Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Товщина перестінка

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Отже є таке питання, чи є якісь норми ДБН, щодо товщини перестінок в квартирі? Проблема в тому, що забудівельник зробив перестінок між (ванною+туалет) та (коридором) в цеглину на ребро, мало того, цегла не суцільна, а така

DSC08296mini300.jpg

Шось мені здається що мало такого буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня стандартная гипсовая кабина. толщина по моему 50 мм, меньше чем у вас.имхо это же не несущая стена
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня стандартная гипсовая кабина. толщина по моему 50 мм, меньше чем у вас.имхо это же не несущая стена

Причому тут гіпсова кабина?

Я питаю конкретно про НОРМИ, який по ДБН має бути перестінок з цегли, між ванною-туалет коридор, або кухня.

Бо якщо має бути конкретно в цеглу лежачи, то я зараз не буду доплачувати гроші, поки не зроблять нормально.

Змінено користувачем ambaluk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я питаю конкретно про НОРМИ, який по ДБН має бути перестінок з цегли

Та хоть из бумаги, по сути их вообще может не быть. Но надо руководствоваться здравым смыслом и комфортом в области шума, конструктивными особенностями. Если кирпич, то 65 мм + штукатурка вполне нормальное решение. в нормах есть требования к межквартирным перегородкам, к внутри квартирным нет четких требований с указанием минимальной толщины

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

внутри квартирным нет четких требований с указанием минимальной толщины
Я це хотів почути. Дивно що ДБН таке не прописує.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может нормироваться разве что по звукоизоляции, и то, касаемо комнат и межквартирных перегородок.

в ванной и туалете вообще делали общую вентиляцию, поэтому перегородка в таких проектах вообще до потолка не примыкала, поэтому о звукоизоляции речь тут не идет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...