Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш чудовий берник!

x_y_z_

Рекомендовані повідомлення

ага, гордий-гордий, до нас сам в руки не йде, а на чарівні слова "Харді, їсти" так летить, що майже з ніг збиває :))

 

проглистогонили, вичесали нашого ведмедика, тепер пора якось його на прогулянку вивести :) а воно не хоче виходити і впирається... на повідку впирається, без повідка страшно - раптом втече? що його робити, дорога редакція? :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дозвольте йому поступово звикнути до поводка , на першому этапі нехай це буде декілька хвилин, поступово збільшуйте час та всіляко заохочуйте і через тиждень він повністю звикне, а Ви зможите виходити з ним на вулицю. Без повідка я б не стала ризикувати хоча собаки цієї породи й мають звичку всюди слідувати за своїм хазяїном, проте він вже досить дорослий і до Вас ще повністю не звик. До речі в нас теж берник, 3, 5 місяці))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, гордий-гордий, до нас сам в руки не йде, а на чарівні слова "Харді, їсти" так летить, що майже з ніг збиває :))

 

проглистогонили, вичесали нашого ведмедика, тепер пора якось його на прогулянку вивести :) а воно не хоче виходити і впирається... на повідку впирається, без повідка страшно - раптом втече? що його робити, дорога редакція? :))

так когда гулять будете что-то вкусное берите, гулять конечно только на поводке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі в нас теж берник, 3, 5 місяці))

вітаю :))

і дякую :))

 

Добавлено через 1 минуту

так когда гулять будете что-то вкусное берите, гулять конечно только на поводке

та воно ще не готове: ідея прогулянки і повідка викликає в ньому такий стрес, що навіть шматочок мняса з рук не бере :)

нема зла без добра: діти вивчили слово "стрес" :))

 

 

спілкувалася нині з кінологом, сказав, що процес адаптації такого підсвинка може тривати до 1,5 місяця: там він був серед старших собак і робив те, що вони, а тут має звикнути до нас і до того, що він один :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Харді вчора був в ударі: зранечку за іншим псом рвонув у чужий город в полі, а увечері на прогулянці підкинув нам справжню пригоду :)

йшли ми собі спокійно по польовій дорозі, нікого не чіпали, проходили повз невелику череду місцевих корів, які паслися в полі при дорозі, аж раптом, забачивши пса, корів перемкнуло і вони всі почимчикували дружно за Харді, а найгірше, що й за нами...

ми піддали ходу, корови теж, ми вже відверто намагалися від них тікати - вони ще дужче за Харді рвонули, ну ми-то дорослі, відійшли вбік з дороги до якоїсь недобудови, а берник наш з усієї дурі рвонув у напрямку додому - 12 корів за ним в галоп :))

весело було :) пастухи запитали чи не можна нашого пса взяти в оренду :)

генетика - велика річ :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харді вчора був в ударі: зранечку за іншим псом рвонув у чужий город в полі, а увечері на прогулянці підкинув нам справжню пригоду :)

йшли ми собі спокійно по польовій дорозі, нікого не чіпали, проходили повз невелику череду місцевих корів, які паслися в полі при дорозі, аж раптом, забачивши пса, корів перемкнуло і вони всі почимчикували дружно за Харді, а найгірше, що й за нами...

ми піддали ходу, корови теж, ми вже відверто намагалися від них тікати - вони ще дужче за Харді рвонули, ну ми-то дорослі, відійшли вбік з дороги до якоїсь недобудови, а берник наш з усієї дурі рвонув у напрямку додому - 12 корів за ним в галоп :))

весело було :) пастухи запитали чи не можна нашого пса взяти в оренду :)

генетика - велика річ :)

 

Здорово:) А могло быть и наоборот:

 

 

Добавлено через 1 минуту

С видео, похоже, не сложилось:(

Ссылочка:

krasview.ru/video/218107-Sobaka_Fenton_gonyaet_oleneiy_v_Richmond-parke_Londona

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарді категорично не сприймає повідок: сідає, впирається лапами в землю і чекає смертної кари :(

Тому довелося починати виходити з подвір'я без повідка, спочатку на пару будинківвід дому. Коли побачила, що він тулиться мордою в моє коліно в незнайомій ситуації, почали гуляти дальше і довше :) За два тижні повно успіхів: пес вивчив команду "до мене", дуже спокійно реагує на інших собак :) Ну і мені доводиться зранку бігати, щоб він не чимчикував поважно позаду мене, а рухався активно :) І ще - тепер мені практично не доводиться за ним прибирати на подвір'ї :)

А найбільший успіх - він САМ підходить до мене чи до дітей!

Проте, навіть з моїх рук не їсть - треба все вкидати в миску... Накупили йому іграшок - сам не грається, якщо м'ячик кидати - лякається і втікає в інший бік :(

А найдивніше - Гарді боїться вітру, руху і шуму крон дерев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А найбільший успіх - він САМ підходить до мене чи до дітей!

как же его выращивали то?(((

Успехов вам по-больше!!!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как же его выращивали то?(((

Успехов вам по-больше!!!!!!

дякую-дякую!!!

а бог йог знає та й не важливо вже, як його вирощували, тепер треба думати, як його виховувати далі :)

він гарний хлопець, тільки поки шуганий дуже, будемо працювати :)

протсо реально важко вивчити і закріпити з ним команду, якщо він з рук навіть шматок м'яса не бере, хіба морозиво :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страхи у щенков и молодых собак не так уж редки и, как правило, с возрастом проходят. Мой ротвейлер (к сожалению, ушедший на радугу в прошлом году; радовал нас 14 лет) до года ужасно боялся пылесоса. Стоило затеять уборку, удалялся на кухню и прятался там у холодильника. Конкретно этот страх побороли так: я включала пылесос и начинала на него (пылесос, в смысле) нападать, кричать на него. А Шерхану приходилось меня от пылесоса защищать (желание охранять у него достаточно рано возникло; порода, однако:)). Так забавно тоже нападать на пылесос начал, рыча, подпрыгивая и тут же за меня прячась:) Потихоньку все смелее и смелее, в конце-концов, мне удалось приблизить к нему щетку и повозить ею по нему. И тут он понял, какой это кайф - вакуумный массаж:) И до конца своей жизни не только не прятался от пылесоса, но наоборот: как только я включала аппарат, являлся и стоял посреди комнаты, всем видом давая понять, что и его тоже нужно обязательно попылесосить:) Очень скучаю по нему... А у Вас все будет отлично - все страхи у малыша пройдут: вы любите своего друга, это главное.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень скучаю по нему... А у Вас все будет отлично - все страхи у малыша пройдут: вы любите своего друга, это главное.

співчуваю Вам :(

дякую за добрі слова :)

я заню, що все буде добре - він класний :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчора Харді втік - себто вибіг з подвір'я, на накази "до мене" не реагував, тобто зупинявся на мить, дивився на мене і біг далі - добіг до найближчої здоровенної смердючої калюжі, влігся в неї і відмовився йти додому :) повалявся там півгодинки, поки муж не пішов і не привів його :)

 

зате увечері випадково виявилося, що берник знайомий з велосипедом, добре тримається слідом, не лізе під колеса - круто :)) сьогодні зранку ми вже прокаталися пару км до джерела :)) тепер не треба гуляти пішки - можна влаштовувати покатушки :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
випадково виявилася ще одна грань талантів нашого чудового пса: він з космічною швидкістю утоптав із землі усі опалі від гроз і перестиглості вишні:)) тепер не треба то все змітати й викидати :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

випадково виявилася ще одна грань талантів нашого чудового пса: він з космічною швидкістю утоптав із землі усі опалі від гроз і перестиглості вишні:)) тепер не треба то все змітати й викидати :)

 

А вот этому как раз радоваться нечего. Жестко пресекать любую попытку брать с пола. Все равно не уследите , но от проблем может быть спасетесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас умоляю, бесполезно это. Хозяин отвернется и пес слопает. Мой когда я смотрю в жизни не возьмет, но стоит уйти... :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас умоляю, бесполезно это. Хозяин отвернется и пес слопает. Мой когда я смотрю в жизни не возьмет, но стоит уйти... :D

 

Но не поощрять же?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но не поощрять же?

а ми й не заохочували :)

він при нас не їв, це вночі постарався :)

коли ми гуляємо, йому можна лише нюхати щось, в рот нічого не можна брати :)

а на подвір'ї фігні не буває - чужих нема, сміття нема; якщо йому вже так подобаються ті вишні - ну і ок :) шовковицю не їсть, абрикоси - теж :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ха, ця горда собацюра, яка з навіть з моїх рук до цих пір не бере шматок телятини, здалася-здулася - повелася на щойноспечений пісочний яблучний пиріг з корицею :))) сам примчався з-під свого дерева, де валявся в тіні, ходив-ходив кругами, відходив, приходив :) я йому так й сказала: "хочеш? пахне смачно? то візьми з руки, ти ж розумний пес", воно подумало трохи, невпевнено підійшло і взяло шматочок :)) за другим прийшло спокійніше й швидше, а третій уже взяв ніби то так і має бути, щоб я його пирогами годувала :))

ура!

пе.се. більше трьох маленьких шматочків не дала - не собача то їжа :) його на вечерю чекає риба з помідором :))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...