Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам домашнее вино из Закарпатской области

Equl

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани та гості форуму!

 

Пропоную Вам продукт на всі пори року - ДОМАШНЄ ВИНО ;) Літом - на виїзди на природу, чи для дому, після важкого трудового дня чи тижня - бокал вина завжди відновить сили та підніме настрій і тонус. Варіантів - безліч!

 

До суті: проживаю в Києві. Приїхав з Ужгорода (Закарпаття). Маю на продаж вино свого виробництва та марочне дуже хорошої якості (брали у приватних виноробів та виробника Скілур - із заводу: залишилось з мого весілля).

 

Вино вироблене під чітким керівництвом моєї бабусі ( а їй, до речі, 78!!! років) - у неї в 2 поколіннях в роду були винороби, які мали своє виробництво. Але бабця Поліна вже робила тільки для себе, так як радянська влада все, що нажили два покоління, забрала.

 

Виробляли ми це вино не тількі за "дідівськими" способами, але і для себе - тому вино просто дууже смачне! ;) Без води, без цукру. Щоправда у мене урожаї 2012 і 2011 року, так що в 2011 році цукор додавався (не достатньо було сонця за літо - "сахаристість" була малою), але не багато (1 кг на відро 20л).

 

Неодноразово смакував червоне вино з м'ясом, а біле - з рибою. Також були експерименти з сиром, лимоном, сухофруктами і свіжими фруктами... Чесно кажучи - СУПЕР) Якщо в міру.

Коктейлі з ним, особливо - ГАРЯЧІ(глінтвейн) і ОХОЛОДЖЕНІ(не тільки глінтвейн ;) ) - просто бомба!

 

Ціна - 20 грн./л - домашнє, 30 грн./л - 2 сорти марочних і 40 за літр - елітне біле (дуже приємний букет - пахне неймовірно))).

 

Ще є певний алкоголь з весілля - коньяк Закарпатський і Тиса (по кілька штук), мартіні Bianko(1 шт), горілка Finlandia (з duty free) (1шт) - віддам дешевше магазину ;).

 

При замовленні до 5л. доставка буде 10 грн. Більше - безкоштовно. За доставку чи зустріч, де зручно буде нам обом - домовимося.

 

Спирт не вимірювали, але думаю, що це в районі 12-16 градусів.

Вино напівсухе і напівсолодке. Біле - десертне.

 

Ваші замовлення пишіть сюди: equl@nextmail.ru, чи дзвоніть: +380502291848, Іван.

 

З найкращими побажаннями,

Іван.

 

До речі, чарівним жінкам та мудрим чоловікам - підказка - чудовий вечір може бути ще краще, якщо Ви вип'єте вина за вечерею. Чудовий буде не тільки вечір!:)

Змінено користувачем Equl
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я написав - там марочні 2 - взяті із заводу Скілур на своє весілля. Які саме? Не знаю. Брав батько. Він в них знає толк. А я в них не розуміюсь. Один гурман на ім'я Андрій приходив на дегустацію - спробував всі 4, які в мене були. Сказав, що домашнє і 1 сорт - в основі ізабелла. 2 інших - біле та червоне - з різних сортів - він не зміг визначити (називав пару - але сказав - "здається" - гарантувати не можу, тому не пишу їх).

 

Добавлено через 1 минуту

Так, проводиться. Вино у мене вдома (Сім'ї Сосніних) і є кілька пляшок на роботі ( М "Олімпійська"). Якщо у Вас є намір купити - прошу на дегустацію)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Прошу тих, хто брав моє вино - залишайте ваші відгуки!!!

 

Бо найкращою подякою для мене буде те, що Вам сподобається та про це дізнаються інші люди! ;)

 

З повагою, Іван.

 

Добавлено через 1 час 2 минуты

 

Окрім того хочу дати коротку інформацію для тих, хто цікавиться і продивляється тему:

 

Клієнти замовили і забрали вже більше 25 літрів вина.

 

Клієнти, яких вдалося згадати:):

1) Ім'я на форумі sight1 - взяв на пробу 3 сорти вина (2 червоного та 1 білого). Сподобалось.

2) Ім'я на форумі naboka - взяв на пробу всі сорти вина по кілька літрів. Сказав, що вино сподобалось. Візьме ще.

3) Були 3 хлопці. Імена на форумі не знаю. Взяли 5 л. домашнього вина. Відгуків не знаю, бо після того не зв'язувались. Надіюсь, що їм сподобалось :)

4) Колега з роботи - взяла 2 сорти на пробу. Дуже сподобалось їй та її хлопцю. Візьме ще.

5) Сусід по квартирі Іван - взяв приблизно 6-9 літрів домашнього червоного вина за місяць. Дуже сподобалось і йому, і його родині, і його колегам на роботі. Зараз поїхав на роботу в Литву (будівництво).

6) Сусід по житлу Вадим - взяв кілька літрів. Дуже хвалив. Візьме ще.

 

Добавлено через 49 минут

Було прохання від форумчан окреслити, які самі сорти використані для вина. Спробував згадати, про які сорти говорила моя бабка та мій тато.

 

Ось ці сорти я згадав. Потім знайшов професійний опис сорту, щоб поділитись з вами:):

 

ОСНОВНІ (їх є найбільше на наших 2 виноградниках):

 

Ізабельні сорти

 

У виноградних насадженнях краю ізабельні сорти займають біля 70 %. Це сорти, які належать до виду Лабруска або гібридів Лабруска з іншими видами винограду. Вони мають специфічний "ізабельний" або "лисиний" присмак.

Більшість американських гібридів, що культивуються на Закарпатті, відзначаються практичною стійкічтю проти морозів, філоксери та мільдью. серед них є сорти які заслуговують уваги за якість винограду.

 

Делавар рожевий. Один з кращих сортів ізабельної групи. На жаль, чистосортних його насаджень в області дуже мало.

Ягоди дрібні, світло-рожеві з міцною шкіркою. М'якуш дуже солодкий, приємний на смак. Сік безбарвний.

Сорт дуже хороший для пристінної культури і дачних ділянок. З нього можна виготовляти чудове вино в домашніх умовах. (Підтверджено нами! :) )Взагалі сорт технічного напряму, але його можна використовувати і як столовий виноград. Особливо його люблять діти.

 

Делавар білий. На виноградниках області не дуже поширений. Це гібридний сорт американського походження. використовується як сировина для виготовлення вина і для споживання у свіжому вигляді.

Ягоди зеленувато-жовті із золотистим загаром на сонячному боці. М'якуш солодкий, приємного смаку, без ізабельного присмаку.

 

Ізабелла (Вільдер). Займає великі площі. Культивується у всіх господарствах області. Низькоякісний американський сорт.

Ягоди чорні з синім нальотом. М'якуш слизистий, з характерним армоматом полуниць. Смак "ізабельний". сік безбарвний.

В домашніх умовах з нього виготовляють вино з оргінальним полуничним ароматом.

 

ОКРЕМІ СОРТИ, ЯКИХ Є НЕ ТАК БАГАТО:

 

Каберне Совіньйон. Один з кращих червоних сортів світового сортименту. Виведений у Франції. Використовується для виготовлення марочного червоного столового вина "Оксамит України", а також червоних десертних вин.

Ягоди дрібні, округлі, темно-сині. М'якоть із своєрідним, трав'янисто-пасльоновим смаком. Сік безбарвний.

 

Трамінер рожевий. Високоякісний технічний сорт. Походить з Південного Тіроля (м.Трамін).Використовується для виготовлення марочного столового вина "Променисте" і десертного вина "Троянда Закарпаття". Служить відмінним виноматеріалом для шампанського.

Ягоди дрібні, округлі, яскраво-рожеві, з товстою шкіркою. М'якоть приємного смаку.

 

Леанка. Походить сорт з Угорщини. На закарпатті займає значні площі. Білий технічний сорт. Використовується для одержання столового марочного вина і шампанських виноматеріалів. В насадженнях є Леанка королівська.

Ягоди дрібні, з соковитим м'якушем, білі.

 

Кадарка Походить сорт винограду з Малої Азії або Албанії.

Ягода середня, округла, чорна, з густим синюватим восковим нальотом.

Шкірка тонка, середньої міцності. М'якоть соковита. Використовується для приготування ординарних червоних столових або десертних вин.

Кадарка Фемелі вважається найякіснішим серед сортів кадарки. З нього виходить чудове вино.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 сорти марочних - наприклад?

 

Написав розширене пояснення щодо сортів винограду, з якого виготовляється вино. Запрошую на дегустацію запашного напою;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...які самі сорти використані для вина...

 

Іван,

я запитував про сорти винограду і отримав дуже детальну і повну відповідь. Дякую.

Закарпаття славиться своїми винами і дуже добре що на нашому київскьому майданчику під назвою "stroimdom.com.ua" зявився представник тих самих славетних традицій виноробства. Домашнє виноробство повинно жити та розвиватись на радість (гастрономічну) всім поціновувачам. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іван,

я запитував про сорти винограду і отримав дуже детальну і повну відповідь. Дякую.

Закарпаття славиться своїми винами і дуже добре що на нашому київскьому майданчику під назвою "stroimdom.com.ua" зявився представник тих самих славетних традицій виноробства. Домашнє виноробство повинно жити та розвиватись на радість (гастрономічну) всім поціновувачам. :beer:

 

Повністю з Вами погоджуюсь, Володимире! Радість приносить також і те, що в славетній Одеській області є також майстри своєї справи!!!

 

Купуй не тільки українське, а і НАТУРАЛЬНЕ, СВОЄ, РІДНЕ!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вина не було... Але тема жива, шановні клієнти!)))

Тепер привіз для дегустування:

розове, сорт - Трамінер - 30 грн./л - поки є 6 літрів

червоне, сорт - Ізабелла - 20 грн./л (є моє з дому і від дружини) - поки є 4 та 12 літрів відповідно

червоне, сорт - Каберне - 40 грн./л (дуже запашне із неймовірним букетом) - поки є 6 літрів

є ще біле (заводське, яке ще зосталось з минулого разу) - по 40 грн./л - зосталось всього 2 літри

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З переліченого вище вина "заводське" тільки біле по 40 грн., якого є всього 2 літри.;)

 

Всі інші сорти - це наше домашнє вино. Оцінка вина базується на букеті з того чи іншого сорту і його кількості у нас.

 

Найсмачніше - його залишилось менше всього і воно дорожче за всі інші:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я написав - там марочні 2 - взяті із заводу Скілур на своє весілля. Які саме? Не знаю. Брав батько. Він в них знає толк. А я в них не розуміюсь. Один гурман на ім'я Андрій приходив на дегустацію - спробував всі 4, які в мене були. Сказав, що домашнє і 1 сорт - в основі ізабелла. 2 інших - біле та червоне - з різних сортів - він не зміг визначити (називав пару - але сказав - "здається" - гарантувати не можу, тому не пишу їх).

 

Добавлено через 1 минуту

Так, проводиться. Вино у мене вдома (Сім'ї Сосніних) і є кілька пляшок на роботі ( М "Олімпійська"). Якщо у Вас є намір купити - прошу на дегустацію)))

 

подтверждаю, вино просто великолепное

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьму на пробу пару литро Изабеллы. Удобно было бы забрать в центре. М "Крещатик". Маякните если актуально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

учитывая цену, заводское вы оцениваете лучше чем свое.

 

З переліченого вище вина "заводське" тільки біле по 40 грн., якого є всього 2 літри.;)

 

Всі інші сорти - це наше домашнє вино. Оцінка вина базується на букеті з того чи іншого сорту і його кількості у нас.

 

Найсмачніше - його залишилось менше всього і воно дорожче за всі інші:D

 

До речі - я не оцінював заводське. Це його ціна виходячи з того, скільки воно коштувало, коли ми його купували собі.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Ап. Атуально!

 

Добавлено через 1 минуту

Предлагаю Вам продукт на все времена года - ДОМАШНЕЕ ВИНО

Летом - выезды на природу, или для домашней дегустации, после тяжелого трудового дня или недели - бокал вина всегда восстановит силы и поднимет настроение и тонус. Вариантов - множество! Некоторые ФОТО я добавил в качестве пожелания Вам и приглашение на Закарпатье)))

 

К сути: Продаю вино своего производства.

 

ОЧЕНЬ ВАЖНО!!! Для кого важно здоровье - читайте дальше. Иначе просто переходите ниже, к ИСТОРИИ. Для сравнения объема выполненной работы и качества вина даже на Закарпатье:

 

Когда я летом 2015 года вернулся в Ужгород из Киева (где жил 5 лет), то помог бабушке и родителям продать запасы нашего вина. Продали все что у нас было примерно до ноября 2015 года. Но мне дальше поступали заказы на вино. Поэтому я начал искать еще вина других виноделов - это же Закарпатья!))) И хотельсь удовлетворить спрос людей. Конечно, заработать. Но все же первой задачей было подарить своим клиентам приятные ощущения от качественного вина. Поддерживать свою репутацию. Пришлось за несколько месяцев пообщаться, прийти домой (посмотреть виноградники, бочки, подвалы) и продегустировать примерно вино до 100 разных виноделов.

Из них я отобрал только 5.

НА ЗАКАРПАТЬЕ!!! Только 5!!! Будьте очень внимательны к качеству вина, прошу вас!!! И не имеет никакого значения, будете ли Вы покупать у других виноделов, или же у меня. Просто будьте мудры в своем выборе. Верю, что Вы будете!))

 

А еще есть ОЧЕНЬ важная информация о РЫНКЕ ВИНА В УКРАИНЕ. Ссылка на оригинал и автора статьи: Ирина Рыбчинская, ФАКТЫ 16.11.2011

Надеюсь информация кому-то подарит не только утро без головной боли, но и спасет жизнь, по большому счету...

 

ИСТОРИЯ виноделия моего рода. Вино произведенное под четким руководством моей бабушки 1935 г. (то есть ей, кстати!, 82!!! год пошел) - у нее в 2 поколениях в роду были виноделы, которые имели свое производство. Но бабушка Полина уже делала только для себя, так как советская власть все, что нажили два поколения, забрала. То есть наш род занимается виноделием минимум в 4 поколениях. По крайней мере сейчас мне известно столько. Сейчас понемногу восстанавливаю все те знания о своем роде и, конечно же, особенности и секреты виноделия

 

Делаем мы это вино за нашими древними технологиями и секретами как для себя так и как себе - поэтому вино просто очень!!! вкусное! Когда попробуете сами оцените) Кстати - прошу Вас оценить после дегустации и сказать мне свое мнение - хорошо или не очень. Мне важно учитывать Ваши пожелания чтобы становиться с каждым годом все лучше и лучше, как мастер и производитель. Моя задача - удовлетворить именно Ваш вкус

 

Производим вино из сока ягод, большинство - без сахара и без воды. Правду говоря - есть конечно и некоторое количество, где добавлялась вода и сахар - особенно если очень густой и насыщенный сок, и если делать слаще или сахаристость винограда в текущем году меньше обычного, добавляем Сахар во время брожения вина, которые имеют маленькую естественную сахаристость, а хотим сделать полусладкое или десертное вино. Но это - отдельные сорта и букеты только. У меня урожай 2015 года. Молодое вино из урожая 2016 года будет готов не раньше конца декабря 2016 - январь 2017.

 

Неоднократно смаковал красное вино с мясом, а белое - с рыбой. Также были эксперименты с сыром, лимоном, сухофруктами и свежими фруктами... Искренне рекомендую Вам попробовать и поделиться своим опытом)

Коктейли с ним, особенно - горячие как глинтвейн и охлажденные - просто невероятные!

 

(изготовлено по технологии, которая сохраняет практически полностью естественную "сахаристость" в вине - попробуете сами и убедитесь - очень приятный букет и насыщенный, глубокий вкус - аромат и вкус - принесут Вам приятные ощущения, верю в это! ;). Спирт не измеряли, но думаю, что это в районе от 10 до 16 градусов. Некоторые сорта возможно и больше имеют)))

 

Вина красные, розовые и белые: сухие, полусухие, полусладкие

 

Цены разные были

40, 50, 60, 70 за литр - от ординарных до элитных, белые, розовые и красные (Ризлинг, Каберне, Траминер, Мускат, Днестровский, Лидия, Изабелла, Отелло, + некоторые еще есть - смотря от урожайности)))

 

Доставка по Украине службами доставки "Новая почта", "Деливери", "Интайм",

"Укрпочта" (есть опыт доставки каждой из них. Разный опыт)))

Можем сотрудничать и по предоплате, и наложенным платежом

 

С наилучшими пожеланиями Вам свякування рождественских и новогодних праздников!)

 

Ваши заказы пишите на электронную почту или звоните

 

С уважением,

Иван

 

Контакты: ivanjk9@gmail.com, 380 50 2291848

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже є Мускат цьогорічний. Рожевий і насичений рубіновий колір вийшов)

Какие есть чисто сухие вина, белые в первую очередь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повідомлення № 19 та № 20 - Ігоре та Андрію, відповів вам у приват

Повідомлення № 21 - Вам теж у приват відповів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...