Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно ли грунтовать "штук" перед покраской?

POLAA

Рекомендовані повідомлення

Бог с ними ,с уголками-эта проблема решаема и единоразово.

Вопрос несколько отвлеченый от темы:

Поскольку на момент подтопления были лишь лужицы,то Вы незадумывались над тем,почему вода проникла в толщу штукатурки так высоко от уровня пола?

 

Ясное дело, что штук в местах замокания покрылся высолами, пушистыми, похожими на пену. Я их смел веником.

Не исключено,что Вам придеться это делать минимум раз в год.

 

Под высолами штук прочно держится за ц/п штукатурку.

Хорошая информация

 

 

Штук, как и ц/п штукатурка, водопроницаем.

Вот вода и вымыла из штукатурки, и штука, часть водорастворимых веществ.

Этот процесс возобновится после поступления новой порции воды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бог с ними ,с уголками-эта проблема решаема и единоразово.

Вопрос несколько отвлеченый от темы:

Поскольку на момент подтопления были лишь лужицы,то Вы незадумывались над тем,почему вода проникла в толщу штукатурки так высоко от уровня пола?

Не исключено,что Вам придеться это делать минимум раз в год.

Этот процесс возобновится после поступления новой порции воды.

Вы писали, что читаете мои посты.

Поэтому странно, что Вы пишете мне прописные истины, банальности.

Я, мягко говоря, разбираюсь в вопросах фильтрации воды через различные трещиноватые, и пористые материалы.)))

 

Если конкретно, почему вода поднялась по стене - дом на тот момент был не жилой, не отапливаемый.

Вода долго сочилась по стыку ФБСов в подвал, и долго стояла на полу в виде луж под стенами.

Потому замокание стен дошло так высоко.

 

Высолы прекратятся, если не будет повторных замоканий, и ФБСы просохнут.

Сейчас стены сухие, новых высолов нет.

Естественно, следующим летом попробую ликвидировать причину подтопления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

- Штук, тобто вапняну шпаклівку правильно грунтувати тільки розведеною вапняною фарбою, це і є найкращий грунт при вапняному ремонті.

Грунтами на силікатній основі, який пропонують в магазинах під вапняну фарбу неправильно грунтувати, так як силікатний грунт зроблений на основі рідкого шкла і він робить в певній мірі плівку між фарбою та вапняною шпаклівкою, хоча він і є паропроникним. Так як силікатна грунтівка після нанесення утворює на поверхні мікро-пори за разунок яких поверхня "дихає", але не пропускає води, але для грунтування перед вапняною фарбою це велика помилка.

- Я займаюсь вапняними матеріалами вже дуже давно і знаю про них багато нюансів, як при нанесенні, грунтуванні, кольоруванні.

- Саму ж фарбу правильно тонувати тільки сухими барвниками, на мінеральній основі. З барвників, які є в продажі це JOBI та Feidal, ці барвники добре розчиняються і затоновують фарбу(тільки пастельні тони), але ними тонувати фарбу неправильно так як барвники на акриловій основі, а коли акрил додавати до вапняної фарби тоді губиться її властивість паропроникність. Але в малих дозах барвник не сильно впливає на якість фарби

- Хорошою фарбою є вищезгадана Bio apnena Словенія, з нею за весь період не виникало ніяких проблем звісно, якщо все правильно робити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
У меня стены поштукатурены известково-цементной штукатуркой и если я правильно понял то перед шпатлёвкой какой-то известковой "штукой" грунтовать не обязательно (очень не хочется химию) и перед покраской известью тоже можно не грунтовать? Поправьте пожалуйста.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Известковой краской можно красить шпаклёваный гипсокартонный потолок?

Можно... тот же Прималекс, смотрится намного лучше, чем скажем обычные бюджетные, водоемульсионные краски

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Получається що ця вапняна фарба є екологічно чистою, але при цьому якщо хтось вимастить стіну, то помити її не вийде, треба перемальовувати, правильно? Якщо так, то що робити в дитячій? З одного боку хочеться для дітей екологічність, з другого що з плямами майбутніми робити? Це ж діти. Вирівняв стіни стартовим штуком, тепер думаю що далі робити. Підкажіть будь-ласка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даній ситуації можите використати фарбу на силікатній основі, яка має хорошу паропроникність, дизинфікуючі властивості, і в той же час стійкість до миття. З недорогих ми використовуємо DÜFA Harmonieweiss.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Її і для внутрішніх робіт використовують? Спитав своїх майстрів, кажуть що вони нею тільки фасади робили.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Вапняна фарба не стійка до миття.
:cry:Порадьте, будь ласка, тоді набір матеріалів, які б зберегли переваги вапняної штукатурки(штуку) і мали б стійкість до миття і стирання

Думаю, це питання буде цікавим не лише мені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:cry:Порадьте, будь ласка, тоді набір матеріалів, які б зберегли переваги вапняної штукатурки(штуку) і мали б стійкість до миття і стирання

Думаю, це питання буде цікавим не лише мені

 

Вапняна шпаклівка штук + силікатна грунтівка+силікатна фарба.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Із власного досвіду, пиріг:

газоблок - вапняно пісчана штукатурка - штук - вапняна фарба.

Не грунтував, під певним освітленням є плями (різна текстура фарби). При фарбуванні це було помітно як не рівномірне поглинання вологи.

Вангую, що виклекане не рівномірним складом основної штукатурки (мішали в бетономішалці вручну дозуючи складники).

ОДНАК, я не готовий був грунтувати, щоб не зменшувати паропроникність. Добре це чи зле - у кожного своя думка...

Плями мало помітні, мені не заваджає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Вапняна фарба - "Primalex Fortisimo" в порівнянні з " Primalex Рolar" більш стійкіша до стирання/змивання і також її можна вже кольорувати в більш насиченіші тони, тільки - лугостійкими барвниками.

Що правда вона, вже й дещо дорожча від " прімалекс полар"

Тут в другій половині відео, я розказую про них обох - https://www.youtube.com/watch?v=_kHXJt_9F08

 

Добавлено через 2 минуты

ОДНАК, я не готовий був грунтувати, щоб не зменшувати паропроникність

Грунтівка як і акрилова, так і силікатна (силікатна саме була необхідна в Вашому випадку) являются - паропроникними

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо робити штуком то поверхню(цегла, газобетон) штукатурити тільки цеметно-піщаною сумішшю і ніяких ротбандів і гіпсових штукатурок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте, будь ласка!

Стены выложены из арболита, Внешне отштукатурены цементно-песчано-известково-перлитовой штукатуркой 3см, ну и решил внутри тоже нанести эту штукатурку, только 1см. Получилось где 1см, где полтора, а где и все 2см. Штукатурили по маякам. Вроде гладко.Хотел сразу финиш сделать под покраску, но штукатур меня отговорил, сказал надо сначала потолок сделать, пол привести в порядок, а потом он ребят пришлет и за один день весь финиш сделают.На том и порешили.

А вот сейчас изучаю вопрос, читаю форум, смотрю ролики на ютубе, и что-то меня сомнения взяли, можно ли за один день всю финишку сделать? При этом, я так понял, он хотел шпаклевать гипсовым Ротбаном, а тут я читаю про Штук, и так мне эта шпаклевка понравилась!

Штукатурка из вышеприведенного состава получилась крепкой, держится хорошо, но пористая за счет перлита. Вопрос. Можно ли на нее наносить штук?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо гіпсова штукатурка не "заглянцована" , то штук має добру агдезію до неї.

якщо заглянцована, то перший і другий шар може скочуватись чи тянутись під час нанесення. В таких випадках потрібно нанести перший шар і залишити його до висихання. Або ж пройтись на "здир" плиточним клеєм і після висихання приступати до штуку.

Взагалі штук набагато бюджетніший матеріал ніж шпаклівки і доцільніше його використовувати на цементно вапняній штукатурці.

Після заглянцованої гіпсової штукатурки, вже не є великі затрати до доведення поверхні з готовністью під покраску... Тут вже краще такий пиріг.

1. шпаклівка

2.Силікатна грунтівка

3. вапняна фарба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Якщо гіпсова штукатурка не "заглянцована" , то штук має добру агдезію до неї.

якщо заглянцована, то перший і другий шар може скочуватись чи тянутись під час нанесення. В таких випадках потрібно нанести перший шар і залишити його до висихання. Або ж пройтись на "здир" плиточним клеєм і після висихання приступати до штуку.

Взагалі штук набагато бюджетніший матеріал ніж шпаклівки і доцільніше його використовувати на цементно вапняній штукатурці.

Після заглянцованої гіпсової штукатурки, вже не є великі затрати до доведення поверхні з готовністью під покраску... Тут вже краще такий пиріг.

1. шпаклівка

2.Силікатна грунтівка

3. вапняна фарба.

 

Чуля, Дякую що не даете загинути цiй технологii, та дiлитеся секретами.

 

Я зрозумив що в переважний бильшости майстри по ШТУКУ на захiдний Украiнi?

 

1. Наскiльки реально людини по гiпсу доручити ШТУК , вийде щось?

2. Самому з нуля(без досвiду) щось може вийти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Наскiльки реально людини по гiпсу доручити ШТУК , вийде щось?

2. Самому з нуля(без досвiду) щось може вийти?

Я би розділив на два етапи:

1. нанесення матеріалу на стіну... якщо є навики роботи з шпателем то проблем не буде.

2. Замивання штуку... тут головне спіймати той самий момент коли приступати, а також вже деяка практика.

Тут я знімав відео в гостях у товариша і форумчанина - Ekoshtuk (Мирослав) -

https://www.youtube.com/watch?v=FQUhNDMdnsM&t=4s

Висвітив моментами послідовність і варіанти його виконання.

Можете спробувати... але найкращий варіант, це попрацювати з якимось майстром вживу і на обєкті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би розділив на два етапи:

1. нанесення матеріалу на стіну... якщо є навики роботи з шпателем то проблем не буде.

2. Замивання штуку... тут головне спіймати той самий момент коли приступати, а також вже деяка практика.

Тут я знімав відео в гостях у товариша і форумчанина - Ekoshtuk (Мирослав) -

https://www.youtube.com/watch?v=FQUhNDMdnsM&t=4s

Висвітив моментами послідовність і варіанти його виконання.

Можете спробувати... але найкращий варіант, це попрацювати з якимось майстром вживу і на обєкті.

 

Дякую за вiдповидь!

Але ж Мирослав тiки у Львовi?

 

доречи стелю вiн затирае не руками а шайтан машиною!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж Мирослав тiки у Львовi?

ну так.. його навіть важко виманити за 60км у Стрий))

 

доречи стелю вiн затирае не руками а шайтан машиною!

Він і стіни нею теж затирає, що значно пришвидшує його роботу.

На відео він просто розказував, як затирати вручну і без поліровочної машини, бо в мене наприклад часто трапляються і невеличкі обєми стін, де приходится робити штук вже самому.

Для цього я в принципі і приїзджав до нього в гості, на майстерклас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...