Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як уникнути подвійного армопоясу?

vadim s

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Потрібна консультація з такого питання.

Планується будівництво невеликого будинку (10*10) стіни газобетон 30 см. + 10 см. утеплення. Фото (орієнтовно) elewacja_5_dom_przy_cyprysowej_12.jpg.71efd834ff43e0f2790a09543c01904a.jpg

Оскільки в даному будинку планується "напів мансарда" тобто буде лише дві кімнати на другому етажі посередині будинку виникло питання щодо "аттікової стіни". З чисто естетичних міркувань хочеться щоб дана стіна була висотою приблизно 50 см. тому виникає така проблема: стіни пешого поверху закінчуються армопоясом 30*25см. далі ідуть балки перекриття 10*20см. відстань між балками 60см.яка закладається газобетоном, потім ще один ряд газобетону і ЗНОВУ армопояс для мауерлата. Як уникнути подвійного армопоясу? Надивившись різних схем стропільних систем дуже сподобалась така схема images.jpg.0100ab54481622674a2a08d197e5f3e9.jpg

правда тут показано деревяні фермі але суть я думаю зрозуміло. Внутрішні несучі стіни в будинку будуть. Завчасно дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Потрібна консультація з такого питання...

...[ATTACH]346065[/ATTACH]

правда тут показано деревяні фермі але суть я думаю зрозуміло. Внутрішні несучі стіни в будинку будуть. Завчасно дякую за поради.

 

Аттиковую стену делать не из ГБ. Зашить тем же материалом, что и свесы крыши. Стропилка в разрезе будет похожа на ферму из Вашего поста.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аттиковую стену делать не из ГБ. Зашить тем же материалом, что и свесы крыши. Стропилка в разрезе будет похожа на ферму из Вашего поста.

 

Зробивши подібну стропільну систему планував атікові стіну зробити з газобетону 10-15см. товщиною так звана фальш аттікова стіна. А фронтони з газобетону 25 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробивши подібну стропільну систему планував атікові стіну зробити з газобетону 10-15см. товщиною так звана фальш аттікова стіна. А фронтони з газобетону 25 см.

 

Можно и так, если этого требует предполагаемый дизайн фасадов. Главное. что суть можно оставить - стропила, посредством стоек и раскосов, возможно и прогонов, опираются на тот же опорный брус, на котором лежит перекрытие. Толщина стены это должна позволить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не делайте второго армопояса, сделайте армошов, он нужен для того чтобы мауэрлат не продавливал камень, но правда шпильку нужно сделать г-образную и засунуть сантиметров на 40 ниже, а в идеале в нижний армопяс, или выложить из кирпича одинарного пустотелого, но шпилька должна быть длинная и выходить из армопояса
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не делайте второго армопояса, сделайте армошов, он нужен для того чтобы мауэрлат не продавливал камень, но правда шпильку нужно сделать г-образную и засунуть сантиметров на 40 ниже, а в идеале в нижний армопяс, или выложить из кирпича одинарного пустотелого, но шпилька должна быть длинная и выходить из армопояса

а лучше давайте сделаем шпильку в метр а ? а че ? ну правда, подумаешь законы физики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не метр а 70 см, она зафиксирована в поясе и армошве либо поясе и и кирпичной кладке. (хотя максимальная насколько я видел это 50 см)

какая допустимая глубина заложения шпильки под мауэрлат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не делайте второго армопояса, сделайте армошов, он нужен для того чтобы мауэрлат не продавливал камень, но правда шпильку нужно сделать г-образную и засунуть сантиметров на 40 ниже, а в идеале в нижний армопяс, или выложить из кирпича одинарного пустотелого, но шпилька должна быть длинная и выходить из армопояса

 

А картинки випадково немає армошов і шпилька а то тільки здогадуюсь як це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadim s, почитайте мою темку

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=109287

 

Почитав. Але у Вас два армопояси а я намагаюсь цього позбутися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав. Але у Вас два армопояси а я намагаюсь цього позбутися.

 

Лучше на этом не экономить. Газобетон сам по себе хрупкий материал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше на этом не экономить. Газобетон сам по себе хрупкий материал.

 

 

Тут питання не в економії (особливо при моїх грунтах довелось робити фундамент плиту) а більше в необхідності оскільки стропільну систему можна зробити у вигляді ферм як на фото в моєму першому пості, а газобетон використати для фронтона та атікової стіни на яку немає нагрузки. Армопояс в будь-якому випадку буде у мене на першому етажі причому не менше ніж 25*30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

автору предлагаю получить бесплатный и оперативный ответ на интересующие его вопросы.

Що мені потрібно зробити щоб отримати - бесплатный и оперативный ответ на интересующие вопросы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разместить завку

 

Розмістив але нажаль повноцінного плану покрівлі немає відправив те що маю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут питання не в економії (особливо при моїх грунтах довелось робити фундамент плиту) а більше в необхідності оскільки стропільну систему можна зробити у вигляді ферм якна фото в моєму першому пості, а газобетон використати для фронтона та атікової стіни на яку немає нагрузки.Армопояс в будь-якому випадку буде у мене на першому етажі причому не менше ніж 25*30.

 

 

"Пирог" верхних последних 30 см атиковой стены: внутри - одинарный кирпич, 5 рядов + снаружи газик.

 

По высоте из 50 см: 20см газик+армошов+"пирог". Шпилька варится к армосетке армошва. При желании длинную шпильку в 70см можно поделить на двое: армопояс-арматур.прут-армошов+шпилька

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглядаю такий варіант від компанії Ітонг www.ytong.ua/ua/content/kladka_scien_ytong_1275.php що думаєте?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглядаю такий варіант від компанії Ітонг www.ytong.ua/ua/content/kladka_scien_ytong_1275.php що думаєте?

 

Довольно спорные вещи делаются в этом видео. Необходимо расчитывать с каким шагом делать такие армированные элементы и их эффективность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довольно спорные вещи делаются в этом видео. Необходимо расчитывать с каким шагом делать такие армированные элементы и их эффективность.

 

Наскільки реально це розрахувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно придумать много чего, но самое интересное, что все это будет трудозатратнее и дороже второго армопояса. Чего его бояться? День работы для 2х человек, суперармирования там не нужно, пару прутков.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно придумать много чего, но самое интересное, что все это будет трудозатратнее и дороже второго армопояса. Чего его бояться? День работы для 2х человек, суперармирования там не нужно, пару прутков.

 

Частково з Вами погоджусь є приказка - все геніально просто.

Проте викладу свій варіант:

img169.thumb.jpg.ce5473570d86ba9b7066c5f41ee99669.jpg

Масштаб 1 клітинка 5см.

1,2 газобетон Д400 товщиною 30см. висотою 20см

3 армопояс 30*25см.

4 балка перекриття 10*20см.

5 армований стовпчик по технології Ітонг але який буде заливатися одночасно з армопоясом, пока незрозуміло тільки відстань між стовпами.

6 мауерлат 20*20см.

7 стропило 5*15 см.

Невказано тут лише підпорки і розскоси.

Висота стовпів всього 40 см. враховуючи наявність розкосів і підпорок наврядчи буде передаватися велика розпираюча чи вевартаюча (незнаю як правильно її назвати) нагрузка через стовпи на армопояс. Проте вважаю що це потрібно порахувати.

 

Щодо -трудозатратнее и дороже второго армопояса - тут дозвольте не погодитись оскільки робота по облаштуванню армопоясу (по даним форума близько 90 гр./пм. при цьому в мене буде близько 50 м.п.)

Також буде більше розхід бетону і не впевнений що дві людини зроблять цю роботу за день якщо бетон готовити вручну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Одним із форумчан запропонована наступна схема:

[ATTACH][ATTACH]1.pdf

 

2.pdf

 

3.pdf

 

4.pdf

 

5.pdf

 

6.pdf

 

7.pdf

 

8.pdf[/ATTACH][/ATTACH]

 

Прошу прокоментувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...