Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір земельної ділянки

tobias

Рекомендовані повідомлення

яким критеріям має відповідати гарна ділянка?

www.stroimdom.com.ua/vybor-uchastka/

про комунікації, розташування, транспортне сполучення, ціну говорили багато і думки розділились. Кожному своє.

пропоную обговорити

РЕЛЬЕФ, МЕСТНОСТЬ, ВОДА, РАСТИТЕЛЬНОСТЬ, ГРУНТ.
так званий "фен-шуй". Що невідомо звичаному обивателю, який не знає тонкощів вибору. На що звернути увагу спочатку, щоб уникнути ускладнень в майбутньому. Важливі речі на які важко помітити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яким критеріям має відповідати гарна ділянка?

www.stroimdom.com.ua/vybor-uchastka/

про комунікації, розташування, транспортне сполучення, ціну говорили багато і думки розділились. Кожному своє.

пропоную обговорити

так званий "фен-шуй". Що невідомо звичаному обивателю, який не знає тонкощів вибору. На що звернути увагу спочатку, щоб уникнути ускладнень в майбутньому. Важливі речі на які важко помітити.

 

Для меня первым фактором была близость к квартире, вторым цена , третьим наличие комуникаций и возможности подключения, остальное чисто визуальные предпочтения типа отностительной ровности, близости асфальта, глубина залегания грунтовых вод и общий вид местности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто в багатьох темах розповідають про підсипання низьких ділянок десятками тон грунту... це вже занадто
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто в багатьох темах розповідають про підсипання низьких ділянок десятками тон грунту... це вже занадто

 

У меня на первом участке возле воды были грунтовые воды на глубине около полуметра, поэтому второй участок выбирался с нормальным залеганием грунтовых вод на глубине не меньше двух метров чтобы была возможность сделать нормальный погреб и смотровую яму под машину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чтобы была возможность сделать нормальный погреб и смотровую яму под машину.

Вы - автослесарь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы - автослесарь?

 

Автослесарь любитель:D, люблю в своей машине сам гайки крутить, меня на участке родителей сильно напрягает что нельзя сделать ни приямок для насоса, ни погреб, ни нормальный септик, полметра и вода, а в этом году и того выше держится .Для меня также не является приоритетом наличие водоёмов поблизости, сейчас проще на своём участке бассейн поставить , это кстати тоже по причине близзкого наличия водоёма - за 10 лет в нём два раза ловили рыбу и три раза купались, зато постоянно орут полчища жаб, кучи комаров, рыбаки браконьеры и соседи выхода к озеру не имеющие но мечтающие о таковом которые постоянно лелеют планы как не вымыть это озеро в глубину метров на шесть, так устроить в нём лодочную станцию, дорогу или пляж.Вобщем озеро либо своё на участке либо не на самом берегу ибо очень большой головняк:razz:.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На що звернути увагу спочатку, щоб уникнути ускладнень в майбутньому. Важливі речі на які важко помітити.

Перш за все - статус ЗД , тобто, що написано в ДА, якщо там -"будівництво та обслуговування" то ділянка в межах населенного пункту і ви сміливо там будуєтесь та отримуєте реєстрацію(приписку) , якщо - садівництво, або "дача" ( особисте підсобне) , то припискі вам не видно , аж ні як , навіть в межах міста-села ( ті самі Осокоркі) - Радянська влада була дуже щедрою , вона направо і наліво роздавала нужденним МАЛОПРОДУКТИВНІ землі під дачі , шоб народ горбатився на 6-и сотках і не думав про революцію . Дуже кумедно звучить положення ЗКУ - " дачі- об"єкти стаціонарної рекреації" - тобто клаптик землі для розслабухі :o

Друге - віддаленність від населенного пункту - тобто заміське жітло , так як пишуть наші брати-россіяни - Загоородная недвижимость . Як на мою думку дуже образливий статус , а що в місті будинку не може бути ?, ні , не може , житлові квартали малоповерхової забудови в великих містах , це як правило квартали, що історично склались, а саме бувші будинки середнього классу та інтелігенції , ті що совєтска власть забрала у власниквв і надала вєрнім і надєжним - бо школа чи Собєс , т уди не влазили , або території бувших сіл, які поглинули міста. Тобто земля у місті є досить тики дорогою , але забезпеченною комунікаціями .

Третє. Ось ми і дійшли до земель за межами міст. Село, природа, курочкі квохчуть, коровкі мукають - а нє тут то било . Приміскі села характеризуються наявністю мешканців , які масово працюють в містах , якщо міській житель встиг купити ділянку (хатку) у такому селі на початку 90-стих , то пізніше місцеві жителі прознали про масове бажання городських , отримати кайф від села і почали ломити ціну за свої халупи . Сільські голови , теж прозріли і в засосі з районними зємлємєрами та архітекторами, почали нарізати нові квартали в межах своїх сіл і торгувати землею направо і наліво . І ось у цоьму варіанті , нікого не гребло - да там грунтові води і чи є там комунікації . Ще більш розумніші , "сідали" на приватизоване колгоспне ТП і чекали на щасливих власників землі , також користувались популярністю і башти Рожнова.

Четверте . Не були осторонь і районові командіри . Скоренько організовувались садові кооперативи кооперативи , особливо користувались популярністю у городських ліси, хоча який садок може вирости на пісочку , але ліси бувших агрооб"єднаннь дружно нарізались під дачкі і садові товариства .

П"яте . Як вибрати ділянку? А чорт його знає :fool: Як правило ділянки продають через агенції з нерухомості , але їхні "спеціалісти" просто посередники які нічого не знають про дану місцевість і не володіють інформацією про грунтові води, комунікації і т.д. - подобається формулювання в об"яві -" комунікациї рядом с участком , сосєді строятся .. "

Шосте - так шо ж робити ? прийдеться знову по пунктам розбити

1. Шукайте землю в місті

2 Не знайшли у місті? візьміть карту і циркулем обведіть коло навколо центру міста , скільки км в день ви згідні доїзжати до міста щоденно . Потім візьміть пляшку коньяку, яблучко і подумайте , чи дійсно ви зможете долати дану кількість кілометрів , потім трошки зменште кут між ніжками циркуля і малюйте трошкі менше коло на карті.

2. Подивіться увахно на ті населені пункти . що потрапили у вашу "зону відчудження" і проаналізуйте транспортну доступність до міста, почитайте в неті про ці села , може там є циганський табір або ... ( якщо це цікаво, можу писати і надалі, а так іду вечеряти , всіх зі Святом )

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжу

3. Вибравши всетаки декілька сіл і дачних масивів уважно передивіться об"яви в неті і приблизно зрозумійте порядок цифр .

4. В якусь суботу, сядьте в машину і покатайтесь по окрузі, відразу побачите де дорога краща , а де і залізничний переїзд є , на мою думку краще вибирати там де переїзд відсутній , ніхто не гарантує, що саме вранці там буде стояти товарняк , а вам потрібно якось до міста потрапити .

5 . Ну нарешті ви визначились і дорога сподобалась і кілометраж не великий , тоді якщо це село раджу поїхати до сільради і зайти до секретаря , так саме так не до голови, а до секретаря , як правило це сірий кардинал який-яка вирішує всі проблеми і в курсі всіх справ на селі. Спробуйте поспілкуватись , похвалити село, краєвиди і запитати , чи не продається хатка , або земелька . І можливо вам пощастить , бо розумний голова і секретар завжди мають діляночку, або дві і саме ці діляночки є найкрашими в масиві.

Якщо ваш вібір дача , то нейкраще поїхати туди , знайти правління і поспілкуватись з головою кооператива , від ноього ви отримаєте первинну інформацію , а потім прогуляйтесь по вуличкам і бажано розговоріть якогось дідка , інформації стане ще більше .

6. Нарешті вибір зороблено, ділянка перед вашими очима і на ній стоїть віртуальний будинок . Якщо документи в порядку - є ДА, або реєстрація , то раджу обумовити з продаваном винос в натуру до початку процедури купівлі . Варто піти в райзем , на інформаційних стендах є інформація про землевпорядні організації, що працюють у районі , ось ті , що перші у списку і є самими "правильними" і "імеющимі доступ к тєлу" )) Домовтесь з директором про винос в натуру , заодно нехай і вертикальну зйомку зроблять і підсічуть ЛЕПи . В результаті , якщо все сходитьтя , тобто натура з ДА , то бажаю вам успішної покупки ( обов"язково гарно обмити )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Вы так искалили,что в результате получилось?Я тоже ищу,запуталась,каша в голове,мысли собрать не могу,да еще после сообщений форумчан стала думать и о будущих соседях.Думала,что все знаю,а теперь поняла,что ничего не знаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Вы так искалили,что в результате получилось?Я тоже ищу,запуталась,каша в голове,мысли собрать не могу,да еще после сообщений форумчан стала думать и о будущих соседях.Думала,что все знаю,а теперь поняла,что ничего не знаю.

та не потрібно нервуватись пане-пані , просто потрібно об"єктивно підходити до вибору землі і бути дуже критичним, ділянка це не жінка , подобається чи ні . Для мене особисто найголовнішим є віддаленність ЗД від міста ,тобто чим ближче до цивілізації , тим краще . Це дачку можна мати за 70 км( є така) а жити потрібно як найближче . Якщо мені запропонують 0.06 га у місті і 0.25 у 10-ти кілометровій зоні то я ще сильно подумаю. Тобто особисто для мене найголовніше - 1 . транспортна доступність+наявність комунікацій . 2 . екологічність місця - жити біля свиноферми не по феншую :o 3 . сусіди - а вони бувають дуже різноманітні . 4 . ще не придумав .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пол женский

 

Добавлено через 7 минут

та не потрібно нервуватись пане-пані , просто потрібно об"єктивно підходити до вибору землі і бути дуже критичним, ділянка це не жінка , подобається чи ні . Для мене особисто найголовнішим є віддаленність ЗД від міста ,тобто чим ближче до цивілізації , тим краще . Це дачку можна мати за 70 км( є така) а жити потрібно як найближче . Якщо мені запропонують 0.06 га у місті і 0.25 у 10-ти кілометровій зоні то я ще сильно подумаю. Тобто особисто для мене найголовніше - 1 . транспортна доступність+наявність комунікацій . 2 . екологічність місця - жити біля свиноферми не по феншую :o 3 . сусіди - а вони бувають дуже різноманітні . 4 . ще не придумав .

И где такое счастье найти,как оказаться в нужном месте в нужный час,да еще чтобы совпало и по цене и по фэншую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто потрібно шукати , закинте інформацію. що ви шукаєте землю, по друзям, знайомим , а вони по своїм , можливо щось і вискочить. Навіть ті самі землевпорядні фірми оформляючи землю людям цікавляться - а чи не продаєте ? . Пам"ятайте багато людей не знають, що таке інтернет і інформація поширюється за допомогою сарафанного радіо , багато хто боїться світити сам факт пошуку клієнта на землю . Товариш недавно купив у сусідки ділянку за ціну, що майже в половину дешевша ніж ринкова - просто бабця його знає ,а чужим не довіряє , бо можуть обдурити . Ищите и обрящите (С)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто потрібно шукати , закинте інформацію. що ви шукаєте землю, по друзям, знайомим , а вони по своїм , можливо щось і вискочить. Навіть ті самі землевпорядні фірми оформляючи землю людям цікавляться - а чи не продаєте ? . Пам"ятайте багато людей не знають, що таке інтернет і інформація поширюється за допомогою сарафанного радіо , багато хто боїться світити сам факт пошуку клієнта на землю . Товариш недавно купив у сусідки ділянку за ціну, що майже в половину дешевша ніж ринкова - просто бабця його знає ,а чужим не довіряє , бо можуть обдурити . Ищите и обрящите (С)

Я так и делаю.Вчера объездили Гореничи,но зацепиться было не за что.И еще мучает вопрос:в селе,за селом,в котеджном городке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам цікавий житомирський напрямок , я б радив подивитись Ірпінь , з появою нової дороги - життя стало кращим ))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам цікавий житомирський напрямок , я б радив подивитись Ірпінь , з появою нової дороги - життя стало кращим ))

Это далековато.Работа в Киеве.Да и соток надо 15-20,чтобы разместить одноэтажный дом,а это только в селе.А если вдруг ошибешься с участком,то потом продать будет очень трудно,спрос сильно падает.Цена на землю стоит еще дорого,а ведь дом дохода не приносит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да и соток надо 15-20

мадам , ваш одноповерховий будинок буде до 200м кв , а оптимально 120-140 , ще банька+альтанка+гараж ,ну ще 100 метрів , загалом набігає 250 метрів забудови , тобто 2.5 сотки , ну ще двір трошки і під"їзд , дай но боже щоб ви розвернулись на 500 метрів загалом забудованої із мощенням території . Що ви далі будете робити ? це все потрібно доглядати , ух і навіщо вам стільки тої землі ?? Хоча найм садівника-двірника вирішать справу .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило ділянки продають через агенції з нерухомості , але їхні "спеціалісти" просто посередники які нічого не знають про дану місцевість і не володіють інформацією про грунтові води, комунікації і т.д. - подобається формулювання в об"яві -" комунікациї рядом с участком , сосєді строятся .. "

Я с вас умиляюсь, народ)))

То есть посредники - это зло. Договор никто заключать не хочет. Посредника все стараются кинуть. А заработка на участке - копейки.

Но рекламу дай, на просмотр съезди...

Не, этого мало. Еще и геологию сделай...

Ничего, что одна дырка 200 баксов тянет, не? А ведь не факт, что одна дырка покажет всю ситуацию на пяти участках, даже если они по соседству...

А если это даже эксклюзивы, как наши, то туда для подготовки к продаже столько ввалить надо, что не до геологии. Так что можно только в селе по колодцам статистику собрать)))

И, в конце концов, если Вам так понравился участок, что мешает самому дырку прокрутить перед принятием решения?

Перш за все - статус ЗД , тобто, що написано в ДА, якщо там -"будівництво та обслуговування" то ділянка в межах населенного пункту

Бу-га-га. Это тоже надо проверить. Не факт, что в границах.

ви сміливо там будуєтесь та отримуєте реєстрацію(приписку) , якщо - садівництво, або "дача" ( особисте підсобне) , то припискі вам не видно , аж ні як , навіть в межах міста-села ( ті самі Осокоркі)

Та шо Ви говорите, а я уверена, что видать, еще и как...

Просто процедура сложнее и времени займет дольше. Эта тема поднимается уже не первый раз. Вы б хоть почитали, прежде чем так категорично утверждать, ага.

Як на мою думку дуже образливий статус , а що в місті будинку не може бути ?

А что за комплексы у Вас такие? Чем жители села хуже, чем жители города? И если житель села приедет в город и поселится в квартире - он уже горожанин? А горожанин, купивший дом в селе - селюк... Интересное мнение...

Дом в городе может быть. Но смысл? Это не дешевое удовольствие. Дом содержать надо. ЖЭК не поможет. А участков с нормальными размерами в городе очень мало. За городом у нас участок 30 соток с выходом к реке. Там воздух другой и трава под ногами. В городе нормально дышать можно этажа с 10. Так что, если не готовы уехать из города, лучше жить в квартире. Теперь квартиры тоже могут быть большими... ИМХО

Тобто земля у місті є досить тики дорогою , але забезпеченною комунікаціями .

Поддерживаете миф о проблемах и дороговизне коммуникаций? Есть такое дело, но не везде. Так что можно соблюсти баланс - и за городом, и с коммуникациями.

і навіщо вам стільки тої землі ?

Земли много не бывает.

Это квартиру маленькую продал, побольше купил.

А дом, построенный для себя - товар неликвидный. И перенести его на участок побольше нельзя. Так что лучше взять земли максимум из возможного. Аппетит приходит во время еды. Уж лучше где то будет трава, чем жалеть о том, что мало земли купили.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одна дырка покажет всю ситуацию на пяти участках

Ето пять, один шурф ( дирка) робиться хоча б на місті посадки будинку , якщо п"ять ділянок , то п"ять дирок

Не факт, что в границах

у Вас інший земельний кодекс ?

А участков с нормальными размерами в городе очень мало

Крім Києва в Україні є і інші міста

або території бувших сіл, які поглинули міста. Тобто земля у місті є досить тики дорогою , але забезпеченною комунікаціями .

 

 

За городом у нас участок 30 соток с выходом к реке.

як на рахунок охоронних зон земель водного фонду? "..для малих річок 25 м .."

 

Все що я написав вище є суто моєю думкою , хтось її може сприймати, хтось ні . ІМХО , як то кажуть ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у Вас інший земельний кодекс ?

У меня - нет)))

А у администраций - по всякому бывает))) Не сталкивались? На форуме есть тема про такое дело)))

якщо п"ять ділянок , то п"ять дирок

Я в курсе.

як на рахунок охоронних зон земель водного фонду? "..для малих річок 25 м .."

Аренда? Не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Будинок варто розташувати на пагорбі. Добре, якщо ділянка на 5-50м вище за навколишню місцевість.

Не варто брати ділянки в долинах, в заплавах, або на місці торфяників, заболочених місць, навіть якщо їх осушили чи засипали грунтом кілька років тому.

2. Вхід будинку зазвичай роблять на схід, від південої частини потрібно мати відстань 15-20м до сусідньої ділянки, тому розмір ділянки повинен дозволити розміщення будинку відповідно до сторін світу.

3. До природних водойм краще витримати відстань 500м. Звичайно це не стосується любителів яхт та катерів :)

4. Від основних автошляхів теж краще мати відстань 300-500м, мінімум 100 у лісовій місцевості, 200м "у полі". Шоб шум дороги не докучав. Аналогічно відстань від стадіонів, мережевих магазинів та інших скупчень гамірного натовпу.

Від залізниці 1000м, аеропортів 5000м.

5. Якщо є малі діти, добре коли дитячий садок, школа в радіусі 200-1000м.

Змінено користувачем tobias
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мадам , ваш одноповерховий будинок буде до 200м кв , а оптимально 120-140 , ще банька+альтанка+гараж ,ну ще 100 метрів , загалом набігає 250 метрів забудови , тобто 2.5 сотки , ну ще двір трошки і під"їзд , дай но боже щоб ви розвернулись на 500 метрів загалом забудованої із мощенням території . Що ви далі будете робити ? це все потрібно доглядати , ух і навіщо вам стільки тої землі ?? Хоча найм садівника-двірника вирішать справу .

 

 

Вот-вот....Живу в доме 300кв.м. ,построили на 8 сотках. Баньки -альтанки пока нет,но гараж есть) Места хватает с головой...Еще поставили бассейн для детей(не маленький), батут...Территорию засеяли травой - есть клумбы (цветочки-росточки)....И довольны....Но если человек захочет картошечку-огурчик-помидорчик возле дома посадить....,то 8 соток маловато,надо соток 12-15....Каждому своё

 

Добавлено через 5 минут

Я так и делаю.Вчера объездили Гореничи,но зацепиться было не за что.И еще мучает вопрос:в селе,за селом,в котеджном городке...

Если в селе - чуть дороже,но будет прописка,если за селом - дешевле,но без прописки....Иногда получше за селом,на новом массиве или в котеджном,потому что соседи с вами "на одной волне". Опять же,это моё субъективное мнение ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы сейчас с мужем ищем землю. Хотим правый берег до 20 км от Киева, пока результатов нет, да и времени очень мало на поиски. Подскажите кто как землю искал? Буду очень благодарна :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы сейчас с мужем ищем землю. Хотим правый берег до 20 км от Киева, пока результатов нет, да и времени очень мало на поиски. Подскажите кто как землю искал? Буду очень благодарна :rolleyes:

 

Я тут на форуме случайно нашел 25 соток в Гвоздове (в р-не 20 км по Обуховскому или Васильковскому направлению. И от дома и от работы в центре получается 35 км). Поехал-глянул и тут же решил что это мое.

До этого месяца 3 мониторил объявы по всему интернету и колесил Бориспольское направление (бо обитаю на Позняках) в р-не 30 км зоны в поисках 10 - 15-ти соток и как то все бестолку. Где нравилось - даже объявы на столбах вешал. Все что находил или предлагали по какой то причине не устраивало. Уговаривал себя - уговаривал, чтоб понравилось. Но как то было все не то или не так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут на форуме случайно нашел 25 соток в Гвоздове (в р-не 20 км по Обуховскому или Васильковскому направлению. И от дома и от работы в центре получается 35 км). Поехал-глянул и тут же решил что это мое.

До этого месяца 3 мониторил объявы по всему интернету и колесил Бориспольское направление (бо обитаю на Позняках) в р-не 30 км зоны в поисках 10 - 15-ти соток и как то все бестолку. Где нравилось - даже объявы на столбах вешал. Все что находил или предлагали по какой то причине не устраивало. Уговаривал себя - уговаривал, чтоб понравилось. Но как то было все не то или не так

Так Вы взяли эту землю?

Если так, то значит я на правильном пути! может и мы тут свой участок найдем!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...