Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів)

neoteh

Рекомендовані повідомлення

ВВГ знайшов дешевше по старій ціні, скільки буде коштувати доставка в Івано Франківськ 100 м. витої пари?

та, зараз з цінами трохи каруселі))

гривень 50 мабуть...

з.и. витої пари вже мабуть немає по старій)) Свіжий приїхав +7-10%

Трохи вище є лист по витій парі даного виробника)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Draka Cable

CYKY-J

Какая классификация пожаробезопасности этого кабеля?Аналог какого нашего кабеля?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая классификация пожаробезопасности этого кабеля?Аналог какого нашего кабеля?

Інфа з google -

Аналогичным по конструкции кабелю CYKY-J является отечественный кабель ВВГнг
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інфа з google - Аналогичным по конструкции кабелю CYKY-J является отечественный кабель ВВГнг

и где же это у ВВГнг имеется заполнитель? А?

 

А еще кто-то говорит, что в Европе жить хреново, что ЕС всех высокими ценами на колени поставил...

CYKY-J

3х1,5 - 1203,93

3х2,5 - 1861,86

 

Отнимаем НДС - 20%, налог на ввоз - 5,2%, услуги декларанта, транспорт, валюта...., еще что-то и заработать ведь надо...

Итого имеем, стоимость в Чехии этого кабеля где-то около

3х1,5 - 6-7 грн/м

3х2,5 - 10-11 грн/м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там напевно злодіїв менше, хоча наших там вже багато але вони майже нелегали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и где же это у ВВГнг имеется заполнитель? А?

Я тому і написав, що інфа з гугла)) "На вид" він найбільше схожий на NYM ЗЗЦМ-а з тих що бачив, якщо брати саме по вітчизняних))

Як вони привели аналог на ВВГнг, незрозуміло))

Краще б написали, точного аналога не існує, схожий по параметрам (не конструкції) - ВВГнг...

Я думаю так правильніше)

А еще кто-то говорит, что в Европе жить хреново, что ЕС всех высокими ценами на колени поставил...

Угу, і наші бідні Українці, купують з дорогої Європи і побутову техніку, і меблі, і машини і все підряд))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил у ТС кабель. Оплатил, кабель пришел, спасибо. Однако один неприятный осадочек остался, чувствую себя сейчас чуть-чуть лохом. Ввгнг 5х4 35 метров оказались 2015 года выпуска. Понимаю что ничего страшного, но ТС не предупредил. И что делать? Толи требовать поменять, толи пересчитать стоимость по ценам 2015 года? Что скажите..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил у ТС кабель. Оплатил, кабель пришел, спасибо. Однако один неприятный осадочек остался, чувствую себя сейчас чуть-чуть лохом. Ввгнг 5х4 35 метров оказались 2015 года выпуска. Понимаю что ничего страшного, но ТС не предупредил. И что делать? Толи требовать поменять, толи пересчитать стоимость по ценам 2015 года? Что скажите..

 

а як дата виробництва кабелю впливає на його ціну? цей товар не псується, то купуючи автомобільні шини бажано дивитись на дату виробництва і це тому що там гума псується. а в кабелю там ресурс 30-50 років.

 

п.м. згідно даних про курс валюти з 1 01 2015 по 31 12 2015 на сайті нацбанку, Американський долар вартував 15,76 до 30,01 грн.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил у ТС кабель. Оплатил, кабель пришел, спасибо. Однако один неприятный осадочек остался, чувствую себя сейчас чуть-чуть лохом. Ввгнг 5х4 35 метров оказались 2015 года выпуска. Понимаю что ничего страшного, но ТС не предупредил. И что делать? Толи требовать поменять, толи пересчитать стоимость по ценам 2015 года? Что скажите..

Якщо правильно розумію, то це те замовлення, де було 500м кабелю+100м 5х4, так? Можливо плутаю))

Пізніше Ви вирішили, що 100 то багато і захотіли 40... Я сказав, без проблем, але то буде дорожче, можливо підійде кусок 35,5м, віддам в оптову ціну, як 100+м... Ви погодились та й він поїхав)) Не попередив, по ряду причин:

1. Не думав навіть, що то відіграє якусь роль)

2. Досить швидко то пакували все, оскільки в нас не тільки Ваша посилка, а ще й з 10ок інших клієнтів, тому вільного часу на такі справи не дуже багато))

Спеціально передивився сьогодні по складу, з всіх кабелів є 4х10 кусок 2015року і 5х6) Ще є бухта ПВС 5х0,75)) Це десь 0,001% з кількості, решта 2016 та 2017рік)

И что делать? Толи требовать поменять, толи пересчитать стоимость по ценам 2015 года? Что скажите..

Вимагати нічого не потрібно) Я дуже добрий:oops:, і якщо для Вас то є проблема, я можу:

1. Замінити на свіжий 25.10.2016 з барабану, але треба буде доплатити!

2. Можу повернути кошти, якщо Ви не зашпаклювали/заштукатурили його)

 

з.и. Який 2015 рік і перерахунок?) Є ринкова ціна на сьогодні! І вона плаває в 2 сторони)) Буває я куплю за 100, продаю за 90, бо ціна впала))

Буває куплю за 100(1.02), через тиждень +10%, продаю дорожче, бо купляти буду за 110)

Це товарно-матеріальна цінність)

Є в Вас доллар куплений по курсу 8?) Образно? Хай буде 21, то не важливо)

Продасте мені скільки маєте у.е. по курсу 8,8 чи 23?

Правда звучить, якось неадекватно :lol:

з.и. Доречі ціна на мідь в 2015 році коливалась від 6400-4800/т( на сьогодні 5900) Я до того, що кабель в 2015 міг бути і дорожчий, ніж сьогодні))

:beer:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Замовляв кабель(ВВГнг-П, F/UTP) на минулому тижні.

Все відправили згідно домовленостей. Отримав, дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інфа з google -
в Німетчині як був то робив там трохи електрику,то кабель такий вроді би і там був,от тільки оболочка сірого кольору а так вроді теж саме.є в наявності імпортний кабель такий?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"На вид" він найбільше схожий на NYM ЗЗЦМ-а з тих що бачив

Юра!!! Пусть завод не дурит людей (и ты, получается, тоже). Либо сертифицируют кабель по DIN VDE 0250 и спокойно пишут NYM, либо и дальше делают по своему ТУ, но тогда обзовут этот кабель НЮМ/НАМ/НЮХ... А то хочется и рыбку съесть, и .... (с), то есть и называться NYM, и изоляцию с оболочкой делать по-тоньше.

 

Какая классификация пожаробезопасности этого кабеля

ПБ10000000

 

Однако один неприятный осадочек остался, чувствую себя сейчас чуть-чуть лохом.

после вашего монолога, теперь вы действительно выглядите "хреновенько" в глазах других форумчан.

 

в Німетчині як був то робив там трохи електрику,то кабель такий вроді би і там був,от тільки оболочка сірого кольору а так вроді теж саме

Немцы такой кабель называют NYM. CYKY - это по большому счету черный NYM (УФ-стойкий), с немного лучшими электрическими параметрами - 450/750 В., но недотягивает до силового NYY (дома он и не нужен).

Мне, лично, CYKY не очень понравился в плане мягкости - он жесткий. Правда смотря с чем сравнивать. Никакого сравнения с ВВГ и близко нэт!!!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне, лично, CYKY не очень понравился в плане мягкости - он жесткий. Правда смотря с чем сравнивать. Никакого сравнения с ВВГ и близко нэт!!!
А от ви який би рекомендували мені взяти в будинок на проводку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от ви який би рекомендували мені взяти в будинок на проводку?

 

Ссори, что поперед Батька в пекло, просто люблю писать эти красивые английские буковки. Ответ будет - конечно же Draka XPJ :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціна буде на 3х2,5 в районі 27-30 гривень за метр..дорого...

 

Не, будет дешевле! Но оно того стоит, поверьте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хтось може тут його запропонувати?

 

Дык Firetuf и может, он его импортирует! Если не ошибаюсь, то и автор темы может!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от ви який би рекомендували мені взяти в будинок на проводку?

пробачте, але це тема комерційна, власна, про кабелі заводу кольорових сплавів, тому, вважаю, що буде не доречно і не тактично пропонувати інше. Роз'яснити, пояснити про кабелі - це інша справа.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Draka Cable

CYKY-J

3х1,5 - 1203,93

3х2,5 - 1861,86

Подскажите пожалуйста наружные диаметры кабелей. Можно ли эти кабеля прокладывать в пучках и в штукатурке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите какой витой парой лучше прокинуть интернет по частному дому и завести подготовку под видеонаблюдения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите какой витой парой лучше прокинуть интернет по частному дому и завести подготовку под видеонаблюдения.

Краще запитати в відповідній темі на форумі - "Умный дом", Сигнализация, Видеонаблюдение, ТВ, И-Нет"

Там більше знавців) Я думаю що звичайна utp, а там хЗ, довжина, може якісь камери "модні"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...