Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворота металеві гаражні утеплені.

GP_YUROK

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора або дня всім присутнім.

Хочу підняти наступну тему. Дійшли ми до того моменту коли вже встановленні вікна та двері, а гаражний отвір забитий досками. І от треба встановити ворота. Звичайно коли б було вільних 600-700 Євро то ця тема тут би не виникла, а просто були б замовлені в одного з форумчан ворота Алютех і успішно встановлені... але є одне але)

Отож розуміючи що потрібно рухатися вперед було прийняте рішення дізнатися про звичайні металеві ворота які або вже замовити утепленними або самому довести їх до ладу. Нажаль в момент написання топіку ще не володію цінами на такі металеві ворота тому нема з чим порівняти. Якщо хтось з форумчан щось підкаже то буду вдячний. Майстрів також не шукав ще. Розмір отвору для встановлення h2420х2500.

Ще виникають думки з приводу порошкової покраски (поки ціну не взнав:D). Ну і інше...

дуже прошу коментувати та висловлювати думки. Може вже була така тема, а я не знайшов то буду вдячний за лінк.

З Повагою:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В позапрошлом году делал себе ворота с такими же размерами. Сварные из прямоугольной трубы 60*40, перемычки для жесткости 40*40, снаружи обшил металлопрофилем, утеплил пенопластом 40 мм, изнутри обшил деревянной вогонкой, покрасил. Раму сварил из уголка 75*75 наружную обвязку и 50*50 внутреннюю обвязку. Краска, преобразователь, шкурка, кисточки, саморезы, заклепки, замок, петли...350$. Вся работа от чертежей до последнего самореза моя. Цен не знаю, но за работу, закупку и доставку материала меньше 200$ думаю не возьмут. Так что 550-600 долл. получается. Если бы мне озвучили такую цену, я бы покупал готовые, как бы там не было заводские выглядят получше. Если вместо металлопрофиля обшивать металлом 1,5-2 мм и хорошая краска как Вы хотите будет дороже. Змінено користувачем silver8848
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, ненабагато дешевше, зважаючи що звичайні двері обходяться +- 3000, а якщо ще правильно утеплити та пофарбувати... А за євриків +-500 можна і хьорман розпродажний взяти в такому розмірі...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, евро нынче поднялся, а металл пока нет.

Ворота 2,5*2,5 коробка 63 уголок, лист 2мм х\к примерно 6000 грн + покраска + утепление + установка.

Хорошая покраска будет стоить будь здоров, если просто кисточкой повоськать - 2 банки краски и кисть 200 грн и развлекайтесь, как Том Сойер в свое время.

Но если хотите хорошо - берите Алютех, а еще лучше Херман (разница не так уж и велика).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де взяти?:D де так дають?

зараз розпродують залишки воріт EPU 40 (ті що 20 мм панель). На Запоріжському складі є 2500 х 2500 білий , ціна десь приблизно в тих межах, що я написав, та й курс - НБУ. Ну доставка-монтаж звичайно додатково. По Бориспільському складу теж можна продзвонити... Якщо цікаво - киньте контакти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Секционные ворота технологичнее распашных, зашитых металлом + автоматика на секционные гораздо дешевле распашной.

Подумайте о разнице в цене, о возможной замене установленных распашных ворот на секционные.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автоматика мені не потрібна. Чомусь більшість знайомих у кого є автоматика нею не користувались:( Це те що я бачив на свої очі. Да і гараж робимо не для машини, а для лодки:) Тому відкривання закривання буде здебільшого у вихідний день.

 

Добавлено через 2 минуты

зараз розпродують залишки воріт EPU 40 (ті що 20 мм панель). На Запоріжському складі є 2500 х 2500 білий , ціна десь приблизно в тих межах, що я написав, та й курс - НБУ. Ну доставка-монтаж звичайно додатково. По Бориспільському складу теж можна продзвонити... Якщо цікаво - киньте контакти.

 

А як вони з приводу тримання холоду? Думаєте кращі будуть за ті що я б поставив металеві утепленні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автоматика мені не потрібна. Чомусь більшість знайомих у кого є автоматика нею не користувались:( Це те що я бачив на свої очі. Да і гараж робимо не для машини, а для лодки:) Тому відкривання закривання буде здебільшого у вихідний день.

А як вони з приводу тримання холоду? Думаєте кращі будуть за ті що я б поставив металеві утепленні?

 

Гараж для лодки несколько меняет ситуацию, автоматика действительно не так актуальна.

Позволю ответить себе за Владимира (Ufo). В распашных металлических воротах много мостов холода, поэтому утепление распашных ворот весьма сомнительная штука. Секционные с толщиной стенки 20 мм. будут теплее распашных. Если рассматривать секционные нужно понимать есть вход в гараж или нет. Если нет, то нужен врезной замок, а это + 45 евро.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо гараж окремо розташований, то я б робив звичайні металеві ворота. раз на тиждень відкривати - нормально, плюс захисна функція. тільки навіщо тоді утеплення?

навпаки, лодка=волога, з металевими воротами буде краще вентиляція.

 

якщо ж гараж буде опалюватися та/або має спільні площі з будинком (стіни, стеля тощо) - то краще робити секційні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гараж в будинку. Є окремий вхід з будику. Замок не треба. Опалення в гаражі буде тому що зверху (над ним) спальня.

 

Я звичайно погоджуюсь що краще поставити секційні та не морочити голову... але 14т.грн зара гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

варіант - металеві ворота та тепловий екран-штора з щільного матеріалу.

як курсантами ми робили у розташуванні - на отвір чіпляли звичайну солдатську ковдру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну шо:) Доповідаю!

Отже зв'язався я сьогодні з людьми з приводу виготовлення воріт металевих... Відповіді були наступними:

1. Виготовлення звичайних металевих без рюшиків доставки, фарбування, утеплення від 6500грн.

2. Утеплені в цьому розмірі стартують з 12т.грн але знову ж такі доставка ітд...

3. Людина попросила пів дня порахувала все і також доповіла (з різними параметрами) орієнтовно в р-ні 12т.грн.

4. 11т.грн але треба їхати міряти та дивитися.

 

Добавлю що ворота ставити потрібно (стіни газоблок) з виноскою під майбутнє утеплення, а це також додає питань стосовно ціноутворення.

 

Було й далі але тренд зрозумілий... Хоча у знайомих ціна вийшла дорожча за всіх:D Може знають шо треба робити дуже якісно от і порахували так.:D

 

Висновки зроблені з того всього. Збираю гроші:o:D Ясне діло що будемо звертатись до когось з цього форуму тому як пропозиції вже скидали на пошту. Ціни приблизно у всіх однакові ну там плюс мінус 50 євриків.

 

Також сподіваюся що ця тема комусь стане в нагоді (може також хто буде шукати) та думати де і як зекономити.

 

Одразу ставлю питання (один з товарищів що скидав пропозицію по ціні) запропонував робити ворота ширшими від того розміру що я вказав і мотивував це тим що так надійніше. Отож підкажіть чи правда те все?

 

З Повагою.

 

P.S. а може в кого на складі лежать по старій ціні?:lol: а шо? а може?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну шо:) Доповідаю!

Отже зв'язався я сьогодні з людьми з приводу виготовлення воріт металевих... Відповіді були наступними:

.

2. Утеплені в цьому розмірі стартують з 12т.грн але знову ж такі доставка ітд...

3. Людина попросила пів дня порахувала все і також доповіла (з різними параметрами) орієнтовно в р-ні 12т.грн.

4. 11т.грн але треба їхати міряти та дивитися.

 

Що і требувалось доказать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я може десь і розумів шо не всьо так просто)

Але звик особисто перевіряти, а якщо інфу черпаю і з цього ресурсу також то маю чимось і поділитись. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо стіни з газобетону, то секційні ворота краще замовляти ширшого розміру.

 

На скільки? на 10,15... см з кожної сторони?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить тако Камради! Вирішив наступне: Ставлю Алютех. Зараз піду створю нового тендера бо той був до нового року тому прошу всіх причасних прийняти участь. І по можливості щоб ми могли визначитися за завтра (15.01) хто поїде міряти у п'ятницю. Всім дуже дякую що не стояли осторонь під час вирішення питання.

 

З Повагою:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому всі мовчать що зара Хёрман по акції та зі знижками виходить дешевше Алютеха? Чи там є якісь "секрети" про які не кажуть?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть, секретів нема (хіба що допускаю, що в хьормана товщина 20 мм проти 45 у алютеха), чиста математика + різниця в курсах перерахунку ( НБУ і комерційний) + ворота без автоматики (на ній (автоматиці) завжди була значна частина різниці в цінах, а полотно і так не сильно дорожче було ніж алютех)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому всі мовчать що зара Хёрман по акції та зі знижками виходить дешевше Алютеха? Чи там є якісь "секрети" про які не кажуть?

а якщо так? просто трохи вище подивитися?

зараз розпродують залишки воріт EPU 40 (ті що 20 мм панель). На Запоріжському складі є 2500 х 2500 білий , ціна десь приблизно в тих межах, що я написав, та й курс - НБУ. Ну доставка-монтаж звичайно додатково. По Бориспільському складу теж можна продзвонити... Якщо цікаво - киньте контакти.

 

ну а нюанси - звісно, що є.

панель 42 мм тільки на стиках, решта полотна - 20 мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...