Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатинка в Осинках або "Своя стріха - своя втіха!"

VasylOk

Рекомендовані повідомлення

va_gon, доброго Вам времени суток еще раз!

По слепоте и невнимательности только сейчас увидела дельное ваше предложение относительно проектной документации. Готовы внести вознаграждение по Вашей помощи и участию, ибо проект Ваш шикарен и мнение бесценно, но поскольку, кроме признательности моральной, ценятся пеньонзы на воплощение прочих бесценных задач, если Вы, конечно, не против, чтобы близнец Вашего домика, под белым силикатным кирпичом (и, возможно, пристроенным к дому гаражом), появился в пределах Дударкова (Бориспольский район), то мы не хотим отставать от Ваших затрат на переделку изначальной версии домика в конечный документальный вариант, если, конечно, Вы, опять таки, не против. С нашей стороны заявляем, что очень будем рады Вашим консультациям и поддержке на любом этапе "от проекта" до воплощения.

С уважением, Алексей и Ирина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё хочу спросить (в том числе у форумчан) какой программой можно нарисовать план дома? Такой как у Вас, vagon, в 3 сообщении темы(первый и второй этажи)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Присоединяюсь к респектам автору, отдельная благодарность за подробное описание этапов и их стоимости, этот опыт дорогого стоит! Как по мне - очень правильный внутренний настрой и мысли и автора, положенные в это непростое мероприятие.

После долгих поисков для себя также выбрал проект дома под кодовым названием "54-26", правда не с такими глобальными изменениями планировки, ближе к оригиналу. Автор упоминал, что и оригинальную версию кто-то строит, есть ли подобная тема по нему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх шанувальників моєї будови та теми!

Трохи запустив будівельну тему, у звязку з тим, що змінив місце роботи.

На новому місці нові можливості та дуже багато роботи.

Треба ж якось віддавати борги та заробляти на нові етапи будівництва.

va_gon, доброго Вам времени суток еще раз!

По слепоте и невнимательности только сейчас увидела дельное ваше предложение относительно проектной документации. ..................................... что очень будем рады Вашим консультациям и поддержке на любом этапе "от проекта" до воплощения.

С уважением, Алексей и Ирина

Можу запронувати тільки ось це.

Називайте розмір або фото винагороди, домовимось. Дане питання для мене не має жодного комерційного значення, тим паче я майже половину інформації вже виклав у темі, тут вже, як кажуть, "могоричова справа".

Ещё хочу спросить (в том числе у форумчан) какой программой можно нарисовать план дома? Такой как у Вас, vagon, в 3 сообщении темы(первый и второй этажи)?

Відповідь давав тут.

Присоединяюсь к респектам автору, отдельная благодарность за подробное описание этапов и их стоимости, этот опыт дорогого стоит! Как по мне - очень правильный внутренний настрой и мысли и автора, положенные в это непростое мероприятие.

После долгих поисков для себя также выбрал проект дома под кодовым названием "54-26", правда не с такими глобальными изменениями планировки, ближе к оригиналу. Автор упоминал, что и оригинальную версию кто-то строит, есть ли подобная тема по нему?

Дякую за оцінку роботи! Гадаю, що ви почерпнули багато цікавого.

Вітаю з вибором данного проекту, у вас чудовий смак!

Що стосується, будівництва по оригіналу, то на пряму не маю права "зливати" інформацію, але дам наводку. На форумі є одна дуже скандальна тема, яка не вчухала навіть у новорічну ніч, так от там один з фігурантів будував собі такий будинок і зараз в ньому живе. Я був у гостях у нього бачив все з середини, мені дуже сподобалось! Звіту по будівництву нема, в альбомі є декілька фоток. Ось і все!

Удачі вам! Будуть питання звертайтесь, завжди радий допомогти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Всім привіт!

Учора провів інспекцію будинку та не велику екскурсію нашим форумчанам у своїй хатинці.

Все на місці, гостям наче сподобалось, і мені теж.

 

 

Ось і закінчується зима, незабаром весна, вже всі готові?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

Учора провів інспекцію будинку та не велику екскурсію нашим форумчанам у своїй хатинці.

Все на місці, гостям наче сподобалось, і мені теж.

 

 

Ось і закінчується зима, незабаром весна, вже всі готові?

 

так готові до будівництва власного будинку))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так готові до будівництва власного будинку))

 

Молодці, так тримати!

Детальна інструкція для чайників в цій темі!

Будуть питання, звертайтесь!

Удачі!

 

Добавлено через 2 минуты

я тоже хочу на экскурсию, только по весне

Немає проблем!

Розвесниться трохи, тай поїдемо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає проблем!

Розвесниться трохи, тай поїдемо!

В марте будем ставить окна одному из Ваших форумских соседей. Можем напроситься на экскурсию по дому, а ты мы смотрели его только с улицы, издалека.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошее слово, нужное. :D Обязательно запомню.

 

був підарештом! Я думаю это тоже стоит особого внимания :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Відкриваємо сезон.

Чесно скажу, так швидко не планував, але вчора мені зателефонував бригадир Сергій, та й каже що до 8 березня можуть за недорого утеплити мансарду та розвести електрику.

Ціна питання утеплювач - 30грн/м2 з паробар'єром, електрика 20грн/точка.

Тому потрібна порада знавців:

1. Чи варто робити утеплення, якщо ще немає вікон (будуть квітень-травень)?

2. Чи адекватна ціна на роботи, утеплення планую (100+50+50).

3. Чи оправдано брати базальтову вату або скло вату (розглядаю Роквін - Ізовер (скатна кровля), який паробарєр? Постачальник?

3. Який кабель краще брати (розріз, виробник)? Постачальник?

 

Питань багато, потрібні відповіді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В марте будем ставить окна одному из Ваших форумских соседей. Можем напроситься на экскурсию по дому, а ты мы смотрели его только с улицы, издалека.:beer:

 

Меня взять не забудьте :) Пиво найду :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня взять не забудьте :) Пиво найду :beer:

Андрію, я так так розумію вікна будуть ставити у тебе!

Так, що я не проти екскурсії та публічного знайомства.

А також готовий прийняти участь у виписці гарантії на вікна:beer:.

Це в сенсі "про замочений товар і його гарантія".

Так, що коли буде відома дата монтажу повідом, постараюсь навідатись!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи варто робити утеплення, якщо ще немає вікон (будуть квітень-травень)?

1. Чи варто робити утеплення, якщо ще немає вікон (будуть квітень-травень)?

2. Чи адекватна ціна на роботи, утеплення планую (100+50+50).

3. Чи оправдано брати базальтову вату або скло вату (розглядаю Роквін - Ізовер (скатна кровля), який паробарєр? Постачальник?

3. Який кабель краще брати (розріз, виробник)? Постачальник?

1. варто

2. норм.

3. релігійне питання (я за мінвату)

4. Одесса кабель (або Запоріжжя). ВВГнг. світло 2х1.5, розетки 3х2.5

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам пригодиться:

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Вставил видео. Читать первый, прикреплённый пост в теме "Улыбнуло"!
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам пригодиться:

www.youtube.com/watch?v=7sz6sf-gUPg

 

Дякую!

Дуже цікаве та пізнавальне відео!

А саме головне вчасне!

 

Добавлено через 4 минуты

1. варто

2. норм.

3. релігійне питання (я за мінвату)

4. Одесса кабель (або Запоріжжя). ВВГнг. світло 2х1.5, розетки 3х2.5

 

По утеплювачу, робочим варіантом вибрав- Теплорулон 50мм (KNAUF) 18м.кв., ціна 151грн.

Але ще остаточно не визначився, думаю.

По кабелю так і планував! Постачальником думаю буде будівельний гіпермаркет "Юність";)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По кабелю так і планував! Постачальником думаю буде будівельний гіпермаркет "Юність"

Я брав тут:

Укренерго-Альянс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав тут:

Укренерго-Альянс

Дякую за контакт!

А хто може мені сказати скільки, дуже приблизно, портрібно кабеля на середньо статистичний будинок площею 165м2.

Я розумію, що це "середня температура по палаті", але всерівно мабуть грубо можна прикинути скільки точок, автоматів та кабелю 3х2.5 та 2х1.5.

Доречі ціна на роботу по електриці, окрім 20грн/точка, то ще й 8 грн/м прокладеного кабелю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Специалист или разумный человек никогда не даст ответ на ваш вопрос.

в 165м у вас может быть 20 комнат в каждой кондер и микроволновка. :D

А может быть вы минималист и по середине студио у вас будет очаг и люстра со свечами.

 

Вы же все равно не будете сами делать. План хотелок дайте электрику - он посчитает.

А вы потом проверите. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Специалист или разумный человек никогда не даст ответ на ваш вопрос.

в 165м у вас может быть 20 комнат в каждой кондер и микроволновка. :D

А может быть вы минималист и по середине студио у вас будет очаг и люстра со свечами.

 

Вы же все равно не будете сами делать. План хотелок дайте электрику - он посчитает.

А вы потом проверите. :beer:

 

Вимушений з вами не погодитись, якщо мова йде про середньостатистичний котедж площею 165м2, то про які 20 кімнаи може йти мова.

Дана інформація мені потрібна для того, щоб розрахувати приблизний бюджет і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вимушений з вами не погодитись, якщо мова йде про середньостатистичний котедж площею 165м2, то про які 20 кімнаи може йти мова.

Дана інформація мені потрібна для того, щоб розрахувати приблизний бюджет і все.

 

Это ОЧЕНЬ большая тайна... я в соседней специализированной ветке буквально на днях задал аналогичный вопрос... идиотом обозвали... :fool: для себя сделал вывод, что подобными вопросами подрываю благосостояние крутых и опытных электриков...

Удачи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за контакт!

А хто може мені сказати скільки, дуже приблизно, портрібно кабеля на середньо статистичний будинок площею 165м2.

Я розумію, що це "середня температура по палаті", але всерівно мабуть грубо можна прикинути скільки точок, автоматів та кабелю 3х2.5 та 2х1.5.

Доречі ціна на роботу по електриці, окрім 20грн/точка, то ще й 8 грн/м прокладеного кабелю.

 

 

Я себе рисовал план каждой комнаты с приблизительной расстановкой мебели, так вычислял количество и назначение резеток. Рисовал эскиз потолка, размещал на нём светильники. Потом менял рулеткой и считал. Опыт показал, что расчёты надо умножить на1,5-2. На мой дом 126 м2 получилось около 800 м 3/2,5 и 250 м 2/1,5:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ітак, шановні колеги, прийшов час розпочинати сезон.

Завдання мінімум на 2013 рік:

1. Утеплення мансарди

2. Розводка електрики в середині будинку

3. Вставити вікна, двері

4. Підсипати ділянку

5. Влаштувати септик

6. Огородити парканом ділянку

7. Підключити власну точку світла

8. Влаштувати насосну станцію в приямок.

9. Влаштувати сходи на терасу та ганок

Ось мабуть і все, на що хватись натхнення та фінансів.

 

З 11 березня починаємо з утеплення мансарди:

Замовлено 0,625 м3 - бруса 50х50, 29 упаковок (522м2) Теплорулона 50мм Кнауф 40, 150 м2 паробрєру та 1 рулон стрічки К2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...