Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Sirko, с. Марьяновка, "Дом в коровяке"

Sirko

Рекомендовані повідомлення

На цьому етапі витрачено $63000. Залишилось залити площадку перед виходом в сад, забетонувати септик для світлих стоків, пошпаклювати і пофарбувати стіни/стелі 1 поверху, вставити внутрішні двері, постелити покриття, запустити котел, докупити меблі, прибрати територію і можна жити :Yahoo!:

 

Дооздоблення другого поверху, напевно, буду робити вже після НР.

 

Ялинки для зустірічі Нового Року вже висаджені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На цьому етапі витрачено $63000. Залишилось залити площадку перед виходом в сад, забетонувати септик для світлих стоків, пошпаклювати і пофарбувати стіни/стелі 1 поверху, вставити внутрішні двері, постелити покриття, запустити котел, докупити меблі, прибрати територію і можна жити :Yahoo!:

 

Дооздоблення другого поверху, напевно, буду робити вже після НР.

 

Ялинки для зустірічі Нового Року вже висаджені.

Впечатляет,молодец.

В 80-90 тисяч$ уложитесь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Сьогодні нарешті запустили котел, батареї вже теплі :Yahoo!: :Yahoo!: Відтепер будемо грітися газом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті запустили котел, батареї вже теплі :Yahoo!: :Yahoo!: Відтепер будемо грітися газом.

 

 

Расскажете потом про расход газа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расскажете потом про расход газа

 

Розкажу, але порівняно із опаленням електрообігрівачем, я думаю, будуть копійки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю! Як воно там живеться?

Скільки окремо пішло грошей на дах і скільки було метрів даху? Яку ціну давали за роботу? Хочу порівняти із своїм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Расскажете потом про расход газа

 

Розкажу, але порівняно із опаленням електрообігрівачем, я думаю, будуть копійки.

 

За тиждень тільки на котлі нагоріло 160 кубів газу %) . Якшо так піде далі то за місяць це буде 640 ? :o

 

Правда всі кажуть шо перші тижні, поки хатка сохне, не показові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, знакомый котел!!!!!! :-D

За почти 2 месяца 680 кубов газа :cry: (правда почти месяц мы грели небо - между 2-м эт и чердаком не было перекрытия, сейчас уже сделали, ну и дом с ракушняка и снаружи не оштукатурен).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, знакомый котел!!!!!! :-D

За почти 2 месяца 680 кубов газа :cry: (правда почти месяц мы грели небо - между 2-м эт и чердаком не было перекрытия, сейчас уже сделали, ну и дом с ракушняка и снаружи не оштукатурен).

 

Небо я не грію :-D , у мене все зашито рокміном. Але за тиждень 160 кубів газу це таки дофіга. Я з переляку поскручував температуру гарячої води до 30 гр. і теплоносія до 55. На вихідних подивлюся шо воно дасть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже давно думаю, тільки не російський, а японський :roll:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Усьо :Yahoo!: Купив бригаді білети на 15.12 :Yahoo!: Дофарбовують, дочищають, прибирають і нах з об'єкта :evil: до весни.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Как дом?

 

Сирко, можно у вас попросить фото и коментарии по примыканию к той трубе, что в середине скате находиться (не на коньке).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хатку обживаємо. Бригада скоротилась до 2 чоловік, закінчують другий поверх (штукатурка, шпаклівка), після цього виходять на двір: гараж, паркан, площадки, доріжки, цоколь.

 

Цікавить примикання до труби шифера? Наскільки я пам'ятаю, там просто акуратно підрізали і замазали цементним розчином.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще похвастаюсь.

Розвела мене моя бригада на курочок. Два тижні тому купили 20 штук біленьких (7 півнів, 13 курей), на цих вихідних докупили ще 13 коричневих. Через 2-3 тижні вже чекаємо на яйця (від старших).

Так шо я тепер ше й фермер.:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще похвастаюсь.

Розвела мене моя бригада на курочок. Два тижні тому купили 20 штук біленьких (7 півнів, 13 курей), на цих вихідних докупили ще 13 коричневих. Через 2-3 тижні вже чекаємо на яйця (від старших).

Так шо я тепер ше й фермер.:grin:

 

про блох и мор предупредили?8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...