Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів)

neoteh

Рекомендовані повідомлення

Дуже дякую за Ваші коментарі!!! :beer:

Дуже Вас всіх прошу, й зареєстрованих користувачів і ні, після оплати будь-ласка зателефонуйте й скажіть (таке то місто, таке то замовлення, оплачено...)! Це ж для Вас краще, бо я відмітив і відправив того ж дня! А так бувають суми схожі, хЗ кому, куди... Є таке що смс з привата не прийде...

Тепер за останній тиждень був 1 такий випадок... Ще й їхав кабель назад на Батьківщину :D

в понеділок (18.05) дзвінок з Запоріжжя (смт. Веселе), як там з відправкою і т.д. Кажуть оплатили, чекають...(Настільки спокійно, ніби оплатили 5хв тому)

Я кажу добре, формую замовлення й відправлю! смс-ка не приходить, зайшов в приват24, дивлюся виписки нічого нема))

Дзвоню, коли Ви платили?)) В пятницю (15.05) :shock:

Я в виписки, дійсно гроші прийшли, а по смс-ках того платежу немає!:sad:

А на НП був і в пятницю і в суботу, вже в понеділок могли б отримати в себе в Запоріжжі... Добре там не горіло, але ж буває всяке!))

Тому, зателефонуйте, оплатили, я собі зразу помітив, оплачено і готую на відправку...

В робочий час (8:00-17:00), якщо то Вам спішно, давати замовлення краще в телефонному режимі, бо деколи буває так, що нема часу поїсти, не те що в інтернет зайти, ще й відповісти!!!

Дякую за розуміння :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если это круглый

это блин не круглый. а плин секторный какой то. Вот чем оболочку то снимать))

P.S канцелярским ножиком, но на дворе 21 век))хоццетця чем то технологичным же.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это блин не круглый. а плин секторный какой то. Вот чем оболочку то снимать))

P.S канцелярским ножиком, но на дворе 21 век))хоццетця чем то технологичным же.

та ні, якраз, секторний дійсно круглий!

9536320H02D0.jpg

А ВВГ - "кругла плетенка" :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это цена за 100 метров?

А 12 м/п можно заказать ?

Взагалі - можна, але від вчорашнього дня, немає в наявності...(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

offtop:

есть такие понятия - терминология и общепринятые названия

так что не стоит придираться, тем более к производителю который его нигде круглым не называет

огромное вам спасибо - теперь хоть буду знать, к кому обращаться за разъяснениями в области КПП. :D

 

Оболочка кабелей, в соответствии с нормативными документами, в частности ГОСТ, может быть круглой, плоской, даже трехугольной формы. Если кабель не круглой формы (это идет по умолчанию) всегда указывается его конструкция, например ВВГ-П. Это вам к слову о "по понятиям и терминологиям".

 

А придираться к производителю я буду, так как работать с "уродом в шланговой оболочке" и с кабелем в круглой оболочке с антифрикционными добавками, да еще и с заполнительным компаундом - две большие разницы. По плоскому ВВГ вопросов то нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А придираться к производителю я буду, так как работать с "уродом в шланговой оболочке" и с кабелем в круглой оболочке с антифрикционными добавками, да еще и с заполнительным компаундом - две большие разницы.
удачи :D (и 10 символов)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эта гофра не поддерживает горение или горит?

самозатухаюча... Під прямим вогнем починає горіти, забрали вогонь - не горить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрий к Вам вопрос, кабель Ваш отличный, все нравился прокладывали- прокладывали и 4я бухта, а именно ВВГ - Пнг 3х1,5 как кто насторожила

1) изоляция на вид не матовая а блестит чучка и на вид какбудто пористая..

2) маркировка на кабеле в бухте смотана "во внутрь" (до этого на всех было наружу)

3) по ощущениям мягче, но сечение такое же как и в предыдущей бухте

4) и самое стремное это красный крест на наклейке с маркировкой где печать стоит (отк вроде)

 

скажите этож не бракованная бухта? :) ато стемно замуровывать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрий к Вам вопрос, кабель Ваш отличный, все нравился прокладывали- прокладывали и 4я бухта, а именно ВВГ - Пнг 3х1,5 как кто насторожила

1) изоляция на вид не матовая а блестит чучка и на вид какбудто пористая..

2) маркировка на кабеле в бухте смотана "во внутрь" (до этого на всех было наружу)

3) по ощущениям мягче, но сечение такое же как и в предыдущей бухте

4) и самое стремное это красный крест на наклейке с маркировкой где печать стоит (отк вроде)

 

скажите этож не бракованная бухта? :) ато стемно замуровывать :)

то оригінал, не переживайте, іншого в мене нема...)) "Бракованого" - я ще й не бачив та й не чув навіть)) Можливо інша партія, тому більш блискучий ніж інші))) Червоний/чорний/синій хрестик, це відмічають кількість бухт, коли формують замовлення...

Весь кабель перевіряють до/в процесі/після виготовлення, дають гарантію на всю продукцію, тому переживати немає сенсу :beer:

Виробництво кабельно-провідникової продукції

 

Производство кабельно-проводниковой продукции

Кабель и провод ЗЗЦМ производится на экструзионных линиях Италии и Финляндии.

 

Экструзионные линии позволяют наносить изоляционные материалы на жилу медную или алюминиевую сечением от 0,5 мм2 до 1000 мм2. Жила заданного сечения с отдатчика через гусеничную тягу подается в экструзионную головку, вокруг жилы накладывается горячий пластикат, и жила в изоляции поступает в ванну охлаждения, проходит через устройство испытаний на пробой, под воздействием гусеничной тяги поступает на приемный барабан.

 

Для нанесения оболочки скрученный сердечник кабеля с отдающего барабана через гусеничную тягу подается в экструзионную головку, вокруг скрученного сердечника накладывается горячий пластикат, и кабель в оболочке поступает в ванну охлаждения, затем под воздействием гусеничной тяги поступает на приемный барабан.

 

Преимущества кабельно-проводниковой продукции ЗЗЦМ:

- при наложении пластмассовой изоляции и оболочки кабеля применяется оборудование для контроля диаметра изоляции и оболочки в горячем и холодном состоянии, что позволяет точно контролировать диаметр по всей длине;

- Использование высокочастотных тестеров (проверка целостности на пробой) позволяет контролировать качество изоляции а так же выявить возможные дефекты на ранней стадии при экструзии изоляции в кабеле а так же контролировать целостность защитного покрова в бронированном кабеле;

- Электронные счетчики метража обеспечивают точность измерений готовой продукции, а так же для намотки заданного количества метров провода или кабеля;

- Возможность установки на приемные устройства линии кабельных барабанов №20 позволяет производит кабель крупных сечений большой длиной одним отрезком на барабане;

- в качестве изоляционного материала и материала оболочки используется пластикат фирмы – заслуженного лидера украинского рынка пластикатов и зарубежных фирм;

- нормативная документация на кабельную продукцию разработана на основании требований международных стандартов IES.

 

Методи випробування готової продукції. Лабораторія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в качестве изоляционного материала и материала оболочки используется пластикат фирмы – заслуженного лидера украинского рынка пластикатов и зарубежных фирм

а шо це за фірма якшо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо інша партія, тому більш блискучий ніж інші))

это как? Каждая новая партия отличается от другой?

дають гарантію на всю продукцію, тому переживати немає сенсу

завод полностью компенсирует все издержки, в случае, например, слабой изоляции через пять/десять/пятнадцать лет?

Юрий - Вы хороший и порядочный продавец, но не несите чушь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрий - Вы хороший и порядочный продавец, но не несите чушь

ну его тоже можно понять, он же не из подвала кабель берет, а на заводе. и как бы уже и доверие сформировал про качество продукции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- в качестве изоляционного материала и материала оболочки используется пластикат фирмы – заслуженного лидера украинского рынка пластикатов и зарубежных фирм;
так почему, до сих пор, мы не видим значка соответствия Директиве RoHS, которая, на минуточку, обязательна для выполнения в ЕС с 2006 года?

Красиво поем...

пы-сы: недавече, кинул в машину несколько бухт ВВГ и по неосторожности закрытую машину оставил в гараже. :bad::bad::bad:

Хорошо, что не оставил КГ. :D

А Вы говорите о каких-то суппер-пуппер пластикатах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну его тоже можно понять, он же не из подвала кабель берет, а на заводе. и как бы уже и доверие сформировал про качество продукции.

через продавца, в частности Юрия, я и пытаюсь достучаться к заводу. Пусть мозги им выносит, если дейстьвительно борец за правду. Так что, я прекрасно понимаю, что он то не виноват, с одной стороны, но ведь с другой стороны, он представляет эту продукцию, и перед покупателем, в первую, очередь гарантии несет продавец! Правильно? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это как? Каждая новая партия отличается от другой?

Легенько)) Раніше ВВГ-П був, білий, чорний, потім сірий, тепер якийсь 50ий відтінок сірого:D

дають гарантію на всю продукцію, тому переживати немає сенсу

завод полностью компенсирует все издержки, в случае, например, слабой изоляции через пять/десять/пятнадцать лет?

Юрий - Вы хороший и порядочный продавец, но не несите чушь.

Дуже дякую:) Чому я "несу чушь"? Я ж написав на всю продукцію є гарантія)) Де я когось обдурив?)) На ВВГ є гарантія 5 років, від виробника! На рахунок всіх витрат, які можуть "вилізти" не думаю, але кабель думаю поміняють, якщо з ним щось трапиться... крім дюбелів, цвяхів і т.д.))

Але й я впевнений, думаю що Ви теж, що за 5 років йому небуде нічого) Небуде йому нічого й за 30років, в іншому разі не ставив би його у власному будинку! А далі, хз, що буде взагалі)

Та й тут така справа, при кожному "глобальному ремонті"(раз в 10-20років), міняють проводку, отоплення і все інше(по можливості)...

Все біжить, все змінюється... Я дуже молодий, але йтак памятаю зміни...Як в батька в будинку прокладали ППВ(і то "по блату", бо для 90% населення був тільки АППВ), далі стояв щиток з всякими АП-50 та пробками...

Потім ремонт, то все в топку, ШВВП повсували (років 15 живе, взагалі без фірми, маркіровки, лівак якийсь короче):D, без гофри і т.д.))) Пробки замінили на АЕ(чорні), пізніше на сучасні автомати на DIN... Політ нормальний... Скоро буде ремонт і буде ВВГ і декілька УЗО/дифів)) Через декілька років буде шось 35те:D

Ось я, ще навіть не живу в будинку, який в процесі оздоблення, а вже думаю, як колись, поставлю "умний дом", щоб з ай-фона світло з кофеваркою вимикати, жалюзі опускати... Щоб сидіти на дивані й ніфіга не робити(ми до того йдем) Але ті понти, дуже поки дорогі, прийде час, що вони подешевіють, і мені кардинально треба буде міняти проводку, на якусь виту пару і силовий кожен до щитка, а не так як тепер :D

Чугунні радіатори в батьків й розводка 50кою по опаленню, теж погана по КПД на сьогодні)) Газ теж дорогий, не так як раніше:D Все різати/міняти, бо нові технології наступають...))

Ось треба тепер батькам індукцію, а в кухню заведено 2х2,5 на 16А автоматі... Раніше то було досить, а прийшов час і то зовсім не так...))

все переробиться, по нинішнім стандартам, а зовсім скоро, прийде ще щось новіше...

Короче я думаю, що кабель до кінця своєї експлуатації, мирно в стінах не доживе...)) Його замінять в рази швидше, бо він вже не такий, як того вимагає час:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так почему, до сих пор, мы не видим значка соответствия Директиве RoHS, которая, на минуточку, обязательна для выполнения в ЕС с 2006 года?

Красиво поем...

пы-сы: недавече, кинул в машину несколько бухт ВВГ и по неосторожности закрытую машину оставил в гараже. :bad::bad::bad:

Хорошо, что не оставил КГ. :D

А Вы говорите о каких-то суппер-пуппер пластикатах.

Значки то лишні витрати - гроші/вартість в кінці!

Це поки-що не дуже раціонально! Сьогодні, був клієнт, купив кабель 2х2,5 НЗ "Камянець подільський" по 6,5,(в реалі десь 1мм.кв.), просто тому, бо не мав грошей на нормальний, і молиться щоб то йому якось там протягнуло... А лишні сертифікати, значки й бірочки потягнуть за собою ціну! Прийде час і все буде, я вірю в це! А поки біда в нас, треба перечекати, щоб тільки гірше не стало)))

Взагалі не бачу проблеми, для заводу, з такими лініями, робити січення 2,55+ щоб міряли як хотіли а 2,5+ було, робити ізоляцію, навіть безгалогенну... Отримати всі сертифікати, значки, бірочки, але кому треба буде такий кабель?) ЇХ можна порахувати на пальцях, в маштабі країни...)) Вже почнеться демагогія не на рахунок якості, а на рахунок ціни_))) Як так вітчизняний кабель на 2-10% дешевший за європейця на ібеї :D

І почнеться, він не вартує своїх грошей, тай йтак "десь на****, хоч поки не здогадуюсь де саме", бо "наш" має бути дешевший, цей виробник обнаглів просто, "зажерся" і т.д. "Точно такий" на вид/зуб, іншої фірми є трохи дешевше, і все в такому репертуарі :D

 

я в caddy пасс без кондея, постійно вожу по 1-2км кабеля і ВВГ в тому числі, все норм) Машина під сонцем стоїть, без гаража, хЗ що там у Вас не так)

 

через продавца, в частности Юрия, я и пытаюсь достучаться к заводу. Пусть мозги им выносит, если дейстьвительно борец за правду. Так что, я прекрасно понимаю, что он то не виноват, с одной стороны, но ведь с другой стороны, он представляет эту продукцию, и перед покупателем, в первую, очередь гарантии несет продавец! Правильно? :beer:

Саме так! Продавець, несе всю відповідальність!

Клієнт не бачить завод... Якщо трапиться будь-який "гарантійний випадок", не важливо з кабелем, лампочкою, чи чимось іншим, я людині міняю, а далі вже з заводом/представником маю вирішувати ці питання... Клієнтів то мало має цікавити, що там з тим і як)) Поміняють мені чи ні, то вже інша справа))

Змінено користувачем neoteh
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в caddy пасс без кондея, постійно вожу по 1-2км кабеля

Не бережете вы себя Вениамин Бенедиктович, все о народе думаете))отдухнуть вам надо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бережете вы себя Вениамин Бенедиктович, все о народе думаете))отдухнуть вам надо.

Дуже треба, але часу нема відпочивати)) як не робота, то власні стройки, все щось треба робити...) Й батькам треба допомагати...

На власній ділянці бардак, бамбуки понаростали 3метрові :o

І всім негайно кабель/автомати треба :D Я то розумію, бо й сам так бігаю за стройматеріалами... Якось поки справляємось, а то ще трохи та й легше буде...) Кажуть знайомі, хто вже відбувся, що скучно потім стає :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посылку получил,спасибо большое,всё дошло в лучшем виде.Медный ВВГ - небо и земля после алюминиевого:D Змінено користувачем JohnPatron
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Легенько)) Раніше ВВГ-П був, білий, чорний, потім сірий, тепер якийсь 50ий відтінок сірого

разговор был не за цвет оболочки - а за разные пластикаты. Не лукавьте.

 

Чому я "несу чушь"? Я ж написав на всю продукцію є гарантія)) Де я когось обдурив?)) На ВВГ є гарантія 5 років, від виробника!

 

еще раз повторяю - продавец Юра никого не дурил, а вот завод-изготовитель, в случае не соответсвтия ТТХ кабеля, не будет вам компенсировать стоимость кабеля, работ, ремонта, и не дай Бог последствий от некачественного кабеля. Не спорьте, даже на пожарах, никто никому не компенсировал - всегда найдут "дурачка".

 

Вже почнеться демагогія не на рахунок якості, а на рахунок ціни_))) Як так вітчизняний кабель на 2-10% дешевший за європейця на ібеї

а как так, что у нас олигархи растут как на дрожжах? Вот там и ответ. На энергозатратах не экономим, автоматизацию не внедряем - откуда этому кабелю, ПРИ РАВНЫХ условиях конкурировать с Западом? Поэтому, Рашка и боится эвропейского товара. Такая же ситуация и у нас. А как же конкуренция?

 

я в caddy пасс без кондея, постійно вожу по 1-2км кабеля і ВВГ в тому числі, все норм) Машина під сонцем стоїть, без гаража, хЗ що там у Вас не так)

у меня как раз все так. И лично у меня, и в моей "маненей", и с тем кабелем, который обычно бывает у меня в авто. У всех все нормально. Совет - есть поговорка "Не сотвори себе кумира". Если ВэВэГээ издает не свойственные нормальным кабелям запахи, те которые по Директиве RoHS, как ты выразился, лишние штампики да марочки - ну что я могу поделать. Вопрос же не в ЗЗЦСе, Катехе или Интере - вопрос в качестве КПП наших производителей.

 

А пока могу со всей ответственностью заявить, за то время, сколько я на этом форуме, ВЫ лучший продавец отечественного кабеля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...