Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентиляція горища -чи потрібна?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Будинок 1,5 поверхи. другий вигнаний на 1,5м, далі похила криша. металочерепиця. в результаті отримав невелике горище яке ніяк не вентилюється. під металочерепицею по похилому потолку 2-го поверху мембрана, вище гідроізоляція стротекс. стіна піноблок. чи потрібно вирізати у фаціятах прорізи і ставити вікна, скажем 0,6*0,6м чи і так піде...хтось з практики скаже?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно потрібно. На горищі вентиляції забагато не буває. Та й роботи там фігня
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно потрібно. На горищі вентиляції забагато не буває. Та й роботи там фігня

 

Хочу почути обгрунтовані факти. Літом потрібно ці віконця відкривати? для чого? зимою як, мабуть закривати однозначно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які факти потрібні? І навіщо зимою закривати?

Хороша вентиляція - гарантія відсутності зайвої вологи. Це основний аргумент

У себе поставив вентиляційні грати - відкриті завжди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через потолок верхнего этажа в пространство чердака попадает водяной пар, ему надо куда-то деваться, вот и всё пояснение зачем вентиляция.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через потолок верхнего этажа в пространство чердака попадает водяной пар, ему надо куда-то деваться, вот и всё пояснение зачем вентиляция.

 

там пароізоляція, стики проклеяні к2, пара неповинна попадати на горище

 

Добавлено через 47 секунд

І навіщо зимою закривати?

а якже тепловтрати зимою через відкриті віконця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

а якже тепловтрати зимою через відкриті віконця?

Які тепловтрати, якщо горище холодне? В мене така ж ситуація, тільки закінчив утеплювати. Планував вибити дири в фаціятах, не вибив, хочу подивитись що буде..... Покриття профнастил - сквозняк на горищі є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які тепловтрати, якщо горище холодне? В мене така ж ситуація, тільки закінчив утеплювати. Планував вибити дири в фаціятах, не вибив, хочу подивитись що буде..... Покриття профнастил - сквозняк на горищі є.

 

Чим нижча температура буде на горищі, тим більші тепловтрати на другому поверсі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим нижча температура буде на горищі, тим більші тепловтрати на другому поверсі

Наскільки мені відомо ( з різних форумів трнету), температура на холодному горищі, повинна бути аналогічна вуличній! Саме для цього і вибивають сквозні вікна в фаціятах. Якщо температура різна ( як зимою так і літом) то виникає конденсат, намокає вата ......

Тутешніх спеціалістів би почути:Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки мені відомо ( з різних форумів трнету), температура на холодному горищі, повинна бути аналогічна вуличній! Саме для цього і вибивають сквозні вікна в фаціятах. Якщо температура різна ( як зимою так і літом) то виникає конденсат, намокає вата ......

Тутешніх спеціалістів би почути

Немного Вас поправлю. Температура на чердаке все равно будет отличаться от уличной. Плюс воздух в чердачном помещении тоже работает как утеплитель, в результате воздух насыщается влагой,а не утеплитель который уложен по перекрытию. Задача же слуховых окон убрать воздух насыщенный влагой (проветривание) из чердачного помещения, пока влага не конденсировалась из воздуха
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ветиляция глухого чердака необходима. Теплопотерь зимой не будет поскольку вентилироваться должно пространство над ватой. Летом правильная вентиляция чердака и подкровельного пространства приведет к снижению температуры в мансарде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюс воздух в чердачном помещении тоже работает как утеплитель, в результате воздух насыщается влагой

 

Звідки ця волога? якщо з нижній житлових кімнат, то вона полюбе має пройти через пароізоляцію, потім через шар вати, зволожити його, а потім попасти на горище

 

Добавлено через 2 минуты

Наскільки мені відомо ( з різних форумів трнету), температура на холодному горищі, повинна бути аналогічна вуличній!

 

Деякі майстри рекомендують утепляти ще ватою по кроквах холодного горища, "щоб не було конденсату", сам таке чув від бригади, що крила мені кришу, якщо температура на вулиці і на горищі одинакова.......то смисл?

 

Добавлено через 2 минуты

Ветиляция глухого чердака необходима. Теплопотерь зимой не будет поскольку вентилироваться должно пространство над ватой. Летом правильная вентиляция чердака и подкровельного пространства приведет к снижению температуры в мансарде.

 

Тобто вентиляція має бути цілий рік? тоді поставити:

а) просто вентиляційні решітки (дешево)

б) металопласт вікна 0,6х0,6, відкрити в напіввідкидне положення і забути про них...і ніколи не закривати???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки ця волога? якщо з нижній житлових кімнат, то вона полюбе має пройти через пароізоляцію, потім через шар вати, зволожити його, а потім попасти на горище
Эта влага не из внутренних помещений. Пароизоляция, как раз и служит, что бы не дать влаге из внутренних помещений попасть в утеплитель. Влага же образуется из-за разности температур. Так как воздух в чердачном помещении тоже работает утеплителем, то и основная влага будет не в утеплителе, а в чердачном помещении.

 

Тобто вентиляція має бути цілий рік? тоді поставити:

а) просто вентиляційні решітки (дешево)

б) металопласт вікна 0,6х0,6, відкрити в напіввідкидне положення і забути про них...і ніколи не закривати???

Да вентиляция должна быть целый год, за исключением больших морозов. Если при больших морозах оставите в открытом положении - будет образовываться наледь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

офф

Для тих хто не знає:

фаціЯт - фронтон.

Я не знав...

 

Так, штибу торець... на кшталт "поставив кару пiд вiндоу", потiв забув де кинув, а мапи з собою не було, тому гутарив до полiцiянтiв, тi з гелiкоптером надибали :bad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Да вентиляция должна быть целый год,

 

Зрозуміло. То як краще зробити вентиляцію на горищі:

- просто вентиляційні решітки з регульованими жалюзями, якого розміру?

- чи металопласт вікна 0,6х0,6, відкрити в напіввідкидне положення

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло. То як краще зробити вентиляцію на горищі:

- просто вентиляційні решітки з регульованими жалюзями, якого розміру?

- чи металопласт вікна 0,6х0,6, відкрити в напіввідкидне положення

Дякую

 

Зрубiть так

 

Це те, що вам треба для невеликого горища. Двох штук вистачить.

 

На складi.

harja.thumb.jpg.4274258f69c4fe5cffc34c67f06d8103.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...