Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть вибрати фарбу

val1

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги у виборі фарби.Потрібна високоякісна АКРИЛОВА фарба для двох задач.

1.Чому саме високоякісна акрилова - на гель КРОККО для тріщин на усіх карнизах в квартирі.

2.Для відкосів - бажато щоб фарба була матова і можна було її помити час від часу.

Тобто потрібна високоякісна акрилова фарба , матова, стійка до миття і бажато з брендових , ну щоб не замовляти а піти в будь який більш-менш будівельний магазин і купити її.

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

високоякісна акрилова фарба ............. піти в будь який більш-менш будівельний магазин і купити

 

Что-то мне подсказывает что эти два критерия не очень совместимы, хотя понятие "високоякісна" у каждого разное.

 

Если оба критерия критичны - перефразируйте вопрос типа:"Яка із фарб, що продаються ..... є найбільш якісною і може задовольнити ......"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тиккурила - Луя или Ремонти яся. Проверено в моих помещениях на протяжении 7 лет. Для откосов - вообще супер! ... На п/у карниз наносится хорошо, и на стыковочный гель - тоже.Правда, она латексная. Змінено користувачем Lataring
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Яка із фарб, що продаються ..... є найбільш якісною і може задовольнити ......"

Саме це мене і цікавить.

Розясніть мені ще таке .

Що значить АКРИЛОВА ЛАТЕКСНА ФАРБА, Яка різниця між латексною і акриловою фарбою? Якщо на банці написано - акрилатна , акрилові связуючі , але латексна фарба - то це все таки акрилова ?? шось я запутався.:o

Змінено користувачем val1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме це мене і цікавить.

Розясніть мені ще таке .

Що значить АКРИЛОВА ЛАТЕКСНА ФАРБА, Яка різниця між латексною і акриловою фарбою? Якщо на банці написано - акрилатна , акрилові связуючі , але латексна фарба - то це все таки акрилова ?? шось я запутався.:o

 

Я бы в магазине, где вы покупали гель Кроко, спросил какую именно краску использовали на образце который вам понравился. Если это Эльф-декор, то они используют испанскую MONTO

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що значить АКРИЛОВА ЛАТЕКСНА ФАРБА

более точно в векипедии, а так латексные все блестят или имеют шелковистый блеск, что не всем нравится, но они хороши в обслуживании. А акриловые все матовые (без блеска), но есть среди них и такие что моются, только там цена бадет от 900грн/10л

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А акриловые все матовые (без блеска), но есть среди них и такие что моются,

Например - Бенжамин мур Matte Finish 221 "Regal" реально отлично моется не хуже (имхо) даже лучше многих латексов....

Идеально подойдет для потолков... откосов...

Только не знаю, как для:

 

на гель КРОККО
И кстати что ето за зверь?:(

В етом вопросе, лучше доверится -Burulka33,

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы в магазине, где вы покупали гель Кроко, спросил какую именно краску использовали на образце который вам понравился. Если это Эльф-декор, то они используют испанскую MONTO

Саме Эльф-декор , в магазині продавець поняття не має яка фарба використовується, в інтернеті тільки говориться про використання ВИСОКОЯКІСНОЇ АКРИЛОВОЇ ФАРБИ,яку і намагаюсь купити і не можу розібратись , акрилова латексна ,акрилатна латексна і т.д. і т.п.

В одному магазині фарб сказали що латексна це не акрилова, а акрилова - то на базар і купити польську Снежку питання чи вона високоякісна, сумніваюсь, хоча ....

Де можна купити цю фарбу MONTO, і чи є щось подібне і доступне в магазинах "ширпотреба" щоб сильно не морочитись.??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи є щось подібне і доступне в магазинах "ширпотреба" щоб сильно не морочитись.??

прислушайтесь к Чуле Бенжамин мур Matte Finish 221 "Regal" немного переплатите, но краска на всю жиэнь и сто пудов MONTO говно по той же цене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

И кстати что ето за зверь?:(

-Burulka33,

 

Гель для растрескивания KROKO позволяет достичь красивых декоративных эффектов на стенах, тягах, колоннах, всевозможных лепных изделиях. Материал создает на поверхности оригинальные трещины, которые придают неповторимый шарм интерьеру.

 

 

Технология нанесения

На подготовленную поверхность кистью или валиком наносим фоновую акриловую краску (цвет будущих трещин) (рис. 1). Цвет краски выбирается по каталогу, в зависимости от желаемого контраста.

После полного высыхания кистью либо валиком наносим гель KROKO (рис. 2). При необходимости допускается разбавление водой до 10-15%. Гель наносится в 1 или 2 слоя в зависимости от необходимого эффекта. От плотности нанесенного геля зависит размер трещин.

Окончательный результат проявляется после нанесения финишного слоя матовой акриловой краски, цвет которой также выбирается по каталогу. Наносить краску следует кистью после полного высыхания геля (min 24 часа) в одном направлении поступательными движениями, не возвращаясь назад к нанесенному участку во избежании нарушения декоративного эффекта (рис. 3). Также хороший результат достигается при напылении последнего слоя краски с помощью специального пистолета и компрессора.

При правильном нанесении растрескивающийся эффект проявится через несколько минут (рис.4). В качестве защитного слоя рекомендуются лаки Д

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме Эльф-декор , в магазині продавець поняття не має яка фарба використовується, в інтернеті тільки говориться про використання ВИСОКОЯКІСНОЇ АКРИЛОВОЇ ФАРБИ,яку і намагаюсь купити і не можу розібратись , акрилова латексна ,акрилатна латексна і т.д. і т.п.

В одному магазині фарб сказали що латексна це не акрилова, а акрилова - то на базар і купити польську Снежку питання чи вона високоякісна, сумніваюсь, хоча ....

Де можна купити цю фарбу MONTO, і чи є щось подібне і доступне в магазинах "ширпотреба" щоб сильно не морочитись.??

 

Для начала сообщите с какого вы города? Во вторых не каждая брендовая краска будет хорошо растрескиватся и потом держатся на геле кроко. А если и будет , то по разному. Я , както брал Дюфу маттлатекс, и меня и заказчика степень растрескивания удовлетворили.

 

Добавлено через 9 минут

прислушайтесь к Чуле Бенжамин мур Matte Finish 221 "Regal" немного переплатите, но краска на всю жиэнь и сто пудов MONTO говно по той же цене

 

Краску MONTO я не советовал, а утверждал, что ее используют в Эльф-декоре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і не можу розібратись , акрилова латексна ,акрилатна латексна і т.д. і т.п.

почитайте здесь www.mastercity.ru/showthread.php?t=56904

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто потрібна високоякісна акрилова фарба , матова, стійка до миття і бажато з брендових

Исключительно для информации: www.youtube.com/watch?v=lgG0s9yT_Cg

На практике: красили интерьерные стены в крупном супермаркете(там где люди могут реально испачкать) матовой акриловой Sigmacryl + покрывали ультра-матовым двухкомпонентным акрилово-полиуретановым лаком. Если помню-лет 5 прошло, каждый желающий может и сегодня в Киеве посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне подсказывает что эти два критерия не очень совместимы, хотя понятие "високоякісна" у каждого разное.

 

Если оба критерия критичны - перефразируйте вопрос типа:"Яка із фарб, що продаються ..... є найбільш якісною і може задовольнити ......"

 

Герега нам всім допоможе!:)))

100-пудов!

 

Добавлено через 9 минут

Прошу допомоги у виборі фарби.Потрібна високоякісна АКРИЛОВА фарба для двох задач.

1.Чому саме високоякісна акрилова - на гель КРОККО для тріщин на усіх карнизах в квартирі.

2.Для відкосів - бажато щоб фарба була матова і можна було її помити час від часу.

Тобто потрібна високоякісна акрилова фарба , матова, стійка до миття і бажато з брендових , ну щоб не замовляти а піти в будь який більш-менш будівельний магазин і купити її.

:)

 

По першому питанню відкрию таємницю:)

 

Берете абсолютно любу в/е фарбу-єконом в діапазоні від 150 до 250грн. за відро 10л (в герега-центрі цього утіля придостатньо)., намазуєте цю суміш на стіну, потім купляєте якісний напівматовий алкідний лак та наносите його приблизно через 15-20хв. після того як суміш була намазана на стіну. Оскільки різна структура двох шарів і алкідний лак стабілізується значно швидше -він підриває під собою утіль-фарбу:) та заповнює ці трищини. В результаті отримуєте портібний ефект старої фарби з достатньо зносостікою поверхнею і за копійки, - що і треба в Луцьку:))

(якщо взяти якісну фарбу, а не суміш за 200грн. - може не розірвати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що і треба в Луцьку:))

 

А цього не зрозумів абсолютно.Що ви мали на увазі??

Може в інших містах по іншому???

Я намагаюсь зробити якісно і правильно, не залежно від того де я знаходжусь тому і звернувся до форуму.

А відповіді - для Луцька і так піде а для іншого міста в якому Ви, можливо, перебуваєте по іншому, я не сприймаю.

Не хочу нікого ображати , але на будівельному форумі ділити матеріали по місцерозташуванню я не став би. Для цього є інші інтернет ресурси.

Дякую Вам за варіант.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А цього не зрозумів абсолютно.Що ви мали на увазі??

Може в інших містах по іншому???

Я намагаюсь зробити якісно і правильно, не залежно від того де я знаходжусь тому і звернувся до форуму.

А відповіді - для Луцька і так піде а для іншого міста в якому Ви, можливо, перебуваєте по іншому, я не сприймаю.

Не хочу нікого ображати , але на будівельному форумі ділити матеріали по місцерозташуванню я не став би. Для цього є інші інтернет ресурси.

Дякую Вам за варіант.

 

Яніколи нікого не хочу образити, просто багато їзджу по Україні, і мушу визнати що волинь не відноситься до навіть середніх достатків областей України, тому я Вам цей секрет і видав, Одеситам чи Луганчанам не видав би ні за що:) А мій запропонований варіант я виконував років з 10-ть, поки не з"явилась готова фарба, вона зрозуміло дорожча в рази, але свою працю ціню вище, і замість двох підходів до стіни тепер маю один, і тому купую Італійську, але по великому рахунку великої різниці немає, все залежить виключно від самооцінки власгої праці, перепрошую заздалегідь якщо Вас образив, в мене такого на меті не було, да і сенсу ображати кого-небудь взагалі не бачу, просто ділюсь тим чим маю на шару:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є можливість купити польську Снежку.Чи можна її вважати високоякісною акриловою фарбою.Вірніше наскільки її можна вважати високоякісною та і взагалі фарбою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один из лучших брендов дешевого сегмента для бедных. Особенно это касается самых дорогих снежек.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почитайте здесь (ссылка устарела)

Очень хорошая ссылка.

Кто осилит ее прочтение - не будет писать чепуху латекс-шматекс, акрил-макрил.)))

 

Процитирую один пост из этой ссылки, я тоже недавно писал подобное

(ссылка устарела)

 

Основная фишка нашего рынка ЛКМ- в понятийности, которая мешает однозначно толковать данные этикетки. Понятийность получается из-за особенностей государственного регулирования производства: краски обязательно сертифицировать не приходится, следовательно, нет жестких норм по маркировке состава. Отсюда огромное поле для маркетологов, которые используют все имеющиеся возможности для развития бизнеса и расширения продуктового ряда. Банальная акрилатная краска может быть названа акрилатной, сополимерной, латексной, водоэмульсионной, воднодисперсионной, то есть имея одну рецептуру, можно выпускать 5 (!) марок, занимая пропорционально большее место на полке, статистически увеличивая вероятность покупки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...