Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент під добудову

OLbKO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Планую невелику добудову до будинку в якому проживаю.

 

Питань виникає море. Основне яке цікавить зараз це як поступити в місці з"єднання старого і нового фундамента. Я собі уявляв робити це встик, сверлити в старому дірки і забивати арматуру (була ще пропозиція запустити новий фундамент під старий)

 

Зараз же люди які будуть виконувати ці роботи переконують, що не потрібно цього робити. В місці стику пропонують давати пінопласт.

 

:shock:

 

Як зробити правельно.

 

Наперід дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто Ваші люди шукають найлегший варіант.Робіть так як Ви і планували,арматура зв*яже фундамент,і не слухайте лінивих будівельників.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі уявляв робити це встик, сверлити в старому дірки і забивати арматуру (була ще пропозиція запустити новий фундамент під старий)

 

Зараз же люди які будуть виконувати ці роботи переконують, що не потрібно цього робити. В місці стику пропонують давати пінопласт.

Оба варианта имеют право на жизнь.

1) Вариант сверлить, более трудоемкий, но и фундамент будет покрепче.

2) Вариант "пенопласт", тоже нормально. Будет так званный деформационный шов, что тоже не есть плохо.

Надо смотреть целесообразность постройки и нагрузку на фундамент. Если будет ракетная установка, то сверлить, элементарная постройка то пенопласт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як зробити правельно. Наперід дякую.

 

правильно и лучше делать как советуют строители. так как пристройка будет все равно садится и свяжете фундаменты, трещина будет обязательно и не контролируемая

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за швидкі відповіді.

Рішення данного питання я для себе вирішив.

Будемо використовувати метод "деформаційного шва"....мабуть, якщо хтось не переконає в протилежному до початку робіт.:Search:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будемо використовувати метод "деформаційного шва"....мабуть, якщо хтось не переконає в протилежному до початку робіт.

 

подойдите грамотно к вопросу фундамента, разберитесь с существующим, грунтами, а не тупо забить арматуру в существующий и гадать будет или не будет трещать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З грунтами проблем не повинно бути. Старий фундамент стоїть років 50. Не просів катастрофічно ніби. Але новий в любому випадку осяде через зиму. От шоб нівелювати ці мм - см просідання мабуть використаю "деформаційний шов" і тим уникну тріщини (розлому) стіни.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что пенопласт там нафиг не нужен :)

Если поверхность старого фундамента достаточно ровная в месте стыка с новым, то используйте два слоя толстого рубероида.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что пенопласт там нафиг не нужен :)

Если поверхность старого фундамента достаточно ровная в месте стыка с новым, то используйте два слоя толстого рубероида.

 

Игореха, Вы не поняли о чем речь. Строители думают в правильном направлении. Нужно организовывать место, где потенциально может пойти трещина. Деформационный шов, другими словами. Рубероидом его не организуешь. Есть масса материалов для этих целей. Герметики Tenax, например. Пенопласт можно вставить вовнутрь для теплоизоляции.

Даже на Яндекс картинках, можно найти решения:

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...