Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бетонирование заезда для авто

LostEg

Рекомендовані повідомлення

щебень выполняет роль дренажа, не давая воде по капилярам подыматься к бетону.

Щебінь звичайно потрібний, але в даному випадку зовсім не для цього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебінь звичайно потрібний, але в даному випадку зовсім не для цього.

Ну так розкрийте таємницю. А то тільки критикувати гаразд. :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебінь звичайно потрібний, але в даному випадку зовсім не для цього.

 

По песку вода тоже совсем не поднимается. В подвале заливал прямо по песку. Пол никапельки не влажный. В одном месте где было не залито - лежал сухой присухой песок. Если копнуть два раза лопатой - там был влажный.

Так будет меньше проседать?

Проведу експеремент и отпишусь в этой теме через несколько лет :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то тільки критикувати гаразд.

Я не критикую. Ваш заїзд знаходиться під відкритим небом -кількість вологи через капілярне підсмоктування порівняно з опадами мізерна і ні на що не впливає. В зимовий період або промерзне і підсмоктування зупиниться або знову ж таки порівняно з опадами не варто враховувати. А от від "пучения" в якійсь мірі захистить. Сам пісок цього не зробить.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от від "пучения" в якійсь мірі захистить.

А пучення виникає хіба не в наслідок насичення грунту водою? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пучення виникає хіба не в наслідок насичення грунту водою?

Звичайно, але ціль використання щебня в даному випадку аж ніяк не боротьба з кап. підсмоктуванням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, але ціль використання щебня в даному випадку аж ніяк не боротьба з кап. підсмоктуванням.

 

Відсутність капілярного підсмоктування = відсутність пучення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відсутність капілярного підсмоктування = відсутність пучення.

Ви вирішили поприколюватись, чи дійсно все так погано? Це зовсім різні речі. Збільшення ґрунту в об'ємі, вірніше води яка в ньому знаходиться, не має нічого спільного з кап. підсмоктуванням вологи. Капілярне підсмоктування це вже наслідок наявності води в ґрунті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капілярне підсмоктування це вже наслідок наявності води в ґрунті.

Вода в грунті є завжди. Відмінність лише в тому, на якій глибині.

 

Збільшення ґрунту в об'ємі, вірніше води яка в ньому знаходиться, не має нічого спільного з кап. підсмоктуванням вологи.

Помиляєтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помиляєтесь.

Я не проти часом пофлудити та пооффтопити, але з модером (та ще й злобним:evil:) це роблю вперше:beer:. Роз'ясніть , будь ласка, як та наскільки капілярне підсмоктування буде негативно чи позитивно впливати на бетонований заїзд, який знаходиться під відкритим небом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що площадка під відкритим небом - не значить, что під нею не діють закони фізики.

Якщо Ви рахуєте дану розмову оффтопом та флудом - то "флаг Вам в руки".

Відписуюсь від теми.

 

PS: "Наводка" - Звідки візьметься більше води під бетонною площадкою - через пропускання води бетоном зверху (не забуваємо, що в бетон добавляються пластифікатори та воздухововлекающие (не знаю, як українською :() добавки) чи внаслідок "підсмоктування" води знизу?

 

PPS: Місяць не було дощів. На землі (пересушеній) лежала цеглина. Підняв - під нею волого. Звідки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви рахуєте дану розмову оффтопом та флудом

Не вважаю, але в цілому дуже на це подібно.

 

"Наводка" - Звідки візьметься більше води під бетонною площадкою - через пропускання води бетоном зверху

Волога в бетоні, в даному випадку, має негативний вплив тільки в зимовий період. Якщо кількість капілярної вологи в цей період перевищує кількість опадів - я пас.

 

Добавлено через 2 минуты

не забуваємо, що в бетон добавляються пластифікатори та воздухововлекающие (не знаю, як українською ) добавки

Так вони діють тільки проти проникнення згори донизу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Волога в бетоні, в даному випадку, має негативний вплив тільки в зимовий період.

Не такий вже і негативний. Значно негативніший - пучіння грунту під бетоном.

 

Так вони діють тільки проти проникнення згори донизу?

Вони діють завсім по-іншому:

Даже растворы и бетоны с низким отношением вода/цемент, противостоящие химической агрессии (хлориды, сульфаты, карбонизация и т. д.), не могут противостоять напряжению, вызванному сменой циклов замораживание-оттаивание. Наиболее эффективные меры по предотвращению старения – это вовлечение минимального количества воздуха в форме стабильных микропузырьков диаметром 100-300 μм и с расстоянием друг между другом 100-300 μм: при таких условиях, когда образуются первые кристаллики льда, последующее увеличение объема выводит еще не замерзшую воду в смежные микропузырьки, снижая внутреннее напряжение. Из-за капиллярного просачивания в период оттаивания, вода через поры цементной пасты уходит из микропузырьков, оставляя их пустыми и готовыми принять воду в период заморозки при следующем природном термическом цикле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони діють завсім по-іншому:

Дещо недостовірна цитата, вірніше реклама. Хлориди (та й все що зв'язане з хлором) згубно діє на арматуру та метали. "воздухововлекающие" негативно впливають на міцність бетону, при більшій кількості - критично. Так що палка в двох кінцях і при "домашньому" використанні можливий варіант більшої шкоди, ніж користі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дещо недостовірна цитата, вірніше реклама.

Своїми словами довго було писати - скопіював перше-ліпше.

Хлориди (та й все що зв'язане з хлором) згубно діє на арматуру та метали.

Не обовязково використовувати хлориди.

"воздухововлекающие" негативно впливають на міцність бетону, при більшій кількості - критично.

Так, міцність зменшується на 20% (що легко "обходиться" шляхом приготування більш високої марки). Але збільшується довговічність.

при більшій кількості - критично.

Ну так, не даремно люди кажуть - що занадто, то не здраво :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скопіював перше-ліпше

"Из-за капиллярного просачивания в период оттаивания" - здається тут взагалі не про капілярне підсмоктування вологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы прикалываетесь?

Вы спрашивали о воздухововлекающих добавках, а не о капилярном подсосе в грунте:

Так вони діють тільки проти проникнення згори донизу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы прикалываетесь?

Та не приколююсь я. Почалось з "щебень выполняет роль дренажа, не давая воде по капилярам подыматься к бетону". Перейшли на добавки до бетону. Ви починаєте нагадувати одного учасника форуму - також часто пробує перевертати все з ніг на голову. Ви знаєте кого я маю на увазі. Правда досвіду в цьому в нього значно більше. Удачі, я в цій темі пас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перейшли на добавки до бетону.

Вас ніхто не просив переходити на добавки. Ви із мого повідомлення висмикнули лише маленьку частину тексту:

не забуваємо, що в бетон добавляються пластифікатори та воздухововлекающие (не знаю, як українською ) добавки

Так вони діють тільки проти проникнення згори донизу?

Ви вирішили перевести мову на інше, так як не змогли дати відповідь на:

Місяць не було дощів. На землі (пересушеній) лежала цеглина. Підняв - під нею волого. Звідки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас ніхто не просив переходити на добавки. Ви із мого повідомлення висмикнули лише маленьку частину тексту:

 

Ви вирішили перевести мову на інше, так як не змогли дати відповідь на:

 

Jetfigter2015 вже покинув цю тему. Навіщо компроментувати? :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо компроментувати?

Пропонуєте цей наклеп залишити без відповіді?

Ви починаєте нагадувати одного учасника форуму - також часто пробує перевертати все з ніг на голову.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви просто поредагуйте його пости :cry:

В даному випадку ці пости не порушують правила форуму - тому редагувати не маю морального права.

Але скочуємость в оффтоп :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справедливости ради могу сказать, после этой весны, когда вода у меня покрыла часть площадки :( машина умудрилась продавить бетон под передним водительским колесом, каюсь, толщина бетона там порядка 8-12 см всего, хотя и 2 ряда армировочной сетки, под колеса пускал дополнительные полосы. Пирог щебень- геотекстиль- песок- бетон

Дойдут руки буду кусок вырезать прямоугольник до термошва (доска, ее не вынимал так что резать есть куда) ложить арматуру и лить снова

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...