Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть зі схемою опалення будинку

korets

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Прохання допомогти з схемою опалення.

В результаті довгих роздумів та читання інтернет ресурсів визріла така схема.

Чи буде вона працювати?

Наперед дякую.

Skhema_ch__500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работать будет. Но к этой схеме нужен будет регулировщик, который будет постоянно включать-выключать насосы и крутить краники. И есть еще шанс, что трубочист будет частым гостем у Вас.

 

Зачем Вам ТТ котел большей мощности чем радиаторы? ТТ котлы выбираются без запаса мощности.

Как будет обеспечиваться температура обратки для ТТ?

Как вычислена емкость ТА?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело в том что в етой схеме все то , что удалось прикупить при случає, котел стоит уже год, бочку і медную трубу приобрел недавно, .

Но не могу понять нужен ли насос между ТК и ТА, там как би должна бить ЕЦ?

 

Добавлено через 8 минут

Из Вашего вопроса про температуру обратки я понял, что без ладомата не обойтись. ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ТА буде вище котла, а труби будуть попряміше, то необовязково. Але з ЕЦ буде втрачено чатинку ємності ТА.

Це відповідь на ваше питання.

 

Але в схемі є декілька інших, досить сумнівних моментів.

Потужність котла завищена, через це основну частину часу він працюватиме в неоптимальному режимі.

Через це буде потрібно більше дров, а також регулярні проблеми з димарем. Я б поміняв котел.

Ємність ТА не відповідає надлишку потужності котла. (Здається, насправді треба рахувати).

Мідний змійовик та алюмінієва бочка можуть не подружитись.

Системою з таких складових користуватись можна, але тільки якщо пан має час і натхнення:).

Ладдомат дуже коштовна штука. Є простіші варіанти - термоклапан, або взагалі байпас, або в вашому випадку, якщо не давати ТА охолонути нижче 60.

Але на вашому місці я б замінив котел на 10 кВт, а для ГВС використовував би бойлер косвенного нагріву, або мудрував з іншим теплообмінником.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Час та натхнення маю. А от чого не маю так зайвих фінансів. І зовсім я не пан, а так руки наче прямі, спробую (розумію, що собі дорожче вийде, але надіюсь в процесі навчуся, а науку за плечима не носити, у мене схожа ситуація з водопостачанням була 2 рази переробляв, але мені сподобалось).

Якщо можна то трохи детальніше про термоклапан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Термоклапан - такая штука, которая ставится туда, где на схеме у Вас сходятся три синие линии (на входе ТТ), как и Ладдомат. Обеспечивает постоянную температуру обратки. Продаются там же, где и ТТ котлы. Различаются по температуре и мощности котла. Например.

Слышал, что кто-то успешно использовал автомобильный термостат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, за розяснення , але ціна кусається.

Ще питання, якщо систему робити закритою, то де ставити розширювальний бак і на скількі літрів, (недавно за могорич взяв 8 літровий, але думаю його буде мало)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюсь Вас огорчить, но к котлу желательна еще система безопасности. Представьте что будет происходить с СО, если вдруг пропадет электричество, а рядом с котлом не окажется обученного пожарного с огнетушителем.

В связи с этим открытая система причинит меньший ущерб в такой ситуации. Открытая система может быть с принудительной циркуляцией.

Еще один вопрос - сможет ли выдержать ваш ТА давление закрытой системы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

форма ТА цилиндр с сферами сверху и снизу( бочка от молоковоза , 1 секция, есть еще одна но я не знаю как их увязать),

 

Добавлено через 4 минуты

что то типа етого рисунка

bochka_240.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...