Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Може кого зацыкавить комплект автозвуку

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

З задоволенням продав би наступний комплект.

 

Магнітола Sony XAV-W1

стан на 4+, все працює, є тільки незначні затертості на кнопках. ПДУ в комплекті.

picture.php?albumid=4475&pictureid=50100

 

Підсилювач Infinity 475A

picture.php?albumid=4475&pictureid=50098

 

Конденсатор

picture.php?albumid=4475&pictureid=50099

 

Ціна будемо обговорювати. Давайте спробуємо почати з 5500 грн

 

Все працює. На даний момент все на машині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Зацікавила...!!Причина продажу?Якісь папери на неї є..??Коли куплялась?Остаточна ціна??На Хонду ЦРВ 2003 стане:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавила...!!Причина продажу?Якісь папери на неї є..??Коли куплялась?Остаточна ціна??На Хонду ЦРВ 2003 стане:)

 

Причина продажу - хочу ставити дещо інше, так сказати настав час перемін для мене в звукі.

Купувалася магнітола не мною а попереднім власником авто, за його словами десь 2007-2008 рік.

З паперів є тільки інструкція по монтажу.

Остаточна ціна 1600 грн. Нижче опускати ціну не бачу сенсу, по моєму це вже дуже актуальна ціна для такого пристрою, який ти паче відмінно працює і має гарний стан.

Стану в любе авто 2DIN. Єдина болячка всіх таких магнітол і автомобілів - це рамка навколо магнітоли. На цю соньку вона йшла з такого наче тоненького капрону чорного і підрізалася установщиками під розмір дирки в моїй торпеді. Як підійде Вам - хз. Але я думаю не проблема купити рамку чи підібрати щось самому. Якби ви побачили Соньовську рамку вживу то зрозуміли б про що я кажу. Це не є якийсь там виріб з пластика, це просто з листа якогось чорного капрону вирізана рамочка.

 

Магнітолу продаю однозначно.

З нею можу запропонувати навігатор, підсилювач, конденсатор.

Якщо продам саму магнітолу, то підсилювач найближчий час міняти не буду, так як він не найгірший - скажімо так!

 

(ссылка устарела)

(ссылка на изображение устарела)

З виду в вас класичний 2DIN і взагалі не потрібна рамка. Але це краще уточніть, бо не завжди розгледіти можна такі деталі на фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причина продажу - хочу ставити дещо інше, так сказати настав час перемін для мене в звукі.

Купувалася магнітола не мною а попереднім власником авто, за його словами десь 2007-2008 рік.

З паперів є тільки інструкція по монтажу.

Остаточна ціна 1600 грн. Нижче опускати ціну не бачу сенсу, по моєму це вже дуже актуальна ціна для такого пристрою, який ти паче відмінно працює і має гарний стан.

Стану в любе авто 2DIN. Єдина болячка всіх таких магнітол і автомобілів - це рамка навколо магнітоли. На цю соньку вона йшла з такого наче тоненького капрону чорного і підрізалася установщиками під розмір дирки в моїй торпеді. Як підійде Вам - хз. Але я думаю не проблема купити рамку чи підібрати щось самому. Якби ви побачили Соньовську рамку вживу то зрозуміли б про що я кажу. Це не є якийсь там виріб з пластика, це просто з листа якогось чорного капрону вирізана рамочка.

 

Магнітолу продаю однозначно.

З нею можу запропонувати навігатор, підсилювач, конденсатор.

Якщо продам саму магнітолу, то підсилювач найближчий час міняти не буду, так як він не найгірший - скажімо так!

 

(ссылка устарела)

(ссылка на изображение устарела)

З виду в вас класичний 2DIN і взагалі не потрібна рамка. Але це краще уточніть, бо не завжди розгледіти можна такі деталі на фото

все верно обычный два дин!

еще замечу качество видео у сони отменное !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можна зняти видео як працює(показує) двд диск.....а то в цих моделях дуже часто "ламаєтся" зчитувач двд і неремонтуєтся...!!!:)

 

Добавлено через 45 секунд

а можна зняти видео як працює(показує) двд диск.....а то в цих моделях дуже часто "ламаєтся" зчитувач двд і неремонтуєтся...!!!:)

З якого ви міста??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можна зняти видео як працює(показує) двд диск.....а то в цих моделях дуже часто "ламаєтся" зчитувач двд і неремонтуєтся...!!!:)

 

Добавлено через 45 секунд

 

З якого ви міста??

 

Я з м.Переяслав-Хмельницький Київська обл.

 

Зняти відео можу, постараюся зробити це завтра.

Та можу наперед сказати що з мафоном все ок.

Завтра ввечорі викладу відео, чекайте.

 

ПС: Звідки Ви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з м.Переяслав-Хмельницький Київська обл.

 

Зняти відео можу, постараюся зробити це завтра.

Та можу наперед сказати що з мафоном все ок.

Завтра ввечорі викладу відео, чекайте.

 

ПС: Звідки Ви?

 

Ок..Я,з Вінниці!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок..Я,з Вінниці!!

 

Якщо магнітола серйозно цікавить - то зроблю все що Вам потрібно для її оцінки. Відео ДВД викладу завтра ввечері, якщо ще щось цікавить пишіть одразу, щоб я Вам все одним махом показав.

Вислати можу Автолюксом або Новою Поштою.

Віддам все що до неї маю - пульт, шахту, провода...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось Вам відео роботи сенсора та відтворення ДВД.

Диски з"їдає моментально, ніяких тупок і затримок (довго їсти може тільки не якісні ДВД-р та ДВД-РВ.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви де пропали?

 

Пропозиція досі дійсна.

 

Проблема в тому,що коли вставляти диск магнітола відкривается до низу (як видно на відео) і здается,що воно "упрется" мені......:shock:

DSCN6092.thumb.JPG.99fa4106a6bdbe86436e298f37a84720.JPG

DSCN6093.thumb.jpg.b4626017614529b6bd5d2f681e9bd966.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому,що коли вставляти диск магнітола відкривается до низу (як видно на відео) і здается,що воно "упрется" мені......:shock:

 

ні

морда взагалі не їде в низ

вона нижньою частиною відвигається горизонтально за рахунок чого верх опускається

можу записати з боку, буде це видно

871288.jpg

picture.php?albumid=4475&pictureid=51817

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам юзаю таку, апарат бомба. Якщо не секрет - на що міняєте?

Щодо магнітоли - їхня болячка - летить лазер, тому при купівлі потрібно перевірити в першу чергу його стан. Заміна - 100 долл. мінімум. Грає нормально тільки диск, за що її і люблять, або з айпода по шнурку. Радіо грає погано. Можна завантажувати різні заставки. Матриця класна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам юзаю таку, апарат бомба. Якщо не секрет - на що міняєте?

Щодо магнітоли - їхня болячка - летить лазер, тому при купівлі потрібно перевірити в першу чергу його стан. Заміна - 100 долл. мінімум. Грає нормально тільки диск, за що її і люблять, або з айпода по шнурку. Радіо грає погано. Можна завантажувати різні заставки. Матриця класна.

 

На що мінятиму ще під питанням, розглядаю різні варіанти. Все буде від фінансів залежати.

Про лазе сам тека не раз чув, та в мене слава богу такої проблеми немає на даний момент. Читає абсолютно все і без проблем. Може довше підгружати тіки ДВД-р, ДВД-рв з музикою і при не закритій сесії. Я так розумію від якості болванок залежить, бо деякі миттю з"їдає, а деякі довше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як би його продати

Магнітола 1500 грн

Усь та конденсатор 1500 грн.

Комплектом 3000 грн + провода на усь та динаміки в подарунок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Магнітола в продажу - 1500 грн.

Вишлю в любе місто, в київ можу навіть привезти (якщо їхатиму)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...