Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Sirko, с. Марьяновка, "Дом в коровяке"

Sirko

Рекомендовані повідомлення

Ширина сходової площадки - 1,9м, ширина маршу = 1,9/2=0,95м.

Сходи ще не заливали, тому не можу оцінити, але думаю, що достатньо.

Планы,которые рисовал месяц,очень похожи.Поэтому собственно и задаю вопроссы.Задумался.А не купить ли готовый польский проэкт?Sirko,пускай тема и вторична,что лично Вы не пожалели о том,что его приобрели.Насколько он оказался полезен в реальном строительстве?

 

З проекту взяв тільки ідею, розміри, готові креслення, конструкцію даху і розрахунок батарей. Все інше перераховувалось або ліпилось бригадою "на око". Але навіть зараз я вважаю, що проект був не лишнім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З проекту взяв тільки ідею, розміри, готові креслення, конструкцію даху і розрахунок батарей. Все інше перераховувалось або ліпилось бригадою "на око". Але навіть зараз я вважаю, що проект був не лишнім.

Ответ понятен.Возник еще вопросс(врятли последний),как разместить правильно дом(примерно размеры и планировка Ваши) на участке 20*60 ,вход с южной стороны,+навес для машины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене вхід орієнтований на схід, фронтони на південь і північ, вихід в сад на захід. Ділянка витягнута з сходу на захід (33*77), дорога зі сходу.

Для того шоб щось радити треба бачити план ділянки, рельєф, майбутнє розміщення допоміжних прибудов. Орінтування кімнат вже обговорювали тут: (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сірко, місця зайвого не буває. З Ваших п"яти кімнат -- одна вітальня, друга -- робочий кабінет, залишається 3 спальні. У Вас одна дитина? Скільки років? Родичі, друзі приїжджатимуть? де вони будуть розташовуватися? Нагорі великий відкритий простір -- це необхідно, щоб людина почувала себе не замкненою у 4-х стінах, а вільною -- ось Вам і майстерня! У нас при підйомі мансарди 1,5 метри нагорі під коньком 3,25!!!

У Вас, гадаю, за моїми розрахунками 2,75!!! Волю втрачаєте! А комору можете виділити і там. Наприклад, закриті на 1 метр кути.

 

А дайте, будь ласка, фото краєвиду з Вашого горища! Побачите самі!!

 

Ще раз висловлюю захоплення Вашим кошторисом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

aficio, заводьте власну тему і давайте там план ділянки, орієнтацію та приклад проекту. Так сказати неможливо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не для того я будую хатку на 25 сотках з виходом на ставок шоб видиратись і сидіти на 3-му поверсі :o , більшість часу я проводжу саме на дворі, який би там вид з верху не був, а з берега він кращий, і додатково утеплювати ще й нежиле горище я не маю бажання, поки що. Можливо пізніше, коли доця (3 роки) захоче мати свій поверх із майстернею :) .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого додатково утеплювати не треба -- дах все одно утеплений -- це ж мансардне приміщення цілком під дахом. А сидіти на дворі у дощ та завірюху Ви не будете. Взагалі Ви часто на дворі сидите? Більше в хаті, якщо вона не маленька.

Он доці 3 роки, завтра в неї буде братик, куди Ви його через 10 років подінете? Дасть Бог, ще й сестричка буде!

До Вашої доні за 10 років будуть хлопці приходити в гості, от Ви їх на горище-студіо всіх закинете, щоб у вітальні не заважали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дык я больше в прикладных размерах.

 

Це як? Типу картинки? :)

 

Вазу размалевать, подсвечник :oops:

люблю рисовать то, что потом еще и светится. Оч забавно получается. Порой даже и не угадаешь (я не дока, я учусь...)

А паять - это фигурные лампы, из отдельных кусков стекла. Но это пока в будущем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

До Вашої доні за 10 років будуть хлопці приходити в гості, от Ви їх на горище-студіо всіх закинете, щоб у вітальні не заважали.

Я вот тоже о доп пространстве для подростков (детям пока 6 и 1.8 ) задумывалась - вряд ли им захочется в общей гостиной со взрослыми тусоваться... Да старшие уже и сейчас пытаются отделиться...

:wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого додатково утеплювати не треба -- дах все одно утеплений -- це ж мансардне приміщення цілком під дахом.

Може слід було хоча б поставити IMHO, і не так категорично? Утеплення для зменшення тепловтрат іде по стелі мансардного поверху.

 

А сидіти на дворі у дощ та завірюху Ви не будете. Взагалі Ви часто на дворі сидите?

 

Часто, з квітня по жовтень практично весь світловий день.

 

Он доці 3 роки, завтра в неї буде братик, куди Ви його через 10 років подінете? Дасть Бог, ще й сестричка буде!

До Вашої доні за 10 років будуть хлопці приходити в гості, от Ви їх на горище-студіо всіх закинете, щоб у вітальні не заважали.

 

Для цього, а також на випадок дощу, є 3 (три, ТРИ) :Yahoo!: кімнати на другому поверсі і повторюю: збільшувати житлову площу за рахунок непризначених для цього приміщень я не збираюсь. Якщо сильно припече є достатньо місця для будівництва гостьового будиночка, чи літньої кухні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вазу размалевать, подсвечник :oops:

люблю рисовать то, что потом еще и светится. Оч забавно получается. Порой даже и не угадаешь (я не дока, я учусь...)

А паять - это фигурные лампы, из отдельных кусков стекла. Но это пока в будущем.

 

Заздрю по білому, сам вже не раз пробував зайнятись деревом (всякі штучки-дрючки), колись виходило, але часу не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, горище не опалюється? Це так за проектом, чи самі розумом дійшли? Вважаю це правильним. Буду розмірковувати над подібним власним варіантом утеплення даху.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, горище не опалюється? Це так за проектом, чи самі розумом дійшли? Вважаю це правильним. Буду розмірковувати над подібним власним варіантом утеплення даху.

 

А навіщо опалювати лишній, неексплуатований простір? %) :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у поляків теж так -- не утеплюється і не опалюється горище? На Вашому проекті?

У нас в принципі там літнє приміщення для гостей і другий робочий кабінет. Будувати літню кухню значно дорожче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у поляків теж так -- не утеплюється і не опалюється горище? На Вашому проекті?

У нас в принципі там літнє приміщення для гостей і другий робочий кабінет. Будувати літню кухню значно дорожче.

 

По проекту мінвата укладається між мансардою і горищем, батарей на горищі не передбачено, вихід на горище - люк 0,9*0,9 і розкладна драбина. Тому влітку там дуже жарко, взимку дуже холодно. :cry: Якщо б утеплювалось по даху, то в розразунок котла і батарей мансарди довелось би закладати ще додаткові 3 м. горища, а це + $ і немало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все це так, але прикро, що пропадає приміщення з висотою 3 метри... :cry:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сидіти на дворі у дощ та завірюху Ви не будете. Взагалі Ви часто на дворі сидите?

Часто, з квітня по жовтень практично весь світловий день.

...

Как понимаю :) , именно этим (еще и этим) меня привлекает свой дом. (Хотя мужу вообще палатки в лесу достаточно :-D )

 

Заздрю по білому, сам вже не раз пробував зайнятись деревом (всякі штучки-дрючки), колись виходило, але часу не вистачає.

 

Ууууу.

А вот о дереве я только мечтаю. Даже до планов не доходит. :roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, горище не опалюється? Це так за проектом, чи самі розумом дійшли? Вважаю це правильним. Буду розмірковувати над подібним власним варіантом утеплення даху.

 

Рыся, у Сирка второй этаж и так мансардный (маленький участок по коньку - холодный чердак, там никто не живет и отапливать его не нужно, поэтому он и называется холодным чердаком). У Вас совсем другой проект: у ВАС из-за подъема мансарды на лишний 1-1,5м получился практически полноценный второй этаж(отапливаемый) + мансарда( отапливаемая)+кусочек холодного чердака под коньком.

 

Сирко, я правильно объяснила? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том-то и дело, что чердак-студио дает возможность устроить пространство без потолка -- наверху своды до конька -- впечатление потрясающее. И внутренних стен нет или почти нет. Сейчас все в Москве так делают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно вопрос?

Стены - Обуховский газобетон D600, толщина 400 мм на раствор.

Внутренние стены – кирпич, несущие – 1, перегородки 0,5.

Перекрытие между 1 этажом и мансардой - дерево или пустотелые плиты.

А какие внутренние стены у вас на втором этаже?

(Извините, если раньше уже было написано и я пропустила)

И какое перекрытие сделали в итоге?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sorry, перекрытие, если я правильно поняла - монолит.

Тогда еще вопрос - не является ли это перекрытие тяжелым для газобетона и можно ли на мансардном этаже делать кирпичные перегородки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие внутренние стены у вас на втором этаже?

 

На другому поверсі стін (перегородок) ще немає. Будуть із гіпсокартону.

 

Sorry, перекрытие, если я правильно поняла - монолит.

Тогда еще вопрос - не является ли это перекрытие тяжелым для газобетона и можно ли на мансардном этаже делать кирпичные перегородки?

 

Перекриття дійсно монолітна плита. На сайті екоблок деларують: "Класс бетона по прочности на сжатие, кгс/см2

25 -30",

"При низкой объемной массе газосиликат имеет довольно высокую прочность на сжатие. Максимальная этажность зданий с несущими станами составляет 4 этажа. При применении определенных конструктивных решений возможно использование блоков из ячеистого бетона в высотных зданиях без ограничения этажности."

 

Думаю, при наявності армопояса достатньо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув.Sirko, может подскажете приблизительный расход раствора на кладку газобетонных стен, на куб или в общем :oops:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, что вставляю в чужой пост...Продавцы Ютонга расчитывают 18кг на 1куб.м, в действительности идет даже меньше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...