Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

підкажіть оптимальний варіант септика в Нові Петрівці

tryzub

Рекомендовані повідомлення

Планую цієї осені зробити септик на своїй ділянці в Нових Петрівцях. Перечитай багато постів, але так і не визначився який варіант обирати. При будівництві фундаменту мені майстри порадили зробити дві каналізаційні труби майстри заклали дві каналізаційні труби: для стоків з ванни і умивальників і окрему для стоків з унітазів. З фундамента вони виходять поруч на відстані буквально півметра.

 

Логіка була, щоб відносно чисті стоки з ванни і умивальників відразу відправляти в один септик, а стоки унітазів - в інший септик.

 

В будинку буде жити 4 людей. Грунти - суглинки перші 2 метри, потім супіски. Грунтові води на глибині десь 3 метрів. Але навесні при таненні снігу вода повільно сходить через глину.

 

Зараз думаю чи виправдано все ж таки робити два окремі септики чи ні. І яку конструкцію септика підібрати. Маю пропозицію по 2 камерному монолітному на 4 куби з дренажем. Все разом - 30 тис грн.

 

Хочеться мати септик за адекватні гроші, що буде надійним і щоб не довелось себе обмежувати у ванні через те, що викачувати потім дорого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую цієї осені зробити септик на своїй ділянці в Нових Петрівцях. Перечитай багато постів, але так і не визначився який варіант обирати. При будівництві фундаменту мені майстри порадили зробити дві каналізаційні труби майстри заклали дві каналізаційні труби: для стоків з ванни і умивальників і окрему для стоків з унітазів. З фундамента вони виходять поруч на відстані буквально півметра.

 

Логіка була, щоб відносно чисті стоки з ванни і умивальників відразу відправляти в один септик, а стоки унітазів - в інший септик.

 

В будинку буде жити 4 людей. Грунти - суглинки перші 2 метри, потім супіски. Грунтові води на глибині десь 3 метрів. Але навесні при таненні снігу вода повільно сходить через глину.

 

Зараз думаю чи виправдано все ж таки робити два окремі септики чи ні. І яку конструкцію септика підібрати. Маю пропозицію по 2 камерному монолітному на 4 куби з дренажем. Все разом - 30 тис грн.

 

Хочеться мати септик за адекватні гроші, що буде надійним і щоб не довелось себе обмежувати у ванні через те, що викачувати потім дорого :)

Добрый день.

Я тоже строюсь в Новых Петровцах, но у меня ситуация с грунтовыми водами чуть получше. они на глубине метров пять. Септик я себе делал из бетонных колец, кажись 1,2 м в диаметре. Делал трехкамерный с разноуровневыми переливами. По грунтам - есть небольшой нюанс. В суглинках есть прожилки из песка. Оптимально докопаться до этих прожилок. И еще важный нюанс - правильно обсыпать дренажную часть септика щебнем и песком.

Круги последнего колодца я перфорировал. Затем на расстоянии см 40 от кольца ставил опалубку из двп и засыпал с наружной стороны песком, а с внутренней стороны щебнем. При такой конструкции дренажный колодец не будет заиливаться песком и грунтом снаружи.

А ДВП нужно только при засыпке, оно сгнивает за несколько месяцев и вода спокойно дренирует через щебень в песок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую цієї осені зробити септик на своїй ділянці в Нових Петрівцях. Перечитай багато постів, але так і не визначився який варіант обирати. При будівництві фундаменту мені майстри порадили зробити дві каналізаційні труби майстри заклали дві каналізаційні труби: для стоків з ванни і умивальників і окрему для стоків з унітазів. З фундамента вони виходять поруч на відстані буквально півметра.

 

Логіка була, щоб відносно чисті стоки з ванни і умивальників відразу відправляти в один септик, а стоки унітазів - в інший септик.

 

В будинку буде жити 4 людей. Грунти - суглинки перші 2 метри, потім супіски. Грунтові води на глибині десь 3 метрів. Але навесні при таненні снігу вода повільно сходить через глину.

 

Зараз думаю чи виправдано все ж таки робити два окремі септики чи ні. І яку конструкцію септика підібрати. Маю пропозицію по 2 камерному монолітному на 4 куби з дренажем. Все разом - 30 тис грн.

 

Хочеться мати септик за адекватні гроші, що буде надійним і щоб не довелось себе обмежувати у ванні через те, що викачувати потім дорого :)

Не знаю как оптимальный, но правильный вариант поставить биологическую станцию и сделать нормальный дренаж (не менее 5кв.м. на 1 жителя). Цена такого удовольствия в пластике(Украина) с трубами, дренажом, щебнем, песком, экскаватором и работами не менее 45000грн. С септиком цена не менее 30000грн. Подробнее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через те, що викачувати потім дорого

Почитав і прийшов до висновку. У Вашому випадку, копати треба біля дороги, 1,5м кільця (можно 2м), дно бетонне обов'язково. Всовуйте чим більше колець. На заощаджені 45000 грн, будете викачувати усе життя. І ще, передайте тому розумнику (розділити стоки у будинку) "великий людський" привіт від сантехніків, які будуть влаштовувати внутрішню каналізацію.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=118124

P.S. І запам'ятайте, навіть ЛОС за мільон, треба періодично обслуговувати і викачувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...