Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оправданные желания ?!

Musiana

Рекомендовані повідомлення

Подберите мне, пожалуйста, газоблок для стен веранды. Правда, на него придется укладывать мауэрлат.

 

Ну, якщо Ви будучи інженером-конструктором не можете цього зробити самі, то зверніться до консультантів «АЕРОК» або до конструкторів, які надають безкоштовні консультації, наприклад «Tarras».

 

Добавлено через 2 минуты

Думаю, кирпичные стены (или ГБ) с минватой воздухообмена не добавят.

 

Я думає добавлять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, якщо Ви будучи інженером-конструктором не можете цього зробити самі

Я, вообще-то, инженер-конструктор машиностроения, а не строительства.

 

Я думає добавлять.

Ага, канеш, через неплотности и щели ;)

 

Прелесть утепления в том, что можно абсолютно полностью перекрыть неуправляемые теплопотери. Изолируя стены, мы также перекрываем доступ воздуха извне. Приток через неплотности также является источником теплопотерь. Естественно, это предпогалает управление вентиляцией (вручную или автоматически).

 

Что я не так сказал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Ага, канеш, через неплотности и щели ;)

 

Прелесть утепления в том, что можно абсолютно полностью перекрыть неуправляемые теплопотери. Изолируя стены, мы также перекрываем доступ воздуха извне. Приток через неплотности также является источником теплопотерь. Естественно, это предпогалает управление вентиляцией (вручную или автоматически).

 

Что я не так сказал?

 

Може так а може й не так. Немає фактів які б підтвердили Ваші слова (наукові статті, лабораторні експерименти, натурні експерименти...).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для ТС... поищите на форуме... Дом а Акациях строился и строится многократно, там и стоимости обсуждались.... ;) Пользуясь его эффффектным видом - даже на продажу часто строят.

Он конечно симпатический и нравится многим! но при своём небольшом размере навёрнут архитектурными прибамбасами которые стоимость квадратного метра ОЙ КАК не удешевляют... но красота требует жертв:beer:

Обратитесь к архитектору - на предмет оптимизации и адаптации к своему участку

 

По поводу утепления ППС домов из ГБ - не то что много копей сломано, но ещё и танков сожжено и крейсеров потоплено:) Живу в доме из ГБ без утепления, жил в утеплённом - небо и земля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає фактів які б підтвердили Ваші слова (наукові статті, лабораторні експерименти, натурні експерименти...).

Згоден с Вами!

АЛЕ... певен, що мої аргументи знайдуть більшу підтримку серед обізнаних людей цього ресурсу, особливо в профільниій гілці про опалення.

Все вищесказане без претензій на будь-що, виключно в межах моєї практики проживання в цегляному будинку до утеплення ППС і після.

 

Більше не оффтоплю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...