Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металочерепиця Львів

Polll

Рекомендовані повідомлення

Усім вітання. Порадьте хорошу компанію, яка займається металочерепицею. Загалом радили звернутись до Прушинських, Ю.Ком, Імперія даху. Хто що може за них сказати?

Цікавить:

- якість матеріалу (справжні німецький арселор)

- якість виробництва (не розбиті станки)

- ціна

- відношення до клієнта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав рік тому на Тайл. Виглядає на справжній арцелор. За чутками, обладнання в них у належному стані. Брав через посередника, тому про відношення до клієнта сказати нічого не можу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друг працює на одному з великих виробників, має справжній німецький арцелор, я через нього брав. Якщо цікавить, то пишіть в ПП.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не таємничо, працює на ТПК, але мені тоді робив через Тайл, бо так дешевше виходило.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я брав в Руукі-Україна на Вул.В.Великого... Домовився за знижку 15%...І водосточку там брав.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Є виробник Євро-Модуль який спеціалізується на якісних матеріалах таких як SSAB (швеція) 0,55мм (Преміум клас) VoestAlpine (Австрія). Купував SSAB Prelaq RR 434 (коричневий) 0,55мм товщина 300 гр. цинку/м.кв.

Працівники фірми виїжджали на заміри робили розкрой даху, робили повний кошторис, крім цього надали гарантію 15 років на металочерепицю та на металевий водостік. Фірма находиться у Львові кінець вул. Городоцької в офісному центрі. Кого буде цікавити, маю занотовані контакти менеджера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...