Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Диваны Bellus по адекватной цене

dneprinmed

Рекомендовані повідомлення

Товарищи) поделитесь координатами, где можно купить угловой Диван Bellus Zorrento по адекватной цене, не по цене магазинов? В настоящий момент минимальная мною увиденная цена его 19 500, 00 грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товарищи) поделитесь координатами, где можно купить угловой Диван Bellus Zorrento по адекватной цене, не по цене магазинов? В настоящий момент минимальная мною увиденная цена его 19 500, 00 грн.

 

Очень повезет если найдете дешевле, но не думаю. У них политика несколько не настроена в эту сторону!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед НГ как раз акция в магазине была, мы свой заказали за 19500, сейчас он стоит 24500. Если хотите сэкономить потерпите до следующего НГ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо). Ну тут были форумчане, которые нашли прямой, так сказать)), контакт и цены соответственно ниже получились. Очень жду кто сможет помочь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо). Ну тут были форумчане, которые нашли прямой, так сказать)), контакт и цены соответственно ниже получились. Очень жду кто сможет помочь.

 

Я вам серьезно говорю, 99.9% что у вас не получится купить диван по заниженой цене у Белуса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо). Ну тут были форумчане, которые нашли прямой, так сказать)), контакт и цены соответственно ниже получились. Очень жду кто сможет помочь.

Если получится - отпишитесь, интересно. Мне кроме беллуса на нашем рынке вообще ничего больше не нравится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что кому известно о мягкой мебели IKEAN? Там тоже есть неплохие уголки, но не понятно их качество (в живую возможности видеть нет).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

ну що, получилось щось зі скидкою на Bellus ?

 

може хтось має якусь інсайдерську інфу, щодо планованих знижок ? (наприклад Новий Рік, якийсь ювілей фабрики чи щось таке інше :)) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може хтось має якусь інсайдерську інфу, щодо планованих знижок ? (наприклад Новий Рік, якийсь ювілей фабрики чи щось таке інше )

 

я неделю назад здал им обратно ихний диван с бракованной тканью - нитка тянется - ищите его со скидкой в их стоковом отделе в ТЦ "Диамант")))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я неделю назад здал им обратно ихний диван с бракованной тканью - нитка тянется - ищите его со скидкой в их стоковом отделе в ТЦ "Диамант")))

ну дякую, але я планую купувати тільки новий (модель Dallas) і у Львові бажано :)

 

від браку ніхто не застрахований, головне щоб фірма це все цивілізовано розрулила з вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив сьогодні у Львові диван Bellus Dallas. Враховуючи скидку яку дали в салоні (незнаю, напевно всім дають 15%, я толком і не просив), получився 20000 грн в тканині 4 категорії.

 

2 місяці доставка.. побачим як буде по якості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно фотку дивана, ну или ссылку на него? Просто интересно посмотреть на диван за такую цену.

та там нічого особливого..

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка устарела)

 

ціна немала. я довго рішався, ібо тоже неясно що такого розумного є в дивані, що він так коштує. але в кінці кінців рішив ібо він ідеально вписується в мою кімнату, а альтернатив шось толком і небуло.

 

і ми в Україні.. в Швеції він на наші гроші в салоні 15000 грн без всяких скидок.. а в нас в салоні 23500..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не очень хороший выбор модели, имхо. У беллуса имеет смысл покупать только модели с перьевым наполнением седушек и спинки. На вашем диване - куске поролона - будет неудобно сидеть. Поменяйте на модель с пером пока еще не запустили диван в производство.

 

Я это точно знаю, поскольку за последние 4 года я покупал 5 диванов белус. Все с пером.

 

Добавлено через 2 минуты

Просто интересно посмотреть на диван за такую цену.

 

это что, дорого для такой конфигурации и европейского производителя (Эстония)? Вы цены на итальянские диваны в киеве видели? От 5К евро только начинается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не очень хороший выбор модели, имхо. У беллуса имеет смысл покупать только модели с перьевым наполнением седушек и спинки. На вашем диване - куске поролона - будет неудобно сидеть. Поменяйте на модель с пером пока еще не запустили диван в производство.

 

Я это точно знаю, поскольку за последние 4 года я покупал 5 диванов белус. Все с пером.

от ви мене озадачили.

мені конфігурація ідеально підходить ну і + розкладний. в салоні посидів, вроді нормально. в салоні був диван з пером. я пробував сидіти (от такий (ссылка устарела)), провалююсь, дуже мягко якось, незвик до такого. може не розпробував...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може не розпробував...

 

100 проц

 

дэлфи - чудова модель, я в новий будинок взяв великий desiree та 3 шт joy - тiльки перо! на поролонi сидiти неможливо

 

з розкладних маю цей (ссылка устарела) - купив в гостьову кiмнату. спати на ньому можна без проблем, а от сидiти бiльше 15 хв нiхто не хоче - не комфортно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
100 проц

 

дэлфи - чудова модель, я в новий будинок взяв великий desiree та 3 шт joy - тiльки перо! на поролонi сидiти неможливо

 

з розкладних маю цей (ссылка устарела) - купив в гостьову кiмнату. спати на ньому можна без проблем, а от сидiти бiльше 15 хв нiхто не хоче - не комфортно

 

В іншій темі ніби навпаки, незадоволені наповнювачем з пером www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1800852&postcount=27

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз на беллус у Львові скидки (в 3 слонах в середині листопада точно були). Мені дали 15 ще раніше перед скидками.

 

Я через тиждень зайшов, а там акція -20% :) Почувався трохи лохом, на 5% ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз на беллус у Львові скидки (в 3 слонах в середині листопада точно були). Мені дали 15 ще раніше перед скидками.

 

Я через тиждень зайшов, а там акція -20% :) Почувався трохи лохом, на 5% ))

 

Диван вже придбаний? як сидится ? :)

 

Давно приглядаю одну з круглих моделей Jesrey, Move або Malibu, щось більше аналогів за адекватні гроші інших виробників на очі не потрапляли. Заскочив на вихідних - знижка 20%. Заглянув на форум згадати що писали про беллус...

Напевно будем замовляти на цьому тижні, поки знижка....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Диван вже придбаний? як сидится ? :)

 

Давно приглядаю одну з круглих моделей Jesrey, Move або Malibu, щось більше аналогів за адекватні гроші інших виробників на очі не потрапляли. Заскочив на вихідних - знижка 20%. Заглянув на форум згадати що писали про беллус...

Напевно будем замовляти на цьому тижні, поки знижка....

диван замовив в кінці жовтня. але там срок доставки 2 місяці. до нового року обіцяли привезти..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вчора привезли. По термінах не підвели.

 

Диван не смердить всякою гидотою. хоч і новий. А то батьки були купили якийсь дешевий український то місяць вивітрювався, поки стало можливим бути в кімнаті з закритим вікном.

 

Мій попередній Блест доречі тоже трохи мав запашок.

 

Все таки екологія то напевно не просто гарні слова ))

Кстаті по моєму запиту мені на емейл представники беллуса прислали сертифікати санепідемстанції, мол все в допусках :)

 

Фото викладати недуже охота, бо в реальності він набагато гарніший :) а на фото виглядає дешевше, не видно структури тканини ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Фото викладати недуже охота, бо в реальності він набагато гарніший :) а на фото виглядає дешевше, не видно структури тканини ))

во уж дудки:D, общественность ждет
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото викладати недуже охота, бо в реальності він набагато гарніший :) а на фото виглядає дешевше, не видно структури тканини ))

Відмазка не пройшла :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от, якось так поки що (нема ще коврика), але він в магазині такий самий.

 

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний диван. Думаю, якби це був Блест, то в такій конфігурації було б не менше 15000грн., враховуючи їх ціни у Львові. Так що +7000 за Естонію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...