Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворота металеві гаражні утеплені.

GP_YUROK

Рекомендовані повідомлення

Так вже дали ціну Кружика)))) Різниця для мене суттєва між 698Є (за курсом Алютеха) та 11750грн (Кружик).

І от тепер сижу і думаю. І знаю що Алютех треба ставити... Але ж різниця в грошах(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Можливо маю довести тему до логічного завершення. Отож після довгих пошуків та прорахунків та поборовши зелене створіння)))) Все таки були встановленні ворота Алютех. Основним параметром була ціна. Дякую одному з форумчан (рекламу робити не буду). Також сподіваюсь на подальшу співпрацю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо маю довести тему до логічного завершення. Отож після довгих пошуків та прорахунків та поборовши зелене створіння)))) Все таки були встановленні ворота Алютех. Основним параметром була ціна. Дякую одному з форумчан (рекламу робити не буду). Також сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 

А вы переживали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Все таки були встановленні ворота Алютех. Основним параметром була ціна. ...

 

ви нічого не плутаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не плутаю))

Коли я приїхав дивитися кружик... і почали виясняти що мені дали ціну з пружинами розтягування (а в кружика на сайті писали що в них тільки торсіон... я відчув що щось не так... ну і ще були нюанси) Так от ціна Кружика (ну там ще почали накідувати за колір...:D 60Є) Від ціни Алютеху не сильно й вирізнялась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не плутаю))

Коли я приїхав дивитися кружик... і почали виясняти що мені дали ціну з пружинами розтягування (а в кружика на сайті писали що в них тільки торсіон... я відчув що щось не так... ну і ще були нюанси) Так от ціна Кружика (ну там ще почали накідувати за колір...:D 60Є) Від ціни Алютеху не сильно й вирізнялась.

 

Отаке :(

А куда приехали? можно приехать к тем кто имеет в асортименте всё и поэтому посчитать и сказать клиенту только в пользу того кого хочет продать.

У Кружика есть и ростяжные пружины ,но 95% продаж это торсион.

За цвет вам накинули т.к. есть стандартные цвета покраски, а есть ламинация которая и стоит 60 евро.

 

ось так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куди приїхав (до кого) писати не буду. Але дійсно якби був виставковий зал де можна глянути на те що будуть ставити (як у Алютеха наприклад)... а мені в руки дали три панелі та каталог (причому одна панель я так зрозумів зовсім не з тієї опери)... І от тут я маю віддати 13 т.гр. І невідомо що мені встановлять...

Короче роботу зроблено) Йдемо далі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куди приїхав (до кого) писати не буду. Але дійсно якби був виставковий зал де можна глянути на те що будуть ставити (як у Алютеха наприклад)... а мені в руки дали три панелі та каталог (причому одна панель я так зрозумів зовсім не з тієї опери)... І от тут я маю віддати 13 т.гр. І невідомо що мені встановлять...

Короче роботу зроблено) Йдемо далі!

 

Скільки я бачив виставкових залув...

 

А сьогодні телефонували, питали як фотоелементи підключити, і це спеціаліст з 8-м досвідом :lol:

Змінено користувачем s-vorota_com
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в кружика на сайті писали що в них тільки торсіон... я відчув що щось не так..

 

То Ви хочете сказати, що Вас хотіли надурити, не дай боже, і на справді то не Кружик , а щось інше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...