Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Економічний будинок з мансардою. Обговоримо?

masana

Рекомендовані повідомлення

Вихідні дані:

- є ділянка 6с. Кутова. По кутам ділянки дві опори ел.(на схемі червоні квадрати). Газова труба проходить вздовж дороги на сх. ділянки.

- викопаний колодязь, отримані ТУ на світло (9 кВт 3 фази, багатотарифний ліч) і в процесі на газ, є будпаспорт, геодезія, геологія (грунтові води не пройдені, в колодязі вода на 14м, грунти під підошвою суглинки лесоподібні глибиною до 3,3м від поверхні землі).

- ділянка має невеликий ухил на схід.

album.php?albumid=4544&pictureid=51021

 

Стіни - цегла 380мм з майбутнім утепленням(хотілося б мінватою+опорядження блокхаузом), фундаменти стрічкові, перекриття по дер. балкам, покрівля м/ч(ще не визначились точно).

Сім`я із 3-х чоловік, хлопчик 6р та кішка. Діти ще плануються хоч одне. Є ескізи внутрішнього планування з розміщенням меблів, декілька варіантів. Особливо не відрізняються.

план 1

picture.php?albumid=4544&pictureid=51023

план 2

picture.php?albumid=4544&pictureid=51025

(план 1 та план2 відрізняються розміщенням кладової на кухні та топочної)

план 3

picture.php?albumid=4544&pictureid=51026

план 4

picture.php?albumid=4544&pictureid=51027

план 3 та план 4 - варіанти одного планування з перегородкою між кухнею та загальною кімнатою, і без перегородки.

В мансарді все стандартне, 3 спальні і с/в над с/в першого поверху

picture.php?albumid=4544&pictureid=51022

Висота стіни на манс. поверсі 1,35м. В мансардах жили, самі по 1,6 нам вистачить.

В майбутньому ззовні по стіні осі 1 буде зроблений зимовий сад.

Робити все будемо самі, з завліканням родичів і друзів (практично всі інженери)

 

Ескіз зроблений так, щоб всі приміщення з комунікаціями вода-каналіз та газ були скупчені в одному місці, щоб менше тягнуть всередині і прокладать ззовні (кухня і топочна з сторони проходження газ. труби)

 

Питання:

- де краще зробити топочну, за стіною біля кухні, чи в кутку, щоб вікно було збоку від котла (як взагалі газ проводитимуть до котла-плити, всередині будинку, чи по зовн. стіні?)?

- чи варто одразу закладати ригель на середній стіні (можливо захочеться колись розділити кухню-загальну кумнату), взагалі мені подобається суміщена.

- де краще розмістити короб вентиляції, по середній стіні (не на коньку, а збоку) із сторони кухні(в кладовій), чи в с/в, чи в топочній?

 

Ну і взагалі, покритикуйте, підсовітуйте хто що зможе.

Змінено користувачем masana
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вкладки не відкриваються.

 

Добавлено через 8 минут

геологія (грунтові води не пройдені, в колодязі вода на 14м, грунти під підошвою суглинки лесоподібні глибиною до 3,3м від поверхні землі)

 

Лесові грунти це погано, слід добре подумати над фундаментом та водовідведенням.

 

posibnyky.vntu.edu.ua/geologiya/8.2.htm

"До просідаючих порід відносяться леси та лесоподібні суглинки, супіски та глини, деякі види покривних суглинків і супісків, а також в окремих випадках дрібні та пилуваті піски з підвищеною структурною міцністю, насипні глинисті ґрунти, відходи промислових підприємств, попільні відклади та ін."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю, що лесові це погано, але в Полтаві практично всюди - лесові грунти. За нашою ділянкою через одну починається яр, там типу котежне містечко, так і називається Яр))) то геолог при дослідженні ходив, дивися і на старі будинки, і на нові, то просідних явищ виявлено не було, на будинках тріщин немає, дерева не похилені. Фундаменти буду рахувати із урахування просідних явищ, але спочатку потрібно визначитись точно з конструкціями, щоб зібрати навантаження. Будемо робити піщану подушку втрамбовану, водовідведення організоване, хочу взагалі ємність для збору дощової води, потім викор. для поливу.

Зараз видно фото? Як вставляти мініатюри фото, щоб при відкриття збільшувалась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. відсутній тамбур;

2. велика кількість забіжних сходинок (це незручно);

3. відсутні витяжки, димоходи;

4. на першому поверсі не вистачає спальні;

5. На кухні не передбачено місце для третього і четвертого;

6. стіни краще зробити з газоблоку (можна навіть без утеплення під штукатурку), у Вашому випадку це зменшить навантаження на фундамент і знизить трудовитрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Тамбур колись буде прибудований)))

2. Або робити високі (більш ніж 165 мм) сходинки, що для нашого зросту не зручно, або на манс. поверсі "влазити" в кімнати. Якщо підкажете як зробити зручніше - буду вдячна.

3. Про витяжки і димоходи є питання в початковому тексті.

4. При необхідності кабінет=спальня.

5. На кухні- барна стійка. Стіл у залі.

6. Матеріал стін не підлягає зміні. Була б можливість був би зруб. Піно-газо-термо-шлако блоки, каркасники(я їх проектую на роботі) мені не подобаються. Ми плануємо зразу не утеплювати, а у випадку з газо-піноблоком(який першим трісне вдруг які подвижки) матеріал вийде дорожче +2 монол. пояси+думай як чіпляти всяку кухонну утварь, вхідні двері.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороший домик, экономичней нашего и чемто очень похож. заходите в темку, может какие вопросы отпадут.

 

кладовка при кухне лишняя, сильно маленькая. лучше уж без нее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете кидати тапками, але поміряла свекрухину кладовку, 0,8х1м. Їх вистачає для того, що поставити мішок з цукром і мукою, а на полицях поставити банки з консервацією чи пакети з крупами. А можливо то буде просто велика шафа)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам дякую, але якби я могла дозволити собі будувати більш ніж 8х8 (а то і менше), то я б не парилась з розстановкою меблів і приведення всіх комунікацій в одне місце. Ну сказано ж в першому повідомленні, газова труба зі сходу, внутрішній двір з півдня і заходу.

Всі оптимальні будинки схожі по плануванню. У вас же топочна відірвана від кухні(потрібно газову трубу обводити через півбудинку), ширина сходів 250мм, і несиметрична середня стіна. І чи є економічними остекленої півстіни?

Дякую ще раз за клопоти, але краще висловіть думку про моє планування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як уже хтось казав на форумі, мабуть проект ідеальний, раз ніхто не хоче покритикувати)))

Тоді ще питання, до шановних форумчан

- чи можна, щоб вентиляційна шахта виходила в коньок на осі Б3? Саме в коньок, а не збоку, бо шеф каже що це взагалі ідеальний варіант. (це по першим варіантам)

 

І ще один варіант планування і тих же рамках, прошу до обговорення:

перший поверх

attachment.php?attachmentid=249504&stc=1&d=1360631730

мансарда

attachment.php?attachmentid=249505&stc=1&d=1360631787

вигляд зсередини:

attachment.php?attachmentid=249506&stc=1&d=1360631839

attachment.php?attachmentid=249507&stc=1&d=1360631880

 

ну і наша ділянка:

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=249508&stc=1&d=1360632078

Насправді далі яр із забудованими котеджами, вигляд на очисні ставки, Гришкин ліс і нову частину міста, дуже гарно:rolleyes:

 

Ну справді, скажіть що небуть, із сторони видніше.:oops:

1062329203_2.jpg.f430a63fa584fc53f2ebe4683095e2c5.jpg

25926260_2.jpg.d87e9fea7a163f132b9ed34a31883f53.jpg

1606310432_-.jpg.6b85621da413715e4184d8942f038ef1.jpg

251540067_.thumb.jpg.f56f6e50f516bf1a57c0a538d7f51f71.jpg

007.thumb.jpg.b5a6a6d8ad0fc0ca98d0d6eeea67f4be.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як уже хтось казав на форумі, мабуть проект ідеальний, раз ніхто не хоче покритикувати)))

А мы с супругом собираемся строить дом 9 на 9(похожая планировка как у Вас в первом посте, правда лестницу планировали в гостиной), но случайно наткнувшись на Вашу тему, слямзила как вариант где лестница с права от входа. Супруг увидев сказал "вот оно!" (изначально не хотел лестницу в гостиной). правда мы ее развернули и на ширину лестницы увеличили туалет и котельную.

П.С. а последний вариант так себе, там не нравится кабинет (у нас планируется как гостевая, а на первое время детская).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне последний вариант тоже понравился, ваш поиск оптимального минимуа поддерживаю. Ясно что дом заточен под конкретную семью и определившимися потребностями. думаю если в осях сделать 8х8 то уйдете от кракозябры на мансарде.

 

буду следить за темой. нра.

 

Добавлено через 2 минуты

я бы подогнал размеры таким образом, чтобы кабинетик в будующем можно было бы изолировать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я фрілансер, працюю вночі восновному, і щоб не заважати жити іншим, кабінет має місце бути.

Крім того, вхід у нас може бути або із заходу, або з півночі, бо зі сходу довший шлях, сусідський будинок, і мені потрібно світло в будинку з півдня із максимумів вікон (я взагалі мрію про сонячні батареї, грунтовий теплообмінник і таке інше, але хвінанси((( )

Із заходу де вихід з кабінету буде зимовий сад колись.

А кракозябра виникла, щоб зробити дитячі однаковими, а можна двері посунути, одна дитяча буде 13, інша 11, і двері в супружню рівні)))

Взагалі то я ніколи не була в сучасних будинках, жили тільки в "бабусиних " плануваннях. Тому в проекті виникають різні "хочухи" яких ніколи не бачили, але не вистачає в нинішньоживучих будинках.

Крім того будпаспорт уже виданий на 7.2х8.4 в осях, тому це як обмежувач для нас, щоб не розпускатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

В процесі осмислення народилося ще два варіанти. Як наслідок зникла внутрішня несуча стіна, і з'явилася несуча колона. Конструктив вже осмислений і порахований. А от з плануванням так однозначності і не знайшлось.

1 варінт-сходи біля кухні: + наявність кладовки у кухні під сходовим маршем. - великі коридори(можливо це і плюси, але хочеться по максимуму корисну площу); кишкоподібна ванна на мансарді.

1688779573_13.thumb.jpg.e734f8efae8e40ac40eaf85afd8b8dd2.jpg

1971595174_23.thumb.jpg.88fc06bb9b0a8ef69427c9e133cd9130.jpg

2 варіант - сходи біля кабінету: + збільшення площі кухні; кладовка у кабінеті або з коридору; спальня батьків на мансарді збільшилась; ванна кімната приємніших пропорцій; коридори менші. - немає кладовки на кухні;

2119159177_14.thumb.jpg.7a1288371c9c081e4e37cb681108b1e2.jpg

355293084_24.thumb.jpg.c36c39a446a110b0745e5ddf0aada4bf.jpg

 

І все так же залишається питання по вентшахтам. Як би так їх обіграти, що була одна (димохід від камину не рахувати, його більш всього і не буде).

Буду вдячна за пинки і летючі тапки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 варінт-сходи біля кухні: + наявність кладовки у кухні під сходовим маршем. - великі коридори(можливо це і плюси, але хочеться по максимуму корисну площу); кишкоподібна ванна на мансарді.

 

Кишкоподібне = погане. Що ванна, що кімната.

 

Буду вдячна за пинки і летючі тапки.

 

А мої капці полетять з несподіваного боку. Я думаю, вам потрібен будинок з мезоніном, а не з мансардою. 4-кімнатний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поиск оптимального минимуа поддерживаю

Скажите, спецы, не приходилось ли размещать кухню под лестницей? Если лестница широкая и удобная, места под ней много, высоты достаточно. Где низко - шкафчики. Фото много разных видела, а кто-то воплощал? Спасибо. 7ed3a957ef17.jpg' alt='7ed3a957ef17.jpg'

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, спецы, не приходилось ли размещать кухню под лестницей? Если лестница широкая и удобная, места под ней много, высоты достаточно. Где низко - шкафчики. Фото много разных видела, а кто-то воплощал? Спасибо.

 

Возможно так использовать подлестничное пространство, но лучше будет для дома с постоянным проживаем если лестница будет отделена от кухни перегородками и вход на лестницу будет не из кухни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здесь не из кухни, а из гостиной. Плохо, что лестница будет удалена от входа в дом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не думаю, що це доцільно. перша думка - ви готуєте, а хтось іде по сходах, і вся пилюка сипеться в їжу. Краще вже сходи розмістити над диванами, телевізором, обіграти шафами...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся пилюка сипеться в їжу

Эх, ну что вы, в самом деле :) (Тут уже один авторитетный и уважаемый всеми конструктор не рекомендовал объединять кухню с гостиной, дабы не воняло котлэтами) Неужто нельзя продумать варианты, при которых грязь в кастрюлю не падает? :)

Очень люблю маленькие дома. И жажду затащить в свою копилку еще идей по сжатию пространства без ущерба комфорту. Честно говоря, надеюсь, что господа спецы побалуют нас вариантами просторных кухонь под широкими удобными лестницами, диванов на подоконниках, кабинетов в антресольных этажах и прочего добра...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...