Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка проекта на двоих

customs

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день!

Заинтересовал проект

:akvilonpro.com.ua/ru/docs/proektu-domov/200-300-m2/proekt-kotedzha-masha-7-205-m2.html,

илиakvilonpro.com.ua/ru/docs/proektu-domov/150-200-m2/proekt-kotedzha-masha-8-153-m2.html

Может среди нас найдутся единомышленники, которые так-же мечтают о таком доме, или-же, уже их мечта осуществилась и вы построились по такому проекту, готов скинуться на проект пополам, либо купить копию проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

готов скинуться на проект пополам, либо купить копию проекта.

 

при этом ищите того, у кого абсолютно одинаковый состав грунтов

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем добрый день!

Заинтересовал проект

:akvilonpro.com.ua/ru/docs/proektu-domov/200-300-m2/proekt-kotedzha-masha-7-205-m2.html,

илиakvilonpro.com.ua/ru/docs/proektu-domov/150-200-m2/proekt-kotedzha-masha-8-153-m2.html

Может среди нас найдутся единомышленники, которые так-же мечтают о таком доме, или-же, уже их мечта осуществилась и вы построились по такому проекту, готов скинуться на проект пополам, либо купить копию проекта.

 

Ви трошки невірно назвали тему - вона має називатись "Хочу проект але не хочу стільки платити".

Зверніться до архітектора - буде трохи дешевше - тисяч за 5 (сужу по квадратурі ) вам його зроблять щей і офіційно видадуть. Бо однодумці зустрічаються дуже рідко - за мою практику у мене було лише дві людини які взяли готовий чужий проект - а так - хоч щось та переробляють.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви трошки невірно назвали тему - вона має називатись "Хочу проект але не хочу стільки платити".

Зверніться до архітектора - буде трохи дешевше - тисяч за 5 (сужу по квадратурі ) вам його зроблять щей і офіційно видадуть. Бо однодумці зустрічаються дуже рідко - за мою практику у мене було лише дві людини які взяли готовий чужий проект - а так - хоч щось та переробляють.

уверен подобные советы давать нестоит. индивидуальный проект дешевле типового!!??. это же какое качество проекта будет. берем по скромному 1 уе за раздел водаканализация отопление электрика дом допустим 180 квадратов 180х3х8=4 320 грн без архитектуры конструкций и генплана.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уверен подобные советы давать нестоит. индивидуальный проект дешевле типового!!??. это же какое качество проекта будет.

 

Повірте - не гірше ніж оригінал, в оригіналах доречі стільки лабуди зустрічається.... І ви не враховуєте - що в оригіналі мова йде за ПОВНИЙ ПРОЕКТ - а я мав на увазі те що треба для будівництва (Арх. і Констр. частини) - так що не так і дешевше - проте є можливість зробити під себе і не платити за лишнье.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повірте - не гірше ніж оригінал, в оригіналах доречі стільки лабуди зустрічається.... І ви не враховуєте - що в оригіналі мова йде за ПОВНИЙ ПРОЕКТ - а я мав на увазі те що треба для будівництва (Арх. і Констр. частини) - так що не так і дешевше - проте є можливість зробити під себе і не платити за лишнье.

 

Якеж бридке повинно бути створіння, шоб виконувало РД на каталожний проект. і Ви йогого будете називати "архітектором" та воно дискридетуе не лише професію а навіть бумажку та листочок до яких доторкається.

Змінено користувачем вторик
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якеж бридке повинно бути створіння, шоб виконувало РД на каталожний проект. і Ви йогого будете називати "архітектором" та воно дискридетуе не лише професію а навіть бумажку та листочок до яких доторкається.

 

Ви неправильно розумієте ситуацію. З каталложного проекта береться лише ідея, принципове планування - яке розтягується і підганяється під побажання замовника (і під конструкції і матеріали які плануюється використовувати) - і зачасту від каталожного варінту лишається дуже мало. І я вас розчарую - таких "бридких створінь" - 100%. Так працюють ВСІ - зачасту тому що замовник неможе нормально сформулювати побажання - в таких випадках садиш його за каталог шукати щось схоже - а тоді допрацьовуєш. І зачасту результат виходить більш вдалий ніж у каталозі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"бридких створінь" - 100%

надеюсь Вы неправы. а может и правы и поетому каждый хирург адвокат продавец... считает себя архитектором, нет круче архитектора и ваяют

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не сподівайтесь, я правий. Погляньте на теми у цьому форумі - половина з них починається словами "будемо замовляти інд. проект - та нехочемо йти до архітектра з голими руками і на пальцях показувати що і як ми хочемо". Тому знаходять каталожний варіант - і просять підкорегувати під себе - або і кілька каталожних - з одного беруть плани - з другого подобаються фассади - з третього тераска якась і т.д.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа архитекторы в наглую предлогать козлить чужие проекты как минимум не прилично, а экономить 7,5 тыс грн при стоимости коробки 615 тыс грн - не очень умно... Лучше на отделке сэкономьте или на телевизоре.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще могу подсказать распрастранные варианты экономии:

 

1) Экономим на геологии и проектировании фундаментов под пятном дома

2) Нанимаем самую дешевую бригаду строителей (кодовая фраза "ми зуби з'їли на цьому будівництві") и делаем как они посоветуют

3) Делаем фундаменты шириной 400 без подушки (можно еще мелкозаглубленную плиту...)

4) Стены дома делаем из газобетона 300мм (не смотря на 2 полных этажа и панели перекрытия)

5) Чердачное перекрытие утепляем по минимуму

6) Стены не утепляем

7) Окна ставим подешевле

8) Проветриваем через форточки

9) Для того чтоб это все хозяйство не треснуло и не завалилось ставим в углу гостиной иконку и регулярно посещаем церковь.

 

Правда есть риск что к вам будут бояться приходить гости которые хоть немного понимают в строительстве...

 

И я б так себе не делал, но запретить остальным не в моих силах.

 

Так что можете выбирать подходящие пункты.

 

PS. Если хотите сэкономить на проекте найдите кого-то в пару. При покупке у нас двух готовых проектов скидка на второй 30% ( разделите между собой по 15) И почитайте статьи у нас на сайте, они иногда полезны.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа архитекторы в наглую предлогать козлить чужие проекты как минимум не прилично, а экономить 7,5 тыс грн при стоимости коробки 615 тыс грн - не очень умно...

 

Ох ти ж ЙО..... Так це Ви придумуєте всі проекти - а всі інші у вас козлять? Співчуваю. Раджу запатентувати кімнати прямокутної форми - і всіх архітекторів в роботах яких зустрічається аналогія з вашими роботами (в формі, матеріалах, кольорах абощо) - переслідувати у судовому порядку.

Якби знав що сьогодні зустріну Альфу і Омегу архітектури - хоч би краватку одягнув.

Ви самі розумієте що дурниці пишете? якась індивідуальність може бути якщо мова йде про великі об"єкти - а якщо про "типову мансарду" - то нормальних варіантів планування не так і багато. І не треба розказувати що ВСІ ВОНИ ВАШІ. А, чорт, - ТРЕБА, я забув - ви ж їх ПРОДАЄТЕ.....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хтось займається роботою професійно то, на мою думку, він цінує свою роботу та поважає роботу інших. Може у Вас не так... Та хай хлопці самі вирішують, кожному свій виконавець.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви не думали що можна поважати роботи інших - та при аналогічних вихідних данних - отримати аналогічний результат? потреби і побажання середньостатистичного забудовника якщо не однакові - то у всякому разі дуже схожі - тому і є величезна кількість типових мансардочок для середнього класу - які розроблялись окремо - а між тим схожі як гриби з одної бочки. Якщо людина замовляє планування схоже на те що зустрічалось у вас - але з своїми доробками - це всерівно виходить інд. пошив. Банальний приклад - польскі проекти - ви ратуєте за те що купляти треба виключно у виробника і сором тим хто перешиває чужі проекти - а скажіть мені - який сенс людині купляти у польського розробника оригінал проекту - заточаний під польські норми і матеріали?

В цій темі не все так просто, у мене самог7о більше 400 авторських розробок - а однакових яких - одиниці - практично кожен раз робиш по новому, людина вибирає з бази (моєї а не вашої) готовий варіант - а тоді просить зробити будинок на 30 см. довшим - і ВЕСЬ КОНСТРУКТИВ летить під три чорти - все починаєш з нуля. Так що це? Козління? при тому що все абсолютно переробляється під кожну конкретну людину? Тому нетреба пафоса на тему що погані архітектори фрілансери вас обкрадають, я більш ніж впевнений що пройтись по вашому каталогу і знайдеться десяток-два проектів передертих (пардон, ПОДІБНИХ) з того ж муратора абощо.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Господа архитекторы в наглую предлогать козлить чужие проекты как минимум не прилично, а экономить 7,5 тыс грн при стоимости коробки 615 тыс грн - не очень умно... Лучше на отделке сэкономьте или на телевизоре.

 

Абсолютно с Вами согласен! Как-то странно люди оценивают труд архитекторов и конструкторов за дом, в котором хотят жить! Качество, прочность и стоимость остаются на "заднем" плане! Хотят дёшево, ну очень дёшево, если можнооооо....

После чего начинают "забивать" материалами, которые могут быть в десятки раз дороже за единицу, чем полная стоимость проекта!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то странно люди оценивают труд архитекторов и конструкторов за дом, в котором хотят жить! Качество, прочность и стоимость остаются на "заднем" плане! Хотят дёшево, ну очень дёшево, если можнооооо....
А я вообще не заметил - где там по ссылкам труд архитектора? :shock:

Или оте колхозные коробки с "дизайном" а-ля 70-е? Или идиотские вальмы - высокие, но не приспособленные под устройство доп. помещений. И многое, многое, многое...Вобщем - архитекторами, как и архитектурой, там и не пахнет...

И если ото называется труд, то я - испанский летчик. :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вообще не заметил - где там по ссылкам труд архитектора?

Или оте колхозные коробки с "дизайном" а-ля 70-е? Или идиотские вальмы - высокие, но не приспособленные под устройство доп. помещений. И многое, многое, многое...Вобщем - архитекторами, как и архитектурой, там и не пахнет...

Слушайте, соглашусь прям, фантазией в тех коробках и не пахнет, жуть а не проекты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...