Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електронашийник

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Да Вы ж вообще лучше всех все знаете....

 

Добавлено через 9 минут

У меня встречный вопрос - ЗАЧЕМ оставлять открытыми калитку, ворота.... неужели жизнь и здоровье собаки не дороги? это же не робот, любая дрессировка может дать сбой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, а можно еще вопрос - а зачем тогда вообще калитка и ворота, если они оставляются открытыми? :D:D:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да Вы ж вообще лучше всех все знаете....

Я просто пишу те що думаю, "без прикрас" і лицемірства.

Проблема є, не критична, але наявна, намагаюсь вирішити.

А не розказую який у мене афігенний розумний пес етс, і який комрад мудаг

 

 

З.І. Якщо не хочете або немає чого сказати - не пишіть, а якщо є щось толкове порадити - буду вдячний :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашого навчили , в ошийнику - гуляти , без ошийника - не можна . Мінус - на подвір"ї знаходиться без ошийника, плюс - за межі подвір"я не виходить навіть при наявності подразника . Одного разу син забув замкнути фіртку (ми там ще не жили), на другий день при відкритому проході - собака був на місці . Але цим звичайно не зловживаємо, (як я вже писав - з відкритою фірткою не живемо).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да куда уже конкретнее! Вам Юля в первых постах ответила! Неужели вы хотите услышать - "это супер-пупер штучка-дрючка, решает все проблемы одним нажатием на волшебную кнопочку, берите не пожалеете2??? Вам нужен дельный совет - вам его дали!

 

Пы.Сы. Хорошая супер-пупер штучка-дрючка стоит около 500 уе:) Оно вам надо?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одного разу син забув замкнути фіртку (ми там ще не жили), на другий день при відкритому проході - собака був на місці

Я так підозрюю що мій собака не вперше гуляє за межами подвір’я.

Одного разу дочка знайшла проритий під фундаментрм паркану лаз в тихому місці на глибині білизько метра, і камери там не дістають.

При чому жодного разу зранку собака не був відсутнім вдома, думаю нишком тікала, недалеко шарилась, і поверталась. На нестачу уваги їй гріх жалітись.

Думаю і в ті рази повернулась би - не було бажання перевіряти.

Лаз засипав щебнем, думав що прорили кавалери. Тепер не впевнений.

 

Звісно перестраховуюсь на той випадок коли хтось випадково залишить незачинені, діти ж ходять. Жетон на шиї є, капсула з адресою також. Але як загадаю відчуття під час пошуку...:o

Садити в клітку вкрай не хотілось би, хай бігає вільно, шкодити відучив

Можливо мала ще, 1 рік всього. У сусіда кобель років 7, то як вискочить від будинку далі 100м не відходить, але я такого не хочу ще під машину втрапить

 

Добавлено через 9 минут

Да куда уже конкретнее! Вам Юля в первых постах ответила!

Та да... У перших дописах прозвучало: "не лізь куди не треба а то я думаю у Вас ума немає". Конкретно так, по-дєлу :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну елки-палки, именно так! Это тонкий инструмент, чтобы научиться им пользоваться мало просто купить и потыкать! Надо пройти специальный курс, семинар, послушать умных знающих людей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо мала ще, 1 рік всього.

Аааа, так понятное дело: это ж как дети, пока не устанут - не успокоятся. Мой покойный спаниельчик, пока молодой был, поймать вообще нереально было. Года в 3 только более или менее слушаться стал. А старенький был - так вообще никаких хлопот, сплошное взаимопонимание. Главное, чтобы дожили до старости...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вищевказаній поведінці ситуація прояснилась лиш сьогодні - потекла.

Готуємось до осадного стану. Дякую всім за участь :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...а Вы ее...

мала за воротами за повідок витягує її "назовні", і за воротами дає тюлєй, відпускає, знов витягає і знов "дає".

:( :( :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю періодично влаштовувати "тест-драйв" для профілактики, подивимось чи буде щось з того

В указанном контексте ничего хорошего не будет. Логичнее не наказывать собаку таким образом (вытянул - набил), а рово наоборот - зазвал домой - похвалил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"тест-драйв" значить періодично спецом залишати прочинені двері/хвіртку і дивитись на реакцію. І коригувати за необхідністю, може я дарма "хвилю погнав"

 

І, "набив" це голосно сказано, собаку всі люблять, навіть можливо занадто

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...