Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Система опалення для будинку 120 кв/м

magapsix

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

Відніс проектувальнику в магазин план свого будинку і отримав розрахунок.

Отже, маємо будинок на 124 м/кв, 1 поверх, 3 кімнати, кухня, хол, дві ванни, хоз приміщення. Теплі поли десь на 75 квадратів

Газу нема, тобто він є, але ми вирішили якось без нього обійтись.

Отже задача ставилась така, основний котел тверде паливо + на всякий випадок електричний. Також буде встановлено на даху 3-4 сонячних колектори. І ось що мені запропонували

*Котел твердопаливний drew met mj-3 14 квт +

*Котел електр. Protherm 12 6+6rDn +

*Буферна ємність reflex PFH 300л

Можливо я чогось не розумію, але мені здається вони там трохи переборщили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моєму, грубо рахується 1кВт на 10м2 (звісно якщо у Вас не висота приміщення більше 3м), тому потужності котлів з великом запасом (якщо опалювальня площа 75м2)

 

Буферна ємність чим більше, тим краще, але тут по фінансам потрібно дивитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня.

Відніс проектувальнику в магазин план свого будинку і отримав розрахунок.

Отже, маємо будинок на 124 м/кв, 1 поверх, 3 кімнати, кухня, хол, дві ванни, хоз приміщення. Теплі поли десь на 75 квадратів

Газу нема, тобто він є, але ми вирішили якось без нього обійтись.

Отже задача ставилась така, основний котел тверде паливо + на всякий випадок електричний. Також буде встановлено на даху 3-4 сонячних колектори. І ось що мені запропонували

*Котел твердопаливний drew met mj-3 14 квт +

*Котел електр. Protherm 12 6+6rDn +

*Буферна ємність reflex PFH 300л

Можливо я чогось не розумію, але мені здається вони там трохи переборщили

И во что это выливается, в смысле денег, желательно в у.е. Сколько будет стоить это все собрать в одно работоспособное целое, приценивались. И чем будет отапливаться еще 50 метров ( 124-75) или это неотапливаемые площади?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу фразы: газ есть но мы хотим обойтись без него? подробней можно? Все вышеперечисленные штуки что предложили плюс коллектора наверно стоят тоже не дешево.Мощность по улице позволит протерм 12квт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И во что это выливается, в смысле денег, желательно в у.е. Сколько будет стоить это все собрать в одно работоспособное целое, приценивались. И чем будет отапливаться еще 50 метров ( 124-75) или это неотапливаемые площади?

 

В жилих кімнатах теплого полу не буде, оплюватись буде алюмінієвими радіаторами. Близько 130 тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

газ есть но мы хотим обойтись без него

И правильно. Не такая большая площадь, чтобы газ обязательно заводить. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу фразы: газ есть но мы хотим обойтись без него? подробней можно? Все вышеперечисленные штуки что предложили плюс коллектора наверно стоят тоже не дешево.Мощность по улице позволит протерм 12квт?

 

Так дозволяє. Колектори дійсно не дешеве задоволення, але за них платиш тільки 1 раз. А щодо газу, просто не хочемо від цього енергоресурсу бути залежними і все, бзик такий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В жилих кімнатах теплого полу не буде, оплюватись буде алюмінієвими радіаторами

Ну тогда Вам все нормально посчитали, как для отапливаемой площади, с запасом ( каким-большим или нет, зависит от утепления Вашего дома).

Если не секрет, почему решили отказаться от ТП в жилых комнатах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо я чогось не розумію, але мені здається вони там трохи переборщили

 

Скорее всего первое :) И мне кажется, что таки недобрали, 130К за такое решение с разводкой и солн.коллекторами - это даром.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего первое :) И мне кажется, что таки недобрали, 130К за такое решение с разводкой и солн.коллекторами - это даром.

 

Ну Вы в своем репертуаре:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тогда Вам все нормально посчитали, как для отапливаемой площади, с запасом ( каким-большим или нет, зависит от утепления Вашего дома).

Если не секрет, почему решили отказаться от ТП в жилых комнатах?

 

Існує така думка, що теплий пол піднімає пилюку в повітря . Це один з основних аргументів. Якогось пробкового полу думаю буде більш ніж достатньо

 

Добавлено через 54 секунды

Скорее всего первое :) И мне кажется, что таки недобрали, 130К за такое решение с разводкой и солн.коллекторами - это даром.

 

130к без колекторів, колектори буду сам окремо купувати і ставити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Існує така думка, що теплий пол піднімає пилюку в повітря . Це один з основних аргументів. Якогось пробкового полу думаю буде більш ніж достатньо

 

Еще один широко растиражированный идиотский миф. От радиатора пылюки в воздухе существенно больше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо я чогось не розумію, але мені здається вони там трохи переборщили

 

Здесь есть примеры, когда 18кВт-ным ТТ не могут поднять температуру в доме 100мкв выше 18градусов.:(

При хорошем утеплении Вам с головой 6кВт электрокотла и то не всегда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще один широко растиражированный идиотский миф. От радиатора пылюки в воздухе существенно больше.

 

Можливо ви і праві, в мене ніколи теплого полу не було, стверджувати не буду. Але думаю радіатора буде більш ніж достатньо на невеликі кімнати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

130к без колекторів, колектори буду сам окремо купувати і ставити

 

В каком регионе это посчитано? Судя по ассртименту, гдето у меня под боком :)

Можно расчет глянуть суто из любопытства?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

130к без колекторів, колектори буду сам окремо купувати і ставити

 

Задумался об открытии магазина отопительной техники

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В каком регионе это посчитано? Судя по ассртименту, гдето у меня под боком :)

Можно расчет глянуть суто из любопытства?

 

Без проблем, трохи пізніше відсканую і скину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И мне кажется, что таки недобрали, 130К за такое решение с разводкой и солн.коллекторами - это даром.

Це стандартний підхід продаванів. Сьогодні з коливанням курсу гривні, не можливо вирахувати остаточну ціну на обладнання. Загалом все рахується у ойро, потім переводиться в нац валюту на день оплати. Скоріше всього ТС хочуть підсадити на фінансово-витягуючу голку, дай трохи, потім ми скажимо, що бракує ще багато гайок:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це стандартний підхід продаванів. Сьогодні з коливанням курсу гривні, не можливо вирахувати остаточну ціну на обладнання. Загалом все рахується у ойро, потім переводиться в нац валюту на день оплати. Скоріше всього ТС хочуть підсадити на фінансово-витягуючу голку, дай трохи, потім ми скажимо, що бракує ще багато гайок:)

 

В мене на ракух розписаний прайс по всім комплектуючим, аж до найдрібніших. Ціна звісно може трохи змінитись, але не суттєво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна звісно може трохи змінитись, але не суттєво.

Дай Бог......

Тільки на топочну? Чи весь комплекс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дай Бог......

Тільки на топочну? Чи весь комплекс?

 

 

Якщо бути точним

Топочна 85

Радіаторні 22

Полове 21

 

Буду брати деякі речі в інтернеті і Словаччині, дещо заощядиться від цієї сумми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо бути точним

Топочна 85

Радіаторні 22

Полове 21

 

Буду брати деякі речі в інтернеті і Словаччині, дещо заощядиться від цієї сумми

 

+работа, +ИПБ обязательный для ТТ, +как всегда кругом бегом выйдет ~10К зелени на 125м...

После своей 1тыс.уе потраченной примерно на такой же дом, чувствую себя нищебродом:(

Сделавшим свою СО как то не так...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно, можна було багато заощадити, але це розглядаю як інвестицію. Та і з нинішнім курсом це не 10, а вже лиш 5, а скоро буде всі 3(((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно, можна було багато заощадити, але це розглядаю як інвестицію. Та і з нинішнім курсом це не 10, а вже лиш 5, а скоро буде всі 3(((

 

Мечты, мечты...

Там все импортное.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...