Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нововведения по вводу в эксплуатацию

AVB

Рекомендовані повідомлення

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

від 1 жовтня 2014 р. № 512

Київ

 

Про внесення змін до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Кабінет Міністрів України постановляє:

 

Внести до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2012 р., № 8, ст. 297; 2013 р., № 100, ст. 3667), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

 

А.ЯЦЕНЮК

 

Інд. 21

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 1 жовтня 2014 р. № 512

 

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

 

1. Пункт 7 доповнити абзацом такого змісту:

 

“Якщо згідно з будівельним паспортом передбачено будівництво декількох об’єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо.”.

 

2. Абзац перший пункту 18 після слова і цифри “додатка 1” доповнити словами і цифрою “, у разі, коли будівельні роботи виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, - за формою згідно з додатком 7”.

 

3. У додатку 1 до Порядку:

 

1) слова “будівельного паспорта або” виключити;

 

2) у пункті 9 слова “(будівельний паспорт)” виключити.

 

4. Доповнити Порядок додатком 7 такого змісту:

 

 

 

“Додаток 7

до Порядку прийняття в експлуатацію

закінчених будівництвом об’єктів

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність до експлуатації об’єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання”

 

Новая декларация - во вложении

f432206n20.doc

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

“Якщо згідно з будівельним паспортом передбачено будівництво декількох об’єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо.”.

 

Т.е. если я захочу построить гостевой дом или баню, нужно всю канитель начинать с начала, как и в случае постройки дома!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. если я захочу построить гостевой дом или баню, нужно всю канитель начинать с начала, как и в случае постройки дома!?

 

Якщо там будуть житлові приміщення, то так не вийде. При наявності двох і більше житлових будівель треба мати проект і розпочинати із декларацією про початок, а не з повідомленням.

 

Якщо ж "баня" - це літній душ із зблокованим дворовим туалетом, то взагалі ніяких повідомлень і декларацій не потрібно. Це не буде самобудом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо там будуть житлові приміщення, то так не вийде. При наявності двох і більше житлових будівель треба мати проект і розпочинати із декларацією про початок, а не з повідомленням.

 

Якщо ж "баня" - це літній душ із зблокованим дворовим туалетом, то взагалі ніяких повідомлень і декларацій не потрібно. Це не буде самобудом.

 

Ничого не зрозумив))

 

Есть дом на участке, есть территория для для постройки гостевого дома, с летней кухней, баней, ̶б̶л̶э̶к̶д̶ж̶е̶к̶о̶м̶ ̶и̶ ̶ш̶л̶*̶х̶а̶м̶и̶ що потрибно зробити!?

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничого не зрозумив))

 

Есть дом на участке, есть территория для для постройки гостевого дома, с летней кухней, баней, ̶б̶л̶э̶к̶д̶ж̶е̶к̶о̶м̶ ̶и̶ ̶ш̶л̶*̶х̶а̶м̶и̶ що потрибно зробити!?

 

Круто задумано! Однозначно - робочий проект + декларація про початок робіт. Бо ш̶л̶*̶х̶а̶м̶ буде некомфортно в літньому душі, зблокованому із дворовим сортиром. А жінка погодить проект? :Bravo:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто задумано! Однозначно - робочий проект + декларація про початок робіт. Бо ш̶л̶*̶х̶а̶м̶ буде некомфортно в літньому душі, зблокованому із дворовим сортиром. А жінка погодить проект? :Bravo:

 

Ніяких дворових сортірив не буде)

Жінка погодить)

Я так розумію що сільрада зараз не причому!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А часом не сказано, що якщо в БП є пара будинків, а грошей на будівництво всього і здачу в експлуатацію одночасно немає, то можна здавати в експлуатацію кожен окремо. В цьому році будинок, в наступному гостьовий, потім баню і тд.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А часом не сказано, що якщо в БП є пара будинків, а грошей на будівництво всього і здачу в експлуатацію одночасно немає, то можна здавати в експлуатацію кожен окремо. В цьому році будинок, в наступному гостьовий, потім баню і тд.

 

Ні, в БП е тільки дом, а на місти другоЇ споруди "садок вішневий коло хати"))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, в БП е тільки дом, а на місти другоЇ споруди "садок вішневий коло хати"))

Так написано ж

 

 

“Якщо згідно з будівельним паспортом передбачено будівництво декількох об’єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо.”.

 

Тобто в БП таки передбачено.

Я кажу не про Вашу ситуацію, а про те про що тема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так написано ж

 

 

Тобто в БП таки передбачено.

Я кажу не про Вашу ситуацію, а про те про що тема.

 

Блин, я дом начал узаканивать при "дваждынесудимом", закончил при Порошенко, и каждый месяц выплывали новые приколы.

Боюсь когда начну строить опять что нибудь придумают.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, я дом начал узаканивать при "дваждынесудимом", закончил при Порошенко, и каждый месяц выплывали новые приколы.

Боюсь когда начну строить опять что нибудь придумают.:(

Я вже ставлюсь до цього всього по філософськи. Не переймаюсь майбутнім, так як від мене воно не залежить. Головне всі етапи робити за правилами. Тоді і проблем менше буде. Зараз головне за цими правилами, що є все встигнути зробити, поки їх не змінили.

А загалом нововведення, на мою думку, позитивне. Якщо раніше треба було все одночасно вводити в експлуатацію, то зараз я так зрозумів можна частинами.

Нехай знавці підкажуть, чи вірно я думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже ставлюсь до цього всього по філософськи. Не переймаюсь майбутнім, так як від мене воно не залежить. Головне всі етапи робити за правилами. Тоді і проблем менше буде. Зараз головне за цими правилами, що є все встигнути зробити, поки їх не змінили.

А загалом нововведення, на мою думку, позитивне. Якщо раніше треба було все одночасно вводити в експлуатацію, то зараз я так зрозумів можна частинами.

Нехай знавці підкажуть, чи вірно я думаю.

 

Согласен, стараюсь делать все максимально по закону, ибо в дальнейшем избавит от многих проблем.

Но как говорили китайцы, нет хуже чем жить во времена перемен, а они у нас не заканчиваются никогда))

 

а если к дому котельную пристраивать для ТТ котла? нужно будет вводить?

 

Х.з, но выглядит это убого.

Если есть возможность, то уж лучше достроить небольшое хозпомещение с котельной, на небольшом расстоянии от дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пунт Декларации:

6. Інформація про проведену технічну інвентаризацію об’єкта будівництва

__________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові особи, що проводила технічну інвентаризацію, дата, серія, номер паспорта технічної інвентаризації)

 

 

У меня в Паспорте БТИ нет ни серии, ни номера паспорта, есть только дата. Подскажите, указывать только дату?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пунт Декларации:

6. Інформація про проведену технічну інвентаризацію об’єкта будівництва

__________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові особи, що проводила технічну інвентаризацію, дата, серія, номер паспорта технічної інвентаризації)

 

 

У меня в Паспорте БТИ нет ни серии, ни номера паспорта, есть только дата. Подскажите, указывать только дату?

 

У особи, яка вигадувала 6-й пункт декларації, у голові каша із номерів, серій і дат. Вірогідно, що коли заповнюються дані про "особу, що проводила технічну інвентаризацію", то малось на меті зафіксувати дату видачі, серію і номер кваліфікаційного сертифіката. Але ця думка дивним чином вийшла через той орган, який її переварював, у вигляді неіснуючих реквізитів для технічного паспорта. На жаль, навіть в цій декларації багато чого теж вийшло через той отвір в організмі.

 

А в реквізитах технічного паспорта - дата виготовлення, № інвентаризаційної справи, № реєстровий.

 

Виконавець має реквізити: підпис, прізвище (без ініціалів), серія та номер кваліфікаційного сертифіката, печатка.

 

Суб'єкт господарювання, який проводив інвентаризацію, на титулі має тільки назву, підпис і прізвище (без ініціалів) керівника.

 

Так що, ніяких імен і по-батькові.

 

Автори цієї чудової декларації в очі не бачили ні техпаспорту, ні навіть інструкції.

 

Рекомендую заповнювати таким чином:

"Проводило технічну інвентаризацію ТОВ "Роги і копита" (повна назва - «Черноморское отделение Арбатовской конторы по заготовке рогов и копыт»), керівник - Фунт (без ініціалів), відповідальний виконавець - Остап-Ібрагимович-Сулейман-Берта-Марія-Бендер-бей-Задунайський (достатньо одного прізвища), серія та номер кваліфікаційного сертифіката, паспорт виготовлено ... 2014 року, реєстровий № ..." :fool:

 

В крайньому разі, ніхто Вас не звинуватить у подачі неповної або недостовірної інформації.

Змінено користувачем consultant
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за информацию, завтра попробую сдать Декларацию

я сегодня подал, в п.6 указал ФИО техника, дату паспорта и номер инвентаризационной справи.

Сегодня очередь была час...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
я сегодня подал, в п.6 указал ФИО техника, дату паспорта и номер инвентаризационной справи.

Сегодня очередь была час...

Копии каких еще документов, кроме декларации, Вы подавали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Копии каких еще документов, кроме декларации, Вы подавали?

 

Ничего не нужно, только заполненная декларация в 2 экземплярах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогие форумчане, наступил полный ступор от додатка №7, перед этим трое суток мучила додаток №1, сегодня принесла в Гаск заставили заполнять додаток №7.Проблема в чем, работник ГАСК показал заполненую декларацию в которой , через запятую перечисляются все обьекты которые нарисовало БТИ(дом, забор, камин, яма, погреб и т.д.), как это указывать если в строй паспорте об этом ни слова
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогие форумчане, наступил полный ступор от додатка №7, перед этим трое суток мучила додаток №1, сегодня принесла в Гаск заставили заполнять додаток №7.Проблема в чем, работник ГАСК показал заполненую декларацию в которой , через запятую перечисляются все обьекты которые нарисовало БТИ(дом, забор, камин, яма, погреб и т.д.), как это указывать если в строй паспорте об этом ни слова

 

Никак. Пишите только то, что вводите в эксплуатацию - дом или сарай, гараж и т.д. В общем то, что указывали в уведомлении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сегодня подал, в п.6 указал ФИО техника, дату паспорта и номер инвентаризационной справи.

Сегодня очередь была час...

 

 

Вы получили уже ответ на свою декларацию? Зарегистрировали Вам? или может вернули, если да то с какими требованиями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Может давайте разберем по пунктам эту новую УПРОЩЕННУЮ декларацию

Додаток 7

ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність до експлуатації об’єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання

1. Інформація про об’єкт - вариантов много, переписал из стройпаспорта

2. Інформація про замовника - тут все понятно

3. Інформація про повідомлення про початок виконання будівельних робіт

 

- Найменування органу, до якого подано повідомлення - понятно

- Дата подання повідомлення - где брать эту дату? вписал ту, когда внесли в единый реестр о начале стройработ

- Реєстраційний номер - написал номер в едином реестре

 

 

4. Інформація про поштову/будівельну адресу - понятно

 

5. Інформація про документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою - понятно

 

6. Інформація про проведену технічну інвентаризацію об’єкта будівництва- вообще не понятно

__________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові особи, що проводила технічну інвентаризацію, дата, серія, номер __________________________________________________________________________________

паспорта технічної інвентаризації)

 

7. Характеристика індивідуальних житлових, садових, дачних будинків (за результатами технічної інвентаризації)

 

Кількість поверхів

Загальна площа, кв. метрів

Житлова площа, кв. метрів

Нежитлова площа, кв. метрів

 

Загальна площа нежитлових будівель об’єкта, кв. метрів ___________________

 

8. На об’єкті виконано всі передбачені будівельним паспортом обсяги робіт з дотриманням відповідних державних будівельних норм, стандартів і правил. Обладнання встановлено згідно з актами про його прийняття після випробування у визначеному порядку.

Заходи з охорони праці, забезпечення вибухобезпеки, пожежної безпеки, охорони навколишнього природного середовища і антисейсмічні заходи проведені в повному обсязі.

 

ВВАЖАТИ ЗАКІНЧЕНИЙ БУДІВНИЦТВОМ

ОБ’ЄКТ ГОТОВИМ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

З метою забезпечення ведення обліку повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт; декларацій про початок виконання підготовчих і будівельних робіт; дозволів на виконання будівельних робіт та рішень про відмову в їх видачі; анульованих дозволів; переоформлених дозволів; декларацій про готовність об’єкта до експлуатації; обліку сертифікатів та рішень про відмову в їх видачі відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” я, ________________________________________________________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи)

даю згоду на оброблення моїх персональних даних.

 

Мені відомо, що за подання не в повному обсязі та недостовірних даних, зазначених у декларації про готовність об’єкта до експлуатації, встановлена відповідальність відповідно до закону.

 

__________________ ___________ _________________________

(найменування посади) - не понятно (підпис) (прізвище, ім’я та по батькові)

 

М.П.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...