Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

будинок для сім'ї в Броварах

pokep

Рекомендовані повідомлення

всім вітання :beer:

 

настав час відкрити тему в цій гілці форума :)

 

півтора роки тому ми з дружиною придбали ділянку 10сот (20м*50м) в Броварах. тут живу все своє життя :) місцезнаходження - приватний сектор на Торгмаші (за заводом "Світлотехніка"). Комунікації там є - газ, вода, каналізація, електрика. Наявне також щось подібне на дорогу :)

 

Настав час розробляти проект - певна картинка в головах у нас уже вимальовується :) але треба переносити ідеї на папір і надати їм статус офіційного документу :)

 

порадьте проектанта/архітектора в Броварах. також людину яка може виступити в ролі куратора з юридичних/легальних документів як то дозволи, паспорти і проча будівельна лабуда

 

в планах - підвал, над ним 2 поверхи. окремо плануємо господарчий блок, в якому буде банька. хочемо зробити будинок достатньо енергозберігаючим :) щоб було тепло і комфортно експлуатувати

 

поки незручними моментами в нашій історії видається:

- існуючий на нашій ділянці залитий моноліт (про який попередній власник ділянки нам не повідомив) - якість його невідома, але пересвідчившись в його якості порушиться його цілісність :)

- у нас і так вузька ділянка, а тут ще сусідський будинок знаходиться на відстані 3м від межі, тим самим порушуючи будівельні норми в наших краях

 

з цим ще 2 питання до форумчан:

- як краще зруйнувати існуючий моноліт?

- чи достатньо буде укласти нотаріальні акти з сусідом, який вже порушив будівельні норми щоб мати можливість порушити їх із свого боку? (хочеться щоб гараж був біля будинку, а не окремо)

 

гарного всім дня :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Я в вищенаведених запитаннях не розбираюсь, але з Вашого дозволу підпишусь на тему.

Так як, також, в Броварах все життя жив і живу і теж мрію про будинок.

Якщо не заперечуватимете, то можу підсобити грубою чоловічою силою (це я на себе натякаю) і перейняти Ваш досвід будівництва в Броварських умовах.

 

Не знаю, як на Торгмаші, але в мене в районі Розвилки вода в погребі круглий рік. Це я до того, що може без підвала якось обійтися краще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не заперечуватимете, то можу підсобити грубою чоловічою силою (це я на себе натякаю) і перейняти Ваш досвід будівництва в Броварських умовах.

 

Не знаю, як на Торгмаші, але в мене в районі Розвилки вода в погребі круглий рік. Це я до того, що може без підвала якось обійтися краще.

 

дякую за готовність допомагати) у нас ще поки все на стадії планування))) так що допомогти можна хіба матеріально :D жартую

 

на Торгмаші питань з водою в підвалах немає, перевірено ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

доброго времени суток, уважаемые форумчане.

 

хотели бы огласить тендер на:

- строительные работы (фундамент - разметка, копка, монтаж блоков, плит, кирпичная кладка, кровля - металлочерепица)

- систему водоснабжения

- систему канализации

- систему отопления (возможно и вентиляции)

 

исходные данные:

- планы дома на картинках, общая площадь 280м2

- материалы - цоколь: блоки; 1й,2й этажи - кирпич, пеноблок (типа стоунлайт).

- городская вода есть, но будет и своя скважина

- будет еще банька с хоз.блоком - там отопление планируется электрическое, электрический бойлер.

 

что ожидаем

- сметы на: работы, оборудование

 

я понимаю, что эксклюзива никакого нету, всё весьма типовое (жилой дом, как и у большинства форумчан) - ну тогда бросьте в меня свои типовые проекты (сметы) можете несколько (план минимум / план максимум) - можете в паблик, ответом сюда, можете в ЛС.

 

в этом году планируем построить баню и, возможно, цоколь дома

floor0.JPG.465e951b8d1889e0e050ad27b2904c45.JPG

floor1.JPG.a8f4ffd55ae3db91eae5cdb719408cc8.JPG

floor2.JPG.18acaa78f5720a9c0d613ad1540f1257.JPG

sauna.thumb.JPG.d74595fb31c3b389dddffee24ed6b7f4.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гараж 3.2 метра в ширину это чья идея? неудобно будет. делайте 4 минимум.

 

к сожалению у нас очень узкий участок, шире мы просто не поместимся в противопожарные нормы... - расстояние до соседних домов может быть менее 8м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...