Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТОВЩИНОМІР ЛАКОФАРБОВОГО ПОКРИТТЯ В ОРЕНДУ

Вадік_V

Рекомендовані повідомлення

Підтримаю Кактуса в тому, що "ламер" з товщиноміром - гроші на вітер.

Дати пару сот грн толковому перекупщику - результат буде значно кращий. А кожну машину на СТО тягти - теж не варіант (довго, дорого, геморно). Та і на СТО не завжди вірну інформацію дають (на нефарбоване говорять фарбоване і доказують з піною біля роту; фарбованого не помічають, поки не покажеш і т.д. - різні "спеціалісти" бувають).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтримаю Кактуса в тому, що "ламер" з товщиноміром - гроші на вітер.

Дати пару сот грн толковому перекупщику - результат буде значно кращий. А кожну машину на СТО тягти - теж не варіант (довго, дорого, геморно). Та і на СТО не завжди вірну інформацію дають (на нефарбоване говорять фарбоване і доказують з піною біля роту; фарбованого не помічають, поки не покажеш і т.д. - різні "спеціалісти" бувають).

 

Ламер хоть с чем - по итогу лох. Как ни крути :).

 

Хороший перекуп в друзьях - сила. Мне как-то жене в Харькове машина потребовалась. Звоню своему перекупу (а он реально профи, сам свои машины красит и глаз как у орла). Говорю пошли на базар сходим. Он мне - нах@ра, я там каждые выходные. Там, говорит, все такие, как я. Нечего там брать. Ну я и спрашиваю

- Юрик, сколько лет в бизнесе?

- Лет 15, отвечает.

- Ну попадаются же такие, чтоб друзьям предложить?

- Так мы такие обычно не берем, там много не заработаешь.

- Ну все-таки, были?

- Ну были, наверное. Две или три.

 

Ну и опять-таки брать перекупа экспертом и покупать у перекупа - две большие разницы. Не спрашивайте про машину - не заставите продавца врать. Расспрашивая продавца вы пытаетесь свалить на него вашу работу по выбору. Это не честно. У меня никаких претензий к перекупам, каждый зарабатывает на жизнь. Только за одно давал в ухо и буду продолжать - за откровенное вранье. Если звонишь выяснить основные моменты и объясняешь, что в теме, а в ответ все равно, как потом выясняется, вешают лапшу, то зуботычина по приезду - честная моральная компенсация за потраченные бензин и время. В каждой профессии свои риски:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дати пару сот грн толковому перекупщику - результат буде значно кращий.

 

Якщо немає знайомих спеців, то за пару сотень можна найняти такогож ламера як сам. А якщо з першого разу нефартануло підібрати авто... кожен раз кидати по 500 грн тож не вихід. В неті є куча інфи на що звертати увагу, де щупити... а товщиноміром користуватись не важче ніж калькулятором))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламер хоть с чем - по итогу лох. Как ни крути :).

 

Хороший перекуп в друзьях - сила. Мне как-то жене в Харькове машина потребовалась. Звоню своему перекупу (а он реально профи, сам свои машины красит и глаз как у орла). Говорю пошли на базар сходим. Он мне - нах@ра, я там каждые выходные. Там, говорит, все такие, как я. Нечего там брать. Ну я и спрашиваю

- Юрик, сколько лет в бизнесе?

- Лет 15, отвечает.

- Ну попадаются же такие, чтоб друзьям предложить?

- Так мы такие обычно не берем, там много не заработаешь.

- Ну все-таки, были?

- Ну были, наверное. Две или три.

 

Ну и опять-таки брать перекупа экспертом и покупать у перекупа - две большие разницы. Не спрашивайте про машину - не заставите продавца врать. Расспрашивая продавца вы пытаетесь свалить на него вашу работу по выбору. Это не честно. У меня никаких претензий к перекупам, каждый зарабатывает на жизнь. Только за одно давал в ухо и буду продолжать - за откровенное вранье. Если звонишь выяснить основные моменты и объясняешь, что в теме, а в ответ все равно, как потом выясняется, вешают лапшу, то зуботычина по приезду - честная моральная компенсация за потраченные бензин и время. В каждой профессии свои риски:)

Імхо, перекуп, який сам красить - більше маляр ніж перекуп). А якщо він сам красить, то значить і дивиться лише на те, що треба покрасити/помазати і, відповідно, не бачить сенсу брати "цілі" авто. Перекуп-перекупу різниця: хтось бере битки, хтось під покраску, хтось хлам, а хтось лише живі машинки бере...

Ну а про брехню - да, буває часто, але рибак рибака чує по телефону і з ним можна більш-менш спільну мову знайти, а коли власник бреше (як в моїй ситуації вище), то по телефону цього не зрозумієш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а про брехню - да, буває часто, але рибак рибака чує по телефону і з ним можна більш-менш спільну мову знайти

Есть чудный фильмец про английского перекупа. Он там мерс покупает. :D

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть чудный фильмец про английского перекупа. Он там мерс покупает. :D

(ссылка устарела)

:lol: гарний переклад)))

правда перші декілька хвилин дійсно смішно, далі якась маячня вже йде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далі якась маячня вже йде

То вы не досмотрели. Поверьте, все как в жизни :). Ну пару проколов с переводом технических нюансов. Но в остальном... И сленг, и реалии.

Там вроде еще серии есть, но я не смотрел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вы не досмотрели. Поверьте, все как в жизни :). Ну пару проколов с переводом технических нюансов. Но в остальном... И сленг, и реалии.

Там вроде еще серии есть, но я не смотрел.

тоді передивлюсь, бо дійсно стало не цікаво і я вимкнув)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...