Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подача напруги по графіку!

Odarchuk

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Постала задача централізовано ( в рамках одного приміщення) подавати 220 в 8 ранку і виключати його в 19.00.

 

Споживачами напруги будуть офісні ПК, принтери, монітори .... нічого прожорливого.

 

Я бачу собі це в ролі якось реле/автомату який програмується і ставиться в щиток з подальшим опломбуванням :)

Як правильно таке організувати? Який девайс порекомендуєте? На що звертати увагу при виборі?

 

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблем з реалізацією ніяких- ставте добове, чи тижневе реле часу , яке буде керувати магнітним контактором відповідної величини. У мене вже 3 роки стоїть таке -"реле реального времени недельное НПРРВ-4". Купляв я його в одному інет магазині десь у донецькій області, ї тепер там сумнівно, що можливо щось купити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблем з реалізацією ніяких- ставте добове, чи тижневе реле часу , яке буде керувати магнітним контактором відповідної величини. У мене вже 3 роки стоїть таке -"реле реального времени недельное НПРРВ-4". Купляв я його в одному інет магазині десь у донецькій області, ї тепер там сумнівно, що можливо щось купити.

volt-amper.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=116&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=3&vmcchk=1&Itemid=3

воно?

10А для 4-5 Пк не маловато?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

volt-amper.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=116&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=3&vmcchk=1&Itemid=3

воно?

10А для 4-5 Пк не маловато?

У ЕТИ, Хагера, Итона есть на 16А, если уж у Вас такие мощные компы..... :Yahoo!:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за ПК не боитесь, если в процессе загрузки или выключения рубонуть питание, могут быть проблемы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за ПК не боитесь, если в процессе загрузки или выключения рубонуть питание, могут быть проблемы.

згідно "правил" дя цієї кімнати вся техніка має працювати лише з 9.00 до 18.00

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я представляю - Дяденька дайте поработать, я не успел закончить сложный график, - Демонический смех - Виновен - и рука опустила рубильник:lol:

Невинный юмор:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я представляю - Дяденька дайте поработать, я не успел закончить сложный график, - Демонический смех - Виновен - и рука опустила рубильник:lol:

Невинный юмор:beer:

який рубільник? апчьом ви?

я шукаю автоматизоване рішення :crazy::pardon: Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

воно?

10А для 4-5 Пк не маловато?

Воно! Я ж написав, що цим реле комутуйте ел.магнітний контактор( а його можна вибрати будь -якої потужності)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...