Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю другу половинку

Nobel

Закрыть тему?  

70 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

і що я їй скажу...пізно, поїзд/Крузак поїхав...

 

Все правильно ,не звоните,пусть теперь всю ночь думает , какой Вы загадочный мужчина.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бггггг)))

Нобель - ты красава!!!

 

баба ,там мабуть,в шоці! "аааа,шо не так?":lol::lol::lol:

ну шо могу сказать,судя по всему,раз ты там фрезеруешь,по дереву ты мастер,я понял,выстругай,что ли,какова-нибудь буратину женскаго пола себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какова-нибудь буратину женскаго пола себе.

 

твердовата однако буде :)

 

Добавлено через 2 минуты

проблема №2 я ніколи не показую свої емоції...от часто бачу зустрічають закохані одне одного з поїзда/авто і т.д....оооо.....аааа...привіііііііііт....обнімання і т.д....

 

ну ніколи я таким не бавився...хоч і зустрічався з дівчатами і по 7-8 місяців...

 

ну не емоційний я...видно "другі половинки" люблять емоційних...якщо їх на довго зі мною не вистачає :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про себе :)

28р.

190см

90кг

Тернопіль

 

По первому посту я сразу заметил, шо не эмоцийный

Ну шо ж нам остается- будем флудить дальше

 

 

01.02.13+-+1

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 2 минуты

проблема №2 я ніколи не показую свої емоції...от часто бачу зустрічають закохані одне одного з поїзда/авто і т.д....оооо.....аааа...привіііііііііт....обнімання і т.д....

 

ну ніколи я таким не бавився...хоч і зустрічався з дівчатами і по 7-8 місяців...

 

ну не емоційний я...видно "другі половинки" люблять емоційних...якщо їх на довго зі мною не вистачає :o

 

То можливо їй (Крузаку), такий і потрібен!!!! Ви ж у неї не питали.

Можливо вона вже надивилась на тих емоційних, у яких зриває дах, та втомилась від пригод! А для більш серйозних відносин вона хоче стабільного, урівноваженого хлопця. А ви саме такий! :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То можливо їй (Крузаку), такий і потрібен!!!! Ви ж у неї не питали.

Можливо вона вже надивилась на тих емоційних, у яких зриває дах, та втомилась від пригод! А для більш серйозних відносин вона хоче стабільного, урівноваженого хлопця. А ви саме такий!

 

Если эта девочка тупая или просто очень медленно соображает, она перезвонит еще раз.

 

пы.сы. Нобель, на этот случай заранее подготовьте текст и присобачьте на верстак сбоку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я вже нічого не знаю...

 

переходжу в перезавантаження...

 

зараз "зависну" поглядом в одну точку хвилин на 10-15...і думки в такі моменти взагалі відсутні, повна порожнеча....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если эта девочка тупая или просто очень медленно соображает, она перезвонит еще раз.

 

пы.сы. Нобель, на этот случай заранее подготовьте текст и присобачьте на верстак сбоку.

 

Она спать всю ночь не будет! Ей отказали! :D

 

Добавлено через 3 минуты

та я вже нічого не знаю...

 

переходжу в перезавантаження...

 

зараз "зависну" поглядом в одну точку хвилин на 10-15...і думки в такі моменти взагалі відсутні, повна порожнеча....

 

А ви добре зберіться думками! Ну подумайте, вона зателефонувала сама. Значить її явно щось зацікавило! Ну чого б це я раптом звонила, коли воно мені не треба!!! Ви не очікували дзвінка і просто розгубились....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Она спать всю ночь не будет! Ей отказали! :D

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

А ви добре зберіться думками! Ну подумайте, вона зателефонувала сама. Значить її явно щось зацікавило! Ну чого б це я раптом звонила, коли воно мені не треба!!! Ви не очікували дзвінка і просто розгубились....

 

 

А если не перезвонит, значит,таки смышленая. Тогда наш Нобель ..... медленный.

 

Нобель, Вам просто нужна девчонка, которая мыслит примерно в Вашем темпе и желательно, похожими категориями. Наверняка такое должно встречаться в природе. Ото и будет Ваш "крузак".

 

Добавлено через 39 секунд

я просто не люблю аквапарків...

 

И снова маладец....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просто не люблю аквапарків...

 

То й не любіть собі. І я їх не дуже люблю, але прийшлося їхати з дітьми, бо так треба. То придумайте щось замість того клятого аквапарку, та запросіть її. Вона буде рада....Приготуйте якийсь малесенький сюрприз....

 

 

 

А ви думаєте вона поїхала з Вами в ліс, бо вона дуже любить стріляти в лісі зимою?! В 15 градусів морозу! Вона поїхала з Вами, тільки ради вас. Розумієте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сюрприз

 

не люблю сюрпризів....сюрприз - це незаплановані дії/бездіяння

 

за аквапарк - був раз...походив по мілководдю...серед дітвори...як цапля по болоті...на глибину не ліз...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просто не люблю аквапарків...

 

А зря, аквапарк это офигенно, Бора подтвердит..и плавать там, между дрочим, совсем не обязательно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не люблю сюрпризів....сюрприз - це незаплановані дії/бездіяння

 

 

Не устаю восхищаться.

Думал уже пойти спать.

Черта с два теперь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не знаю, що там такого цікавого...

 

 

Как говорят в квантовой физике : "Это нельзя понять, это надо запомнить."

Нобель, просто поверьте на слово. "Такого , як Ви, більше не виготовляють"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не знаю, що там такого цікавого...:o

 

 

Я продублюю.

 

А ви думаєте вона поїхала з Вами в ліс, бо вона дуже любить стріляти в лісі зимою?! В 15 градусів морозу! Вона поїхала з Вами, тільки ради вас. Розумієте?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки ради вас.

 

не знаю...не задумувався...

 

щось настрій зовсім пропав...треба завтра десь поїхати розвіятись...подумати на швидкості під хорошу музику

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не люблю сюрпризів....сюрприз - це незаплановані дії/бездіяння

 

Ну не так буквально! Дістаєте з кишені....Маленька така коробочка з бантиком, а там якась приємна дрібничка, якась фітюлька. :rolleyes: І вона скаже дякую, і чмокне в щічку...........................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маленька така коробочка з бантиком, а там якась приємна дрібничка, якась фітюлька. І вона скаже дякую, і чмокне в щічку...........................

 

Якщо там не нова фреза, то навіщо той бантик ? А якщо фреза, то чого б вона його чмокала ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо там не нова фреза, то навіщо той бантик ? А якщо фреза, то чого б вона його чмокала ?

 

Фреза? Ні не віддамо. :D Самим пригодиться Так ніяких фрез не напасешся :D Чи фрезів ...чи як правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...