Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планировка 1-го этажа дома с мансардой

dnt

Рекомендовані повідомлення

а ви як проектант думаєте про можливості доставкі? про те що крана для монтажу таких плит на витянутій стрілі довгенько шукати прийдеться (звичайний кран таку плиту до середини будинку не докине) - а якщо і знайдеш - то за які гроші? Чи ви суто теоретик? намалювали - а там хай хоч вручну тягнуть?

Я теж проектую - та мене цікавит і те як мої задумкі будуть втілюватись

 

Уявіть собі крім проектування, безпосередньо самих будинків, можу запроектувати і технологічну карту на їх будівництво (з практичної точки зору).

Ось наприклад, підібрав кран яким можна покласти всі плити, на даний будинок, довжиною 8,4 м за 1100 грн.

Знову ж таки зайшов по першій ссилці «крани колісні»: avtokran.kiev.ua/

Про доставку говорить не буду оскільки у інтернеті безліч оголошень.

715287079_-02.thumb.jpg.4c1733e146ca7ea4c23175e6e395680d.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уявіть собі крім проектування, безпосередньо самих будинків, можу запроектувати і технологічну карту на їх будівництво (з практичної точки зору).

Ось наприклад, підібрав кран яким можна покласти всі плити, на даний будинок, довжиною 8,4 м за 1100 грн.

Маладцом! ТСП учил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

товарищи ширина хоть восьми хоть двенадцатиметровой плиты 1,2-1,5м. вы краном с правильной стороны подезжайте, практики :)

по сути спор безсмыслен, дерево дешевле и легче, больше преимуществ неимеет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается вот так. Выскажитесь пожалуйста.

к основному вопросу в теме;)

 

На последнем плане потеряли кладовку при кухне. Как вариант подумайте на месте гардероба расположить лестницу , под ней кладовку для кухни ( под вторым маршем) а справа от входа гардероб а потом ванную.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из того, что не понравилось мне - это тамбур. тамбур - это буфер, как правило неотапливаемое помещение, которое препятствует проникновению холода. в многоквартирных домах роль этого буфера играет парадное, коридоры, лестничные клетки... а это дом - тамбур может быть и 1,5*1, а то, что показываете Вы - это прихожая - по сути другое помещение...

 

и второе - расставте мебель и в холле - где Вы присядите, чтобы разбуться?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

товарищи ширина хоть восьми хоть двенадцатиметровой плиты 1,2-1,5м. вы краном с правильной стороны подезжайте, практики :)

по сути спор безсмыслен, дерево дешевле и легче, больше преимуществ неимеет.

Я не проти дерева, але до питання вибору матеріалів і конструкцій для будинку, потрібно підходити виважено з урахуванням всіх чинників: вартість (матеріал, достака, укладка, додаткові підтримуючі конструкції, або опори), надійність (міцнісні характеристики, вогнестійкість, шашлі, грибок), довговічність, шумоізоляція, коливання підлоги під динамічними навантаженнями.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оказывается всё уже обсуждали до нас, обсуждение перекрытий:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=81727

attachment.php?attachmentid=145443&d=1321287713

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уявіть собі крім проектування, безпосередньо самих будинків, можу запроектувати і технологічну карту на їх будівництво (з практичної точки зору).

Ось наприклад, підібрав кран яким можна покласти всі плити, на даний будинок, довжиною 8,4 м за 1100 грн.

Знову ж таки зайшов по першій ссилці «крани колісні»: avtokran.kiev.ua/

Про доставку говорить не буду оскільки у інтернеті безліч оголошень.

 

Колега, Ви мене засмучуєте - я не просто так сказав "на витягнутій стрілі".

Вага ПК 8,12 - 3 тони, вага ПК 8,15 - майже 3,5 тони.

А тепер ПОДИВІТЬСЯ САМІ НА СВІЙ ГРАФІК (я доречі користуюсь таким же), проінтерполюйте - і скажіть мені - на яку відстань від краю будинку цей кран закине 3-3,5 тони. По вашому малюнку - це 2,5 метри від краю - тобто він вложить перші дві панелі по ширині - І ЖОДНОЇ якщо класти по довжині - наступні монтувати вертольотом? Пічалька :-P. Схоже що Ви гугл освоїли краще ніж ТБВ ;).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колега, Ви мене засмучуєте - я не просто так сказав "на витягнутій стрілі".

Вага ПК 8,12 - 3 тони, вага ПК 8,15 - майже 3,5 тони.

А тепер ПОДИВІТЬСЯ САМІ НА СВІЙ ГРАФІК (я доречі користуюсь таким же), проінтерполюйте - і скажіть мені - на яку відстань від краю будинку цей кран закине 3-3,5 тони. По вашому малюнку - це 2,5 метри від краю - тобто він вложить перші дві панелі по ширині - І ЖОДНОЇ якщо класти по довжині - наступні монтувати вертольотом? Пічалька :-P. Схоже що Ви гугл освоїли краще ніж ТБВ ;).

 

Шановний, дуже Вам раджу, перед тим як щось говорити, подумати а чи варто це робити?

Спеціально для Вас, я накреслив, у масштабі, будинок про який іде мова і до відповідної ситуації підібрав кран. На рисунку характеристик крану, знову ж таки спеціально для Вас, я поставив червоний кружечок який відповідає потрібній висоті та відстані вильоту стріли. Звідки видно, що центр плити знаходиться на відстані 7,4 м від осі крана та на висоті 8,72 м, при таких умовах кран повинен піднімати порядка 4,5-5,5 т.

Відкрию Вам сикрет - кран може рухатись і підїхати до будь-якої точки до будинку. І може бути так, що з однеї точки кран вкладе 2 або 3 панелі після чого пириїде далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну давайте почнемо з того що з озвучаних 7-ми метрів - 3 метри ще займає задня частина крану - і ваші 7 метрів плавно перетворюються на 4, під стіну боком його не поставиш - виліт стіни не дасть маніпулювати стрілою - це по-перше. По друге - ви не врахували що з такими розкладами заважати буде вже зведена частина будинку - кладемо то не на землю, третье - якщо кран має міняти стоянку після кожних 2-х плит - ви пропонуєте розкласти їх по всій ділянці? чи пропонуєте крану переміщатись туди-сюди з плитою на стропах? такі маніпуляції якщо і можливі - то в чистому полі - але аж ніяк не на 6-ти сотках у забудові.

Ваші аргументи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну давайте почнемо з того що з озвучаних 7-ми метрів - 3 метри ще займає задня частина крану - і ваші 7 метрів плавно перетворюються на 4, під стіну боком його не поставиш - виліт стіни не дасть маніпулювати стрілою - це по-перше. По друге - ви не врахували що з такими розкладами заважати буде вже зведена частина будинку - кладемо то не на землю, третье - якщо кран має міняти стоянку після кожних 2-х плит - ви пропонуєте розкласти їх по всій ділянці? чи пропонуєте крану переміщатись туди-сюди з плитою на стропах? такі маніпуляції якщо і можливі - то в чистому полі - але аж ніяк не на 6-ти сотках у забудові.

Ваші аргументи?

 

Знову ж таки, із 7,4 м (а не 7 м) 2,5 м (а не 3 м) займає кран, а запас вантажопідйомності крана 2 - 2,5 т. Про 6 соток ділянки - це десь написано? Я від забудовника такої інформації не бачив.

Методи монтажу можуть бути різні: з коліс, з землі, із землі з перекладкою і навіть як Ви писали гелікоптером.

Якщо забудовник викладе розміри ділянки, то можна буде говорити про конкретний спосіб монтажу із розстановкою місць стоянки крана та розкладкою плит на майданчику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

получается вот так с мансардным этажем

1. Між сходовими маршами повинна бути площадка, або забіжні сходинки. Для сходинок з розмірами 300 х 150 мм, кожна, у Вас мало місця (лише 2 м).

2. На першому поверсі еркер є, а на другому?

3. Чи потрібен такий коридор на 2 поверсі, можливо ту його частину від вікна приєднати до якоїсь із кімна, або зробити гардероб?

4. Не вирішене питання із перекриттям, а тому несучі конструкції на першому поверсі потрібні чи ні?

5. Не зрозуміло яким чином організований дах, це відобразиться на вікнах мансардного поверху.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Між сходовими маршами повинна бути площадка, або забіжні сходинки. Для сходинок з розмірами 300 х 150 мм, кожна, у Вас мало місця (лише 2 м).

там по картинке видно что площадка заменена на поворотные ступени, хотя даже в этом случае нужно 3,2 м при наклоне в 40 градусов, комфортная лестница займёт примерно 4х2м

 

 

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела) (ссылка на изображение устарела)

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никаких опечаток 50 метров это вполне реальный пролет для деревянных конструкций. Примеров масса один из них Манеж в Москве 1812г. постройки. И Вам как, насколько я понимаю, архитектору стыдно этого не знать. Уже не говоря о современных конструкциях из клееного бруса пролеты до 80м! и более. Посмотрите творчество Ренцо Пиано.

В своей работе применял деревянные конструкции пролетом 15м это выглядит очень эффектно, только требования к качеству должны быть высокими.

К слову о использовании подлестничного пространства - су вполне нормальное решение.

 

Дані будівлі згадані Вами до котеджного будівництва немають ніякого відношення. Там зовсім інша специфіка розрахунку і експлуатації. Я не говорю що це зовсім не той клас. В котеджі все по іншому! Ви б ще згадали новий аеробус А380 або ангар, яки звели під нього. І плити 8м це взагалі не проблема, можна також зробити моноліт, але з відповідним розрахунком. З дерева перекриття 8м можливо зробити, але!

1-максимально, що дає пилорама це переважно 6м

2-Не кожен будівельник забезпечить рівноміцний стик балок.

3-При хотьбі 100% буде вібрація.

4-Якщо Ви всеж таки знайдете дерево 2-го сорту довжиною 8+метр. то переріз балки повинен бути 300(н)х150мм з кроком 600мм під навантаження від власної ваги і корисне для житлових приміщень по ДБН.

5-велика ймовірність що такий масивний брус "поведе" від перепаду вологості.

 

 

 

Якщо Ви виберете клеєний брус, то його переріз повинен бути 250(н)х150

 

у двох випадках розраховував з умови, що балка повністю розкріплена із площини.

 

Александр2008_111 говорить правильні речі, підкріплені правдивою інформацією.

Безвихідних ситуацій немає! Дуже часто зустрічаю нелогічну і не правильну економію при будівництві, яка приводить потім до значно більших витрат і переплат. Це мені нагадує будівництво "вкредит" -зараз зекономлю, а потім доплачу і перероблю-

 

З терівою будьте акуратні на таких прольотах(!!!) і меньше менеджеів по продажі слухайте.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Між сходовими маршами повинна бути площадка, або забіжні сходинки. Для сходинок з розмірами 300 х 150 мм, кожна, у Вас мало місця (лише 2 м).

2. На першому поверсі еркер є, а на другому?

3. Чи потрібен такий коридор на 2 поверсі, можливо ту його частину від вікна приєднати до якоїсь із кімна, або зробити гардероб?

4. Не вирішене питання із перекриттям, а тому несучі конструкції на першому поверсі потрібні чи ні?

5. Не зрозуміло яким чином організований дах, це відобразиться на вікнах мансардного поверху.

1. Окончательную конструкцию лесницы я оставлю для архитектора, но думаю что получится.

2. На втором этаже эркера не будет.

3. Про коридор согласен, и думаю так же как и Вы.

4. О перекрытии- склоняюсь все же к бетонным плитам(один раз и навсегда) поэтому и окончательные размеры будут подгонятся под них.

5. В этом вопросе доверюсь архитектору, но чем их меньше будет тем лучше. Если фронтоны будут на фасад(север-юг) то их не предвидется.

Фасад дома пока не представляю. Жду предложений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

архитектору?... мне кажется Вы отлично справляетесь без всяких там архитекторов.

 

Добавлено через 14 минут

не ну если и Тарас подтянется, то мы и без конструктора (лишнего) обойдемся, там сочтетесь как нибуть. если проектируем форумом дальше то почитайте эту статью, не должен ихороший труд пропадать.

думаю несущей надо назначить внутреннюю стену к которой камин прислонен.

потом собрать номенклатуру местного ЖБИ выбрать плиты и уточнить размеры в плане. материал стен выбран? я невнимательно читал, рекомендую кирпич с минватой.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

архитектору?... мне кажется Вы отлично справляетесь без всяких там архитекторов.

Просто более года уже пытаюсь найти ,,свое,,. За это время перебрал кучу вариантов и даже построил времянку)). Основная ошибка и главная-строить без проекта. А проект грамотно может составить только АРХИТЕКТОР.

Тем более, что с данной планировкой я понятия не имею какая будет крыша и фасад дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

архитектору?... мне кажется Вы отлично справляетесь без всяких там архитекторов.

 

До речі, я як вибирав кран для укладки плит на цей будинок, то зробив план рокладки плит і підігнав під них розміри будинку. За потреби скину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А проект грамотно может составить только АРХИТЕКТОР

так архитекторов на форуме больше чем застройщиков, разве они не помогут советом?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитектору нужно ,,выдать,, вариант желаемого. Воти ищу ошибки в своем варианте + в тупике от фасада.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если этого по фасадам для начала Вам недостаточно

почитайте эту статью

то я незнаю чего такого вам предложит архитектор, любопытно будет узнать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

получается вот так с мансардным этажем

 

нарисуйте все с реальной толщиной стен - офигеете, куда площадь помещений делась

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нарисуйте все с реальной толщиной стен - офигеете, куда площадь помещений делась

Подскажите пожалуйста, какая должна быть реальная толщина стен если буду использовать керамзитоблок и перекрытие плитами?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, какая должна быть реальная толщина стен если буду использовать керамзитоблок

минимум ширина блока.

например, если это будет блок Brego - то 300мм.

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...