности бетоне то П3 будет вполне достаточно, чем выше показатель П, тем лучше будет растекаться бетон.

 

что касается армирования вашего забора, то оно сугубо конструктивное, на счет стержня в середине по высоте балки, то не вижу в нем смысла. поперечная арматура вам больше нужна для создания объемного каркаса. так же не загонял бы трубу на всю глубину бетонного столбика

клас бетона не ниже В15, водопроницаемость не ниже W4, морозостойкость не ниже F200, что же касается пластичности бетоне то П3 будет вполне достаточно, чем выше показатель П, тем лучше будет растекаться бетон.

Морозостойкость F200 априори достигается только начиная с М300 В22,2 или В25 (здесь уж кто как классифицирует). В Вашем случае вполне можно использовать бетон П3-4 В15 F100 W4, но промышленного производства. Если планируете делать бетон сами, то ориентируйтесь на состав В25.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Морозостойкость F200 априори достигается только начиная с М300 В22,2 или В25 (здесь уж кто как классифицирует).

 

Это с применением воздухововлекающих?

Или просто за счет прочности бетона?

Всё, что выше М300 - это F200.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі - в лещатах не дуже зручно виготовляти "квадрати" та й довго.

До речі - покажіть на фото - як треба - дійсно цікавить.

А лещата - це яка варіант, але же не писалось, що - найкращий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
alekzendr очень понравилась мне ваша задумка по поводу забора, себе думаю делать по такой- же технологии, но возник вопрос к специалистам форума, на какую глубину нужно заглубить в фундамент (сваю) металлическую трубу? у топикстартера на его рисунке труба расположена до самого дна сваи, хватит-ли заглубления в 50см??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хватит-ли заглубления в 50см??

Насколько я знаю - так и делают - 40 - 50 см.

 

Добавлено через 1 минуту

отзовитесь.

Новый год ! Какие уж тут заборы !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...