Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога в реєстрації повідомлення про будівництво. Нестандартна ситуація..

StalkerAM

Рекомендовані повідомлення

В мене так ситуація: Будівельний паспорт отримав 30.10.2012. Одразу почав ходити в місцеву ДАКБ (м.Івано-Франківськ) для реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт. Але приймають вони два рази в тиджень, кожен раз інший інспектор, (їх там троє) і кожен раз щось виправляли в повідомленні та не приймали його. Нарешті 4.12.2012 повідомлення прийняли і сказали, що за два тижні можна буде забрати (що саме забрати, я тобі не розумів). Але ніякого документу мені на руки не дали, просто взяли папку з документами і все..

Фундамент ми залили в листопаді і роботи припинили. На початку січня я до них зайшов, сказали, що не готово ще. І от сьогодні 24.01.2013 року дзвонить інспектор і каже, що він на моїй ділянці, що сфотографував фундамент і що своє повідомлення зможу забрати після сплати штрафу у сумі 4200 грн. Запропонував мені завтра прийти до нього з паспортом..

На сайті ДАКБ зареєстрованого свого повідомлення не бачу. (хоча не впевнений, що правильно усе там переглянув).

Шкода, що не догадався раніше їм по пошті вислати...

Як тепер бути? Думаю завтра з інспектором не зустрічатися, а дочекатися вашої поради. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В законе указанно что после получения будпаспорта вы подаёте декларацию о начале строительства, но как то я там не видел фразы что нужно ждать от них ответ, типа Старт!!!

Вы подали извещение и всё, а если они его не регистрировали по каким либо формальностям (ошибки, опечатки и ...) то это не повод останавливать стройку. Прочитайте закон и со ссылкой на него уже мыслите.

 

Ведь деклорация это лишь информирование, а то что они хотят его видеть правильно оформленным, так стройтесь и исправляйте ошибки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.12.12 Вони взяли у мене повідомлення, яке вже ніби-то було правильно оформлене. Але в мене немає ніяких доказів, що так і було. Тим більше, що графу з датою початку будівництва сказали лишити пустою. Вони можуть просто сказати, що я їм нічого не приносив....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы залили фундамент в декабре, на следующий день после подачи уведомления. То, что у вас его приняли 04.12.12 есть 2 свидетеля (ведь правда, вы же со всей семьей к ним приходили?). В лицо, кто принял- помните? Номер комнаты где сдавали- помните? И ваши свидетели помнят :)

И сразу встречную жалобу , что 04.12.12 приняли и до сих пор не зарегистрировали. И жалобу что документы принимают, а расписки или что-там не дают- как-то так, наверное. Иначе -4200.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.12.12 Вони взяли у мене повідомлення

Вас к сожалению разводят пользуясь доверчивостью проходимцы, заполнившие структуру ГАСКа. Что теперь.....вариант: берете диктофон, включаете - приходите к ним, спрашиваете когда они получили от Вас уведомление, отвечают, потом спрашиваете почему не включили Ваше уведомление в реестр, отвечают (видимо бред какой-то понесут). говорите что идете в Прокуратуру с жалобой, потом жалоба во все Верховные Власти Украины на нарушение Закона (показываете предварительно распечатанные выдержки или сами нормы, что на СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ВЫ ИМЕЕТЕ ПРАВО СТРОИТЬ не взирая на то что в Уведомление вы написали (правильно-неправильно в Закоодательстве не предусмотрено). Предупреждаете что без адвоката с ними разговаривать и что-то разбирать не будете. Если умные ребята то отстанут, ну а если.....то что ж боритесь...запись разговора с ними будет где дату они скажут. Входящие номера берите всегда или по почтовому уведомлению !!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.12.12 Вони взяли у мене повідомлення, яке вже ніби-то було правильно оформлене. Але в мене немає ніяких доказів, що так і було. Тим більше, що графу з датою початку будівництва сказали лишити пустою. Вони можуть просто сказати, що я їм нічого не приносив....

уведомление регистрирует секретарь, у Вас должен быть входящий номер и дата регистрации, если Вы подали 4.12.12 и оно было заполнено правильно, то Вы можете его забрать хоть через месяц, Вы свободно можете строить. Следовательно, с 4 .12.12 и по сей день можно уже не только фундамент построить...поэтому мне кажется, что Вас разводят....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите и мне, ситуация похожая.

 

Уведомление отправили в сентябре, в МЧС, сельсовет и ГАСК (в МЧС и сельсовет занесли, а в ГАСК - почтой, с уведомлением, как положено). На следующий день вырыли котлован - и понеслась. А недели через три пришла отписка из ГАСК - Повидомлення составлено неправильно (хотя обратно прислали только один экземпляр). Есть все квитанции об отправке, конверт с датой и т.д. Письмо мне передали еще через неделю. Оно до сих пор у меня, никак руки не дойдут посмотреть, что же там неправильно, запарка страшная на работе. Все, это залет? Штраф? Так хотелось все по закону делать(( Мы так стройпаспорт долго ждали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите и мне, ситуация похожая.

 

Уведомление отправили в сентябре, в МЧС, сельсовет и ГАСК (в МЧС и сельсовет занесли, а в ГАСК - почтой, с уведомлением, как положено). На следующий день вырыли котлован - и понеслась. А недели через три пришла отписка из ГАСК - Повидомлення составлено неправильно (хотя обратно прислали только один экземпляр). Есть все квитанции об отправке, конверт с датой и т.д. Письмо мне передали еще через неделю. Оно до сих пор у меня, никак руки не дойдут посмотреть, что же там неправильно, запарка страшная на работе. Все, это залет? Штраф? Так хотелось все по закону делать(( Мы так стройпаспорт долго ждали...

Ну почему залет?Еще никто ведь об этом не знает....Если уведомление заполнено не правильно, то строить НЕ ЖЕЛАТЕЛЬНО. Хотя порой ко мне обращаются тогда, когда уже 2 этажа стоит....ситуации бывают разные....любой вопрос можно решить. Уточните, у инспектора что там не правильно и переделайте. А лучше заполнять по образцу, который висит на стенде в ГАСКе и не на йоту не отклоняться от образца.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если уведомление заполнено не правильно, то строить НЕ ЖЕЛАТЕЛЬНО

В том-то и дело, что коробка уже стоит. С окнами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том-то и дело, что коробка уже стоит. С окнами.

 

законом не предусмотрено ответственности за неправильно оформленное уведомление, ситуация неприятная т.к. законодатель ен подумал, что можно отправить по почте например пустой бланк. Самое главное факт направления у Вас на руках, а ошибки в уведомлении не значит что нельзя было начать строиться. В Общем:

1. Если ошибки существенные то переписать

2. Если будут грузить что начали строиться, показать факт уведомления, и дальше пусть составляют протокол - потом суд как Вы сможете отбиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они еще письмо прислали.

В общем, пришел конверт, в нем письмо ГАСК и одна копия повидомлення (высылал им две). И листочек "опис вкладення" (с датой), что я им отсылал.

Письмо такое:

 

"Шановний /я/!

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській (далі - Інспекція) області розглянуто подане Вами повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об"єкта "Будівництво приватного житлового будинку" за адресою: /наш адрес, правильный/.

Повідомляємо, що з 25.07.2012 р. набули чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466, які передбачають нову редакцію повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. В зв"язку з цим форма повідомлення за якої Ви звернулись до ІДАБК у Київській області /такого-то числа/, згідно поштового штампу, не відповідає формі повідомлення, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2012 р. № 653 "про внесення змін до порядку виконання підготовчих робіт і Порядку виконання будівельних робіт".

Додаток повідомлення 2 арк.

 

В.о. начальника інспекції"

 

Скачал с сайта Раді новое повидомлення. Навскидку - очень похоже. Я то перепишу, и отошлю, но что мне за это будет? В письме своем (с исходящим номером) они сами признали факт получения Повидомлення и сами зафиксировали дату получения.

 

Отправили письмо они в средине октября, мне письмо передали в конце октября - ноябре.

 

З.Ы. А если в повидомлэнни стоит "загальна площа 140 кв.м", а по факту дом с подвалом, то это нужно было писать 280 кв.м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том-то и дело, что коробка уже стоит. С окнами.

во многих случаях инспектор на объект не из-за загруженности не выезжает. Соответственно может и пронести. Форма уведомления действительно немного изменилась, поэтому Вам все правильно прислали. Пеепишите его и отправьте заново.

 

Добавлено через 4 минуты

Они еще письмо прислали.

В общем, пришел конверт, в нем письмо ГАСК и одна копия повидомлення (высылал им две). И листочек "опис вкладення" (с датой), что я им отсылал.

Письмо такое:

 

"Шановний /я/!

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській (далі - Інспекція) області розглянуто подане Вами повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об"єкта "Будівництво приватного житлового будинку" за адресою: /наш адрес, правильный/.

Повідомляємо, що з 25.07.2012 р. набули чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466, які передбачають нову редакцію повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. В зв"язку з цим форма повідомлення за якої Ви звернулись до ІДАБК у Київській області /такого-то числа/, згідно поштового штампу, не відповідає формі повідомлення, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2012 р. № 653 "про внесення змін до порядку виконання підготовчих робіт і Порядку виконання будівельних робіт".

Додаток повідомлення 2 арк.

 

В.о. начальника інспекції"

 

Скачал с сайта Раді новое повидомлення. Навскидку - очень похоже. Я то перепишу, и отошлю, но что мне за это будет? В письме своем (с исходящим номером) они сами признали факт получения Повидомлення и сами зафиксировали дату получения.

 

Отправили письмо они в средине октября, мне письмо передали в конце октября - ноябре.

 

З.Ы. А если в повидомлэнни стоит "загальна площа 140 кв.м", а по факту дом с подвалом, то это нужно было писать 280 кв.м?

Если есть возможность сейчас написать 280 м2, то лучше напишите.

 

Добавлено через 4 минуты

законом не предусмотрено ответственности за неправильно оформленное уведомление, ситуация неприятная т.к. законодатель ен подумал, что можно отправить по почте например пустой бланк. Самое главное факт направления у Вас на руках, а ошибки в уведомлении не значит что нельзя было начать строиться. В Общем:

1. Если ошибки существенные то переписать

2. Если будут грузить что начали строиться, показать факт уведомления, и дальше пусть составляют протокол - потом суд как Вы сможете отбиться.

Суд это время и нервы, что по стоимости может быть эквивалентно штрафу, а то и больше, поэтому тут каждому свое. Лично у нас в городе объяснить инспектору эти тонкости очень сложно, хотя я с Вами согласен и пока клиент будет судиться, он не сможет ввестись в эксплуатацию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

штрафу, а то и больше,

интересно в протоколе по какой статье штрафовать - уведомлеиние ведь направлено .....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересно в протоколе по какой статье штрафовать - уведомлеиние ведь направлено .....

но ведь реально штрафуют....значит какую-то "отмазку" официально нашли, точнее они говорят, что можно строиться на следующий день после РЕГИСТРАЦИИ уведомления, а т.к. типо оно неправильно заполнено и не зарегистрировано, то соответственно. Тем более в законе четко прописано, что если есть какие-то ошибки, то нужно их исправить (правда не написано, что пока человек исправляет их, его нужно штрафовать). Но т.к. "закон, как дышло, куда не поверни, туда и вышло" то проще избежать ошибок в заполнении, а это очень просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем более в законе четко прописано, что если есть какие-то ошибки, то нужно их исправить

 

Прошу прощение а в каком пункте занона сказано об исправлении ошибок в "повідомленні" боюсь я не вижу такой фразы (а сама отпарвила документ в начале месяца, и тепрь жду ответа, хочу быть готовой);)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем более в законе четко прописано, что если есть какие-то ошибки, то нужно их исправить

 

Прошу прощение а в каком пункте занона сказано об исправлении ошибок в "повідомленні" боюсь я не вижу такой фразы (а сама отпарвила документ в начале месяца, и тепрь жду ответа, хочу быть готовой);)

цитировать возможности нет. Имелось в виду, что если есть ошибки или неточности, то заказчик имеет право исправить их и подать заново.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПЕРЕЛІК

об'єктів, будівництво яких здійснюється після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт

1. Індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) площею до 300 кв. метрів.

Не понимаю, в чем я виноват. Тут не написано "після реєстрації повідомлення", а "після подання". Ну так мы и подали, в сентябре. Есть все бумажечки, квитанции. Неправильная форма - переписали, и подали новую. Только "подання" было в сентябре, все честно.

 

з.Ы. кстати, что-то не нашел я в новом повидомленни указания размера общей площади дома. Подали без указания. Может опять завернут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з.Ы. кстати, что-то не нашел я в новом повидомленни указания размера общей площади дома. Подали без указания. Может опять завернут

 

Я тоже в уведомлении размер не писала, так как наличие стройпаспорта подразумевает до 300 м. Если идти по номам и правилим исполнеия законов, то они просто привели в июле 2012 (когда поменяли форму и убрали лишнее) бланк к данному закону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Oxana75, подскажите, а как вы уведомляли "місцеві органи, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки". Их тоже с уведомлением? Или отправили и все?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був на зустрічі з інспектором. Отже, коли я приніс йому два екземпяри повідомлення 04.12.12 він просто взяв папку і сказав прийти за два тижні. Тепер виявляється, що повідомлення він зареєстрував у вхідних документах 15.01.2013. Після того 24.01.13 поїхав на мою ділянку і сфотографував з вулиці фундамент. На зустрічі сказав, що виписує штраф. Оскільки я відмовився, то він обіцяв скласти якийсь протокол і вислати мені штраф почтою, який за його словами я можу оскаржити. На моє питання "як так вийшло, що повідомлення зареєстроване аж у січні?" відповів, що це не він реєструє, а канцелярія і він нічого не знає. Нашу розмову я записав на телефон, це єдиний доказ, про дату подачі повідомлення. Я розумію, що мене "розводять", але все одно не знаю, як поступити. Припустимо, я докажу, що здав 04.12.12 А вони візьмуть і докажуть, що я почав будову ще раніше...Хто знає, як проходить оскарження рішення про штраф? В якій це установі відбувається? і в якому випадку може дойти до суду?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто уже получил регистрацию уведомления, подскажите, пожалуйста, какие документы необходимо прикладывать к уведомлению, и нужно ли это вообще? т.к. некоторые говорят, что нужно копию сторой.паспорта, но в законе ничего подобного не нашла.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересно в протоколе по какой статье штрафовать - уведомлеиние ведь направлено .....

zakon1.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF/page

 

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт

 

6. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт надсилається замовником до Інспекції за місцезнаходженням об'єкта будівництва.

Не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації або отримання дозволу на виконання будівельних робіт, внесених до переліку об'єктів, будівництво яких здійснюється після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт (про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт), замовник (його уповноважена особа) подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві до Інспекції повідомлення (про початок виконання будівельних робіт про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт) за формою згідно з додатком 1.

 

У разі коли право на будівництво об'єкта передано іншому замовнику або осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду, замовник протягом трьох робочих днів подає до Інспекції, до якої подавалося повідомлення про початок виконання будівельних робіт, повідомлення про такі зміни. Зазначене повідомлення подається з дотриманням вимог абзацу другого цього пункту.

 

Виконання будівельних робіт без повідомлення про зміни до повідомлення про початок виконання будівельних робіт не може продовжуватися.

У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо будівельні роботи здійснюються без залучення субпідрядників) замовник повідомляє Інспекції про такі зміни листом.

 

7. Замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня подання до Інспекції повідомлення про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це виконавчий орган сільської, селищної, міської ради або місцеву держадміністрацію за місцезнаходженням об'єкта будівництва, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 

В Постанове четко и однозначно описано, что подаваемое Повидомлення должно соответствовать форме согласно Приложению к Постанове.

 

Если Застройщик отослал Повидомлення по устаревшей форме, не соответствующей редакции Постановы, действующей на момент отсылки Повидомлення, то такое Повидомлення ГАСК запросто оспорит.

 

Поскольку не выполнено однозначное требование Постановы об отправке Повидомлення за формою згідно з додатком 1.

 

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...