Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатинка в Осинках або "Своя стріха - своя втіха!"

VasylOk

Рекомендовані повідомлення

Шановна громадо, дякую за підтримку.

Для мене велика честь бути в номінації "Самый интерестный отчет о строительстве", а відповідно переможцем та отримати титул від шанованого мною форуму.

 

va_gon, дозвольте Вас привітати із заслуженою перемогою :rolleyes:

Все-таки є користь від конкурсу. Я Вашу тему якось пропустила, але тепер із задоволенням прочитала.

Дуже зручно зроблені посилання у першому повідомленні. Як у Вас його виходить редагувати? В мене кнопка редагування відсутня.

Змінено користувачем qipru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу доби!

Випадково наткнувся в одній із соціальних мереж на відеоролік.

Як будують в Сочі (Росія), використовуючи сучасні нано-технології.

 

 

:lol:Всім приємних вихідних!

 

Эту гостинку еще потом по суду узаканивали, в решении написано было - что соответствует всем стройнопмам. Я раньше этот ролик видел))) чел из окна напротив снимал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Актуально, як ніколи, моє минулорічне вітання...

Шановні друзі!

Сердечно вітаю усіх з Святим Василем! З Новим Роком!

13-01-01.jpg

Сію-вію-посіваю

З Новим Роком Вас вітаю

Сію щедро із долоні

По долівці по ослоні

Засіваю Вашу Xату

Будьте радісні й багаті

Сію густо перехресно

На добробут Людям Чесним

Промовляю з кожним кроком

З Новим Щастям з Новим Роком!

 

ЗЫ: З Днем Меланки й Василя!

Чи кота рік, чи кроля,

Головне - не москаля!

Хай Вам Бог здоров'я дасть

Пережить данєцку власть.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 3 місяці потому...

Доброго дня!

Соціально-політична ситуація в країні внесла корегування в плани багатьох приватних забудовників, в тому числі і в мої.

Позика в у.е. автоматично збільшила її на 50%.

Але шляху назад немає, будемо потихенько рухатись вперед.

В цьому сезоні будемо діяти по обставинам, трохи підтянемо будову, трохи займемося городом та садком.

Час покаже....

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Слава Україні!

Потроху почав повертатись до будівельного життя.

Замовив ковпаки на комини.

Захотілось дуже з елементами ковки.

Макет нище, результат десь отакий буде:

1541491248_.thumb.jpg.36ba60df19146215d647ef02a72e363b.jpg

PB040253.thumb.JPG.451b37174cd6d231b477b1fadb7f34ea.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то! Рада, что все сдвинулось по стройке! Пишите, у Вас получается, и нам за Вас радостно!

У нас ЗП снизилась на 40%, при том, что у.е вырос )))) Но мы тоже стараемся... Все не сдаемся! Удачи Вам, и с удовольствием будем следить за вашей стройкой! Удачи Вам!!!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Читал как сказку, несколько раз волновался, особенно когда читал про фундамент. Не фига, пока, в строительстве не понимаю (мы на стадии выбора участка в с.Зазимье), но читал эту ветку пол дня. Очень ровненько блоки положено, да и вообще стройка аккуратная вся.

Спасибо автору.

Несколько раз проезжал по ул. Осинки. Любовался домами. А тут блин на, вот оно как строить нужно!

Змінено користувачем bunak
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

va_gon, а кто у вас центральную дорогу по участкам делал? Скидывались жильцы (по сколько)?

ПыСы: Ветка действительно интересная.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Шановне панство!

Незважаючи на важке соціально-економічне становищі в країні, будівництво продовжується.

Ми вирішили зробити підшивку та водостічку.

Довго вагались над вибором матеріалу, наприклад при виборі софітів було як мінімум два робочих варіанти відчизняні чи імпортні. Польський матеріал значно здорощав у звязку з курсом євро, а наш дуже поступався якістю.

Тому після тривалих коливань було визначено комплектуючі наступних виробників:

Софіт BRYZA (Польща)

Водосточка PROFIL (Польща)

Всі комплектуючі, в т.ч. лобові планки були придбані в нашого надійного постачальника покрівельних матеріалів -ТД Мідас. Як завжди сервіс, а особливо ціни на дуже достойному рівні, окрема поляка, менеджеру Євгенії:rolleyes:

А тим часом, на форумі був розміщений тендер на даний комплекс робіт. І по старій добрій традиції пропозиції були космічні, наче у нас зараз в країні наступило покращення...

Але як раз у моїх старих будівельників було вікно і ми домовились на співпрацю.

Розцінки софіт: свєси - 50 грн/м.п., підшивка (тераси та ганку) - 50 грн/м2, водосточка - 40 грн/м.п. Лєса взяв в аренду - 6х8м - 600 грн/2 тижні, доставака/забір - 500 грн.

IMG_2538.thumb.JPG.9f2c6d17460f92f8f2b658b5168c594e.JPG

Так виглядала вже готова підшивка з східної сторони.

Фото процесу:

IMG_2549.thumb.JPG.6501b775ce7cc60e7907ea08a119b18d.JPG

IMG_2550.thumb.JPG.e4818470aa15b3421d1f89aa189f2972.JPG

IMG_2551.thumb.JPG.66a4bd8e4b11eb2d40c9da5650081509.JPG

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100% готовність

Василий, здравствуйте.

Подскажите, на этапе утепления дома сливные трубы будите временно снимать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
потрiбно виправити :)

Дякую за уважність!

Якби із зміною слова "Електрика" на "Підшивка" мінявся курс долара з 14 на 8 грн. було б дуже класно!;)

 

И сразу вопрос - чем собственно планируете утеплять?

 

Утеплювати не планую, принаймі поки не перезимую одну зиму у будинку.

Газоблок шириною 400мм не має необхідності утеплювати.

Життя покаже....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже ширина 400мм(фасад еще не отделан) будем зимовать так,ну пока нравится.Есть разница в аккумуляции тепла между старым домом и новым(у меня пристройка из газика к старому дому.)Ощущается перепад температуры когда переходишь в старый дом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже ГБ 400 плотности 375 мм толщина. Будем зимовать вторую зиму. Пока только слой черновой штукатурки. Полет нормальный, тепло. Будет в этом году газ - смогу оценить реальные теплопотери. Может быть фасад отделаю теплыми перлитовыми плитами, больше утеплять точно не планирую)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Может быть фасад отделаю теплыми перлитовыми плитами, больше утеплять точно не планирую)))

А можно поделиться, КАКИМИ? Думаю над фасадом, но пока к конечному результату не пришел... штукатурка пока не хочу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Україні!

Потроху почав повертатись до будівельного життя.

Замовив ковпаки на комини.

Захотілось дуже з елементами ковки.

Макет нище, результат десь отакий буде:

 

Василь, дуже сподобались ковпаки, підкажіть, будь-ласка, де заказували:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно поделиться, КАКИМИ? Думаю над фасадом, но пока к конечному результату не пришел... штукатурка пока не хочу...

 

Вот они www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=45792 По цене получиться практически как штукатурка, а плюс - дополнительное утепление)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жирною крапкою сезону 2014 стало планування садочку та облаштування паркану.

Ми вирішили зкооперуватись з нашими поважними сусідами та влаштувати паркан.

Після не великих роздумів прийняли рішення облаштувати паркан типу - єврозабор, із за співвідношення ціна-якість, та простоти та швидкості монтажу.

 

IMG_2655.JPG.41eb3bc6b2d971a3d48ce95612817582.JPGIMG_2654.JPG.15d39423b190e19edad93c95dc44d89e.JPGIMG_2656.JPG.3cbdb47b3fcef9305cd1ffba5116d164.JPGIMG_2660.JPG.cbc5aece58c1c68bf9d92ac9f1d7c8cd.JPG

 

IMG_2658.JPG.248e1026163abb15876e87306a79f57d.JPGIMG_2661.JPG.54e68c3e3f10f7fd5b5bad0d025dbadf.JPGIMG_2662.JPG.7ef5caaeabfbd3ee6236b27824fc823d.JPGIMG_2663.JPG.79b2c30b414dd9ae1a5e99cdd010901f.JPG

 

Межі ділянки стали більш відчутні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після не великих роздумів прийняли рішення облаштувати паркан типу - єврозабор, із за співвідношення ціна-якість, та простоти та швидкості монтажу.

 

Нажмите на изображение для увеличения Название: IMG_2655.JPG Просмотров: 19 Размер: 129.6 Кб ID: 394302Нажмите на изображение для увеличения Название: IMG_2654.JPG Просмотров: 20 Размер: 172.2 Кб ID: 394303Нажмите на изображение для увеличения Название: IMG_2656.JPG Просмотров: 18 Размер: 118.6 Кб ID: 394304Нажмите на изображение для увеличения Название: IMG_2660.JPG Просмотров: 19 Размер: 130.0 Кб ID: 394305

 

и какая цена, неужели деревом было бы дороже? выглядит этот забор удручаеще... я б вобще запретил такое в жилых масивах. имхо конечно, но подумайте может стоит сдать верхние секции и сделать деревом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и какая цена, неужели деревом было бы дороже? выглядит этот забор удручаеще... я б вобще запретил такое в жилых масивах. имхо конечно, но подумайте может стоит сдать верхние секции и сделать деревом.

Выглядит удручающе... возможно... но у меня стоит такой же... Ж-) от забора что требуется - чтобы коровы, куры соседские не шатались и посторонних взглядов было поменьше... эти требования подобный забор выполняет на отлично. По поводу дерева - да, можно сделать красивее, но дерево не дешевле, а правильно обработанное и красивое - будет значительно дороже... а финансы у многих сейчас на критике...:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...