Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

підключатись до приватного трансформатор чи займатись нестандартним приєднанням

tryzub

Рекомендовані повідомлення

Про это я Вам выше и писал!!!)))))))

7,5 у.ех14=105000+25000=130000

+реализация самого проекта, вообщем выходит как всегда -ничего нового и ничего в нашей стране не меняется и наверное не поменяется!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
---

В ближайшую среду состоится уже третье подключение (в Бортничах) за то время, которое вы сидите без света.

доброго дня! це Ви про підключення до 10ки? якщо так, то як виглядає процедура підключення до 10кВ на практиці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як виглядає процедура підключення до 10кВ на практиці?

---

Проект.

Будівництво.

Вимкнення 10 кВ.

Підключення (К)ТП до 10 кВ.

Вмикання 10 кВ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Повернусь до основного плану - завести 0,4 кВ для себе і 2 сусідів. Тех умови поки що є лише у мене. По тех умовах не все просто - їх мені обленерго надав з опорою приєднання десь ледь не з іншого кінця масива, а не від лінії 10кВ, що йде за 250 метрів від моєї ділянки.

За "правильні" тех умови хочуть 1000-1500 уе з кожного = загалом - 3-4,5 куе. За погодження проекту з кожного ще 1 куе. На трьох загалом попередньо виходить під 7,5 куе. За сам проект ще 25000 грн.

 

Наскільки це адекватні цифри?

 

Скажите, как вы решили подключаться в результате? Или уже подключились? Сейчас стоит такая же проблема передо мной - выбить стандартное подключение к 10ке и поставить свой трансформатор на 25 квт . Хотелось бы заранее узнать в какую сумму выльется техусловия на тп и проект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, как вы решили подключаться в результате? Или уже подключились? Сейчас стоит такая же проблема передо мной - выбить стандартное подключение к 10ке и поставить свой трансформатор на 25 квт . Хотелось бы заранее узнать в какую сумму выльется техусловия на тп и проект.

 

Проблему до кінця не вирішив. У мене лінія 10кВ, що відносно поруч, виявилась на балансі військової частини... А до лінії 10кВ облеенерго по прямій 400 метрів, через що на стандартне приєднання 10кВ не можу розраховувати. Тому поки що чекаю, поки може хтось ближче собі зробить приєднання 10кВ, щоб приблизило цю лінію до мене на відстань стандартного приєднання. При стандартному приєднанні на 16квт попередньо у мене виходило десь 150-200 тис грн...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, как вы решили подключаться в результате? Или уже подключились? Сейчас стоит такая же проблема передо мной - выбить стандартное подключение к 10ке и поставить свой трансформатор на 25 квт . Хотелось бы заранее узнать в какую сумму выльется техусловия на тп и проект.

в кінці листопада отримав ТУ на підключення до 10кВ(стандартне приєднання) - 10кВт, 3фази.

К-С район, с.Шпитьки - 10ка іде прямо над моєю зем. ділянкою, стовп з трансформатором також планується на земельній ділянці, ТП планується на 16кВа

1) на даний момент офіційно заплатив 18240грн в РЕС за підключення 10кВт, 3фази, стандартне підключення.

2) на даний момент в пошуках компанії з ліцензією на проект. Порядок цін: 10-15тис грн з погодженням.

3) менеджер з однієї компанії по сметі сказав що буде все коштувати приблизно до 80тис грн(вроді як з роботою)

в теорії маю вложитися в 120к

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чёта я не понял? Какое стандартное подключение за такие баппки? Это как раз нестандартное подключение. Стандартное — когда платите оговариваемую мзду и РЭС дальше всё делает сам.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кінці листопада отримав ТУ на підключення до 10кВ(стандартне приєднання) - 10кВт, 3фази.

К-С район, с.Шпитьки - 10ка іде прямо над моєю зем. ділянкою, стовп з трансформатором також планується на земельній ділянці, ТП планується на 16кВа

1) на даний момент офіційно заплатив 18240грн в РЕС за підключення 10кВт, 3фази, стандартне підключення.

2) на даний момент в пошуках компанії з ліцензією на проект. Порядок цін: 10-15тис грн з погодженням.

3) менеджер з однієї компанії по сметі сказав що буде все коштувати приблизно до 80тис грн(вроді як з роботою)

в теорії маю вложитися в 120к

 

Супер!!! С меня владелец частной линии (юр.лицо) почти столько же просит. Тогда точно буду добиваться свою линию))

Держите, пожалуйста, в курсе.... В этой теме , или может перенаправьте, если где-то обсуждаете всю процедуру. А то у меня это единственные "свежие" цифры за все время, до этого большинство могло только сказать "сколько не знаю, но знаю что дорого". А трансформатор 16 ква - это трехфазный? Я смотрела на 25, думала это самый маленький из трехфазных. Мне тоже 16 хватит...

 

Добавлено через 1 минуту

Чёта я не понял? Какое стандартное подключение за такие баппки? Это как раз нестандартное подключение. Стандартное — когда платите оговариваемую мзду и РЭС дальше всё делает сам.

 

Стандартным проведут 10 ку, а трансформатор за свой счет. Мне так инженер объяснил.

 

Добавлено через 3 минуты

Проблему до кінця не вирішив. У мене лінія 10кВ, що відносно поруч, виявилась на балансі військової частини... А до лінії 10кВ облеенерго по прямій 400 метрів, через що на стандартне приєднання 10кВ не можу розраховувати. Тому поки що чекаю, поки може хтось ближче собі зробить приєднання 10кВ, щоб приблизило цю лінію до мене на відстань стандартного приєднання. При стандартному приєднанні на 16квт попередньо у мене виходило десь 150-200 тис грн...

 

А у меня до 300 метров до линии, но облэнерго все равно выдало ответ на подключение к линии юр.лица. Вот теперь бьюсь, пытаюсь добиться стандарта от киевоблэнерго ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чёта я не понял? Какое стандартное подключение за такие баппки? Это как раз нестандартное подключение. Стандартное — когда платите оговариваемую мзду и РЭС дальше всё делает сам.

 

стандарт від 10ки до мого трансформатора, який проектується/встановлюється згідно ТУ мною.

~1500грн/квт * 10квт=15000грн(+пдв 20%) = 18000грн

все сходиться :)

 

і ще...кінцевим етапом після введення ТП в експлуатацію буде передача ТП на баланс РЕСа. Надіюсь пройде все гладко, а то не дуже хочеться платити за втрати холостого ходу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

і ще...кінцевим етапом після введення ТП в експлуатацію буде передача ТП на баланс РЕСа. Надіюсь пройде все гладко, а то не дуже хочеться платити за втрати холостого ходу.

 

А трансформатор ставите на своем участке? Тоже хотела передать на баланс рэс, но смущает не начнут ли они увеличивать на нем мощность и подключать еще абонентов? Не хочется, чтоб во дворе потом какие-то работы велись...

 

Добавлено через 1 минуту

И еще, если пройдет все гладко с согласованием проекта, поделитесь, пожалуйста, контактами. Я тоже в Киево-Святошинском.

Удачи вам :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А трансформатор ставите на своем участке?

так, буду ставити на своїй зем. ділянці.

Також, є нюанс з цим, як виявилось в будь-якому випадку встановлення ТП треба погоджувати з сільській ради, якщо не на своїй ділянці - то погодження просто так не отримати(виділення землі під ТП на сесії і т.д.). Якщо на власній зем. ділянці то вроді як має чисто формальний характер.

Тоже хотела передать на баланс рэс, но смущает не начнут ли они увеличивать на нем мощность и подключать еще абонентов? Не хочется, чтоб во дворе потом какие-то работы велись...

підключать нових абонентів вони точно будуть, якщо там залишаться потужності.

 

Про збільшення мабуть думати не варто в моєму випадку, так як масив уже електрифікований і залишилось реально декілька ділянок.

 

І ще, був я в минулому році на прийомі у тех. директора на Стеценка...повідомили, що на баланс вони беруть НЕ всі ТП, тільки ті на яких є потужності :)

 

Добавлено через 1 минуту

И еще, если пройдет все гладко с согласованием проекта, поделитесь, пожалуйста, контактами. Я тоже в Киево-Святошинском.

Удачи вам :rolleyes:

дякую :)

на кінець сл. неділі(або через тиждень) планую поїздити порозпитувати що до чого. В будь-якому варіанті мені ще прийдеться вносити зміни в будівельний паспорт, так як від ТП до житлового будинку має бути 10м...у мене 8м :( получається. І нанести сам ТП в буд. паспорт також обовязково треба.

 

в будь-якому варіанті буду повідомляти про зміни в цій темі:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будь-якому варіанті мені ще прийдеться вносити зміни в будівельний паспорт, так як від ТП до житлового будинку має бути 10м...у мене 8м :( получається. І нанести сам ТП в буд. паспорт також обовязково треба.

 

в будь-якому варіанті буду повідомляти про зміни в цій темі:)

 

Этого я не знала (( Паспорт стоительный еще не получала , спасибо, что подсказали. Хорошо хоть расстояние позволяет...

Буду ждать новостей))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
на кінець сл. неділі(або через тиждень) планую поїздити порозпитувати що до чого. В будь-якому варіанті мені ще прийдеться вносити зміни в будівельний паспорт, так як від ТП до житлового будинку має бути 10м...у мене 8м получається. І нанести сам ТП в буд. паспорт також обовязково треба.

в будь-якому варіанті буду повідомляти про зміни в цій темі

Доброго дня,

Ви вже отримали стандартне приєднання до 10ки? Якщо так, то опишіть процедуру. Скільки обійшлось це задоволення, особливо узгодження проекту і монтаж (що туди входить)? Для приєднання все оформлювали в Київобленерго чи в РЕСі?

Як варіант також розглядаю підєднання до 10ки з власним трансформатором, тільки лінія знаходиться в 280 м від ділянки.

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Ви вже отримали стандартне приєднання до 10ки? Якщо так, то опишіть процедуру. Скільки обійшлось це задоволення, особливо узгодження проекту і монтаж (що туди входить)? Для приєднання все оформлювали в Київобленерго чи в РЕСі?

Як варіант також розглядаю підєднання до 10ки з власним трансформатором, тільки лінія знаходиться в 280 м від ділянки.

Дякую за відповідь.

 

Ирина,добрый вечер,можно много говорить и писать,оставьте контакт,наберу,все обсудим.Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...