Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Sirko, с. Марьяновка, "Дом в коровяке"

Sirko

Рекомендовані повідомлення

Площа 180 м.кв. Фарбувати буду обов'язково червоно-коричневою лакмою для шифера, по грунтовці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площа 180 м.кв. Фарбувати буду обов'язково червоно-коричневою лакмою для шифера, по грунтовці.

Я бы не рекомендовал красно-коричневую лакму. На самом деле она получается вишневой, через пару лет слегка светлеет и смотрится на крыше не солидно. Я бы выбрал коричневую. У других производителей отечественных или импортных есть больше выбор оттенков ( в т.ч. и коричневый темный, светлый и т.п.), нежели у лакмы (только зеленый, голубой, красно-коричневый).

Красить краской два раза для равномерного оттенка. Очень быстро и качественно получается распылителем, подключаемым от компрессора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лакма вже закуплена, а мене влаштує і вишневий колір. На покритті я свідомо зекономив. Фарбувати будуть ручками в два шари по грунтовці, бо компресор по даху не потягаєш, а викласти 200 м.кв. шифера на землі для фарбування не було місця.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Скромно,и красиво.

Пока бюджетная цена,получается.

Хотя ещё всё в переди,отделка,мебель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора поставили вікна, підвіконники і відливи, профіль koemmerling. Якістю і роботою задоволений, хоча роботу приймав в 9 годині вечора. Окреме "дякую" адміністратору Ліді (xolodok на autoUA), яка ще й знижку атоуашну дала :Rose: :Rose: :Rose:

29_08_07_0623_337.thumb.jpg.8d4cf6ddd8498a11984390075401d639.jpg

29_08_07_0622_209.thumb.jpg.fae3848ae317564aa262256d909af101.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вижу, еще чердак получился немаленький. У меня такого же размера где то получился. Я бы на чердаке с двух сторон сделал небольшие окна (красивее будут треугольные). Во первых будет на чердаке дневной свет. Во вторых в жаркие дни можно открывать окна для вентилирования чердачного пространства, благодаря чему будет прохладнее на втором этаже. В третьих чердак можно использовать как кладовку. В четвертых, там можно сушить белье. Ну и последнее - с окнами эти стороны дома будут более гармонично смотрется. Ибо высокие стены с малым количеством окон смотрятся плохо.

p6050034_656.thumb.jpg.5b38a95c60b7d0fcaf5a9ab44c34d48f.jpg

p1040384_303.thumb.jpg.9d4a4a94029dd118df1bb1d5bed88b8a.jpg

p1040387_138.thumb.jpg.b1b126b9177226bcf9afe0140734ee05.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вижу, еще чердак получился немаленький. У меня такого же размера где то получился. Я бы на чердаке с двух сторон сделал небольшие окна (красивее будут треугольные). Во первых будет на чердаке дневной свет. Во вторых в жаркие дни можно открывать окна для вентилирования чердачного пространства, благодаря чему будет прохладнее на втором этаже. В третьих чердак можно использовать как кладовку. В четвертых, там можно сушить белье. Ну и последнее - с окнами эти стороны дома будут более гармонично смотрется. Ибо высокие стены с малым количеством окон смотрятся плохо.

 

Я думав про експлуатацію горища, місця там таки трохи є, але використовуватись воно буде виключно як склад для непотребу з київської квартири, тому вікна вирішив не ставити. А про вентиляцію треба ще подумати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В жаркий день на невентилируемом чердаке температура доходит до 50 градусов. При открытии окон значительно меньше. На втором этаже температура тоже снижается. Да и вентиляция продлит срок службы деревянной конструкции крыши, утеплителя потолка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Ув.Sirko, были-ли внесены Вами какие-либо изменения в планировку 1-го и 2-го этажей?Если да,то что именно было перепланировано.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З метою спрощення конструкцію я відмовився від еркера (чи як там його) у кімнаті на першому поверсі і балкона на другому, центральна несуча стіна 1 пов. зроблена прямою, у зв’язку із чим збільшилась спальна і змістилась стіна між санвузлом і котельною + душева кабіна виступає у котельну. Також, для збільшення кухні, я відмовився від кладовки. До детального планування другого поверху я ще не дійшов, хоча за рахунок збільшення підйому стіни (1,2 м) збільшилась корисна площа, порівняно із розрахованою за проектом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СІрко, я у захваті від Вашого кошторису: Вам вдалося дуже дешево майже побудуватися! Але хочу підтримати тих, хто рекомендує зробити на горищі вікна: у нас теж виникла така сама проблема -- при підйомі мансарди вище за 1 метр та при квадраті 10 на 10 , на горищі виникає додатковий житловий поверх -- це закон. Скільки у вас максимальна висота на горищі під коньком?? Не варто втрачати того, що само йде до рук!!! Сходи можете зробити полегшеними.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо.Лестница(ширина)-1м.?Нужно ли делать немного шире?

 

Ширина сходової площадки - 1,9м, ширина маршу = 1,9/2=0,95м.

Сходи ще не заливали, тому не можу оцінити, але думаю, що достатньо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Станом на 23.09 загальні витрати - $ 54200.

Закінчена внутрішня штукатурка 1 пов., пофарбований дах, зашпакльована 1 зовнішня стіна + закуплені матеріали на решту, залита чорнова стяжка, закуплено все для холодного і гарячого водопостачання + котел, підведений газ, розведені каналізаційні труби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при підйомі мансарди вище за 1 метр та при квадраті 10 на 10 , на горищі виникає додатковий житловий поверх -- це закон. Скільки у вас максимальна висота на горищі під коньком?? Не варто втрачати того, що само йде до рук!!! Сходи можете зробити полегшеними.

 

А хто буде жити на цьому додатковому житловому поверсі? Влітку там буде жарко, взимку - холодно. Для сім'ї з трьох чоловік + собака достатньо і наявних 5-ти кімнат, навіть із врахуванням родичів і друзів, тим більше, шо влітку більшість часу проводиться на дворі. А як для складу всякого сезонного і демісезонного непотребу - саме воно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при підйомі мансарди вище за 1 метр та при квадраті 10 на 10 , на горищі виникає додатковий житловий поверх -- це закон. Скільки у вас максимальна висота на горищі під коньком?? Не варто втрачати того, що само йде до рук!!! Сходи можете зробити полегшеними.

 

А можете все-таки сказать, при таком подьеме мансарды, какова высота на чердаке получается?

Хочу делать чт-то подобное, а мне бы еще и мастерская не помешала... (поближе к небу со звездами) :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете все-таки сказать, при таком подьеме мансарды, какова высота на чердаке получается?

Хочу делать чт-то подобное, а мне бы еще и мастерская не помешала... (поближе к небу со звездами) :oops:

 

Не знаю, треба переміряти, а майстерня яка токарно-фрезерувальна? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да в основном - порисовать :oops:

Я больше по стеклу люблю. Так более жизнерадостно получается. А в будущем планирую посерьезней этим заняться - там еще и паять нужно будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для малювальної майстерні місця там достатньо, тільки треба її освітлити (бокові + мансардні вікна), а як тягати вітражі через люк 0,9*0,9 ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для малювальної майстерні місця там достатньо, тільки треба її освітлити (бокові + мансардні вікна), а як тягати вітражі через люк 0,9*0,9 ?

Окна - это даааа, для любимого места окон не жалко.

А тягати вітражі - дык я больше в прикладных размерах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширина сходової площадки - 1,9м, ширина маршу = 1,9/2=0,95м

Сходи ще не заливали, тому не можу оцінити, але думаю, що достатньо..

Планы,которые рисовал месяц,очень похожи.Поэтому собственно и задаю вопроссы.Задумался.А не купить ли готовый польский проэкт?Sirko,пускай тема и вторична,что лично Вы не пожалели о том,что его приобрели.Насколько он оказался полезен в реальном строительстве?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Размер люка - мысль дельная.

Нужно будет предусмотреть дополнительную створку :wink: .

 

Або зовнішній ліфт :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...