Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

погані блоки ФБС

IWannaTalk

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

 

Шановні форумчани, виникла проблема через "розумне" бажання заощадити... Потребую консруктивної поради...

 

Того року робив фундамент, знайшов по непоганій ціні блоки ФБС. Домовилися на дату через 4 місяці, коли прийшов час - зізвонився за 2 дні до дати встановлення, сказали, що все ок, блоки є. В день, коли блоки мали доставляти, виявилося, що блоки директор заводу продав за день до цього постійному клієнту... прийшлося ще чекати приблизно 20 днів, точно не пямятаю, так як було рік тому.

У встановлену дати привезли блоки, була друга половина жовтня-початок листопаду.

При встановленні виявилося, що половина блоків сира, декілька блоків розпалися практично після підняття краном...:o

половину блоків завод просто перекупив в конкурента, як виявилося... :\"\": діватися було нікуди, прийшлося ці блоки встановити, так як бригада робочих і так довго чекала на матеріали.

робочі намагалися ці блоки поставити на місце ненесучих фундаментів, але, все ж таки, частина попала під несучі...

 

зараз, уже пройшовши рік, блоки продовжують відслоюватися. постійно відпадають частинки і, якщо постукати, то можна почути, що багато частин відслоєлися і ось-ось відпадуть...

 

мій конструктор порадив, що можна забити в блоки металеві стержні, щоб вони на 10 см виходили з блоків і на 10 см залити бетоном.

порекомендуйте, плз, чи варто це робити чи є якесь більш надійніше рішення?

буду дуже вдячний за пораду, так як вже пів року не можу заспокоїтися через цю проблему :)

 

П.С. ніколи не економте на будівництві, якщо можете собі дозволити якісніші матеріали

П.П.С. ніколи не майте справу з Остапенко М.М. на Гонти 4, м.Вінниця, ціни хороші, але продасть барахло і не будете мати спокою... в результаті заплатите більше, щоб пофіксити проблеми, які виникли після його "матеріалів". Брав перед цим у нього бетон для підготовки. теж барахло, але на підготовку норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тяжело что-то толковое посоветовать, не видя картину воочию.

Давайте порассуждаем.

Пусть меня поправят, если я не прав.

При варианте без подвала - блоки воспринимают нагрузку только на сжатие. Воспринимают практически ту же нагрузку что и грунт. Краном они как-то поднимались.....грунт краном не поднимешь. В этом случае - ничего страшного в Ваших блоках нет. Можете их оставить и забыть. Единственное - поверх блоков обязателен пояс. Не только поверх Ваших - поверх любых.

При варианте с подвалом - блоки воспринимают также и боковое давление от грунта. Здесь нужно видеть, насколько все критично. Возможно?...Ваш конструктор и прав в данной ситуации.:beer:

 

Добавлено через 6 минут

Могу добавить, что блоки - практически всегда изготавливаются из непотреба. Это и остатки бетона с бункеров, и бракованные и подробленные ЖБИ изделия и....вплоть до всякого бетонного мусора, вяляющегося под ногами. Во времена СССР, формы под блоки были практически на любой стройке - для того чтоб не выбрасывать остатки материалов. В начале 90-х был студентом, подрабатывал на ЗЖБИ, знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При варианте без подвала - блоки воспринимают нагрузку только на сжатие.

...

При варианте с подвалом - блоки воспринимают также и боковое давление от грунта.

Не факт. Що в першому, що в другому випадку можливі варіанти.

 

зараз, уже пройшовши рік, блоки продовжують відслоюватися. постійно відпадають частинки і, якщо постукати, то можна почути, що багато частин відслоєлися і ось-ось відпадуть...

буду дуже вдячний за пораду, так як вже пів року не можу заспокоїтися через цю проблему

Я б замінив. Не такі вже й великі гроші враховуючи наявний стан речей. Втрачені кошти вважав би "платою за науку".

Та й не втрачені вони - браковані блоки можна використати для будівництва гаража, бані, льоху... коротше менш відповідального об’єкту - використати або продати з уцінкою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з заміною діло не піде, бо вже на підході криша...

якби у мене зараз така ситуація трапилася, то я б замінив, але це вже після науки :)

стосовно армопояса - звісно є.

ось додав фотки 2місячної давності.. зараз стан ще гірший, всієї проблеми на фотці не видно. на днях поїду на будівництво - сфоткаю краще.

IMG_20130416_114823.thumb.jpg.0b88123917d23c45c20f89878f89fe4c.jpg

IMG_20130416_114828.thumb.jpg.9ed5a57040cef7c5e06a0c05e12e55c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно робив проводку в гаражi пiд новобудовою в 9 поверхiв. Там фундаментний блок свердлився трохи легше чим штукатурка,i нiчо стоiть вже 5 рокiв.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
не знаю, що робити, обсипається і все...

Откопать по периметру

Обмазать ремонтным бетоном

Нанести ХОРОШУЮ гидроизоляцию

Утеплить ЭППС мин 50мм

Хотя конечно всё равно страшновато без кординальных мер..... а каких - непонятно....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня один такой блок есть в фундаменте, я его как стоматолог больной зуб под коронку обкрошил и залил хорошим бетоном.

Как вариант применяйте то что посоветовал конструктор.

Забейте поглубже армамуру(желательно под разными углами) к ней привяжите или лучше приварите арматурную сетку и подлейте слой не менее 10 см.( на всю высоту бракованных ФБС) бетоном марки М200-300, цоколь получится выступающим но это выход, не забудте про гидроизоляцию и утепление.

Ремонтные растворы пардон трата денег.

Картинка лечения здесь www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=182418&d=1335386564

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...