Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Облаштування водойми на території

shaman-

Рекомендовані повідомлення

На ділянці є фундамент який найближчий час не буде використовуватись, вирішив частину його використати для створення невеликої риболовної водойми. Края у фундаменту є, основа дна глина. Трактор поглибить площу до глибини фундаменту, тобто близько 1 метра. Постала проблема як облаштувати дно, щоб не втікала вода?

Варіанти які мені спали на думку:

1. Залити бетоном (дорого, оскільки площа немала, глибина буде масою води давити, тому товщина не менше 10см необхідна)

2. Гідроізоляція єврорубероїдом (також дуже недешево)

3. Якоюсь господарською плівкою то все вскрити (дешево, але як по швам її склеїти щоб не протікало)

Наголошую- це тимчасова водойма(1-2 роки), тому цікавить як можна менший бюджет, у кого будуть які думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у кого будуть які думки?

Які б не були варіанти, дешевше рибу купувати на базарі, або ловити на оплатних ставках:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а сам фундамент вы впоследствии собираетесь использовать по назначению после ставка?

Круто.

Пленка - самый дешевый вариант. Склеить двусторонним скотчем - есть такой тонкий-тонкий, до подорожания валют стоил немного, а сейчас не знаю.

Только никаких работ по очистке при таком дниже проводить нельзя будет. А я понимаю, зарыбленный водоем чистить нужно.

 

Добавлено через 1 секунду

Интересно, а сам фундамент вы впоследствии собираетесь использовать по назначению после ставка?

Круто.

Пленка - самый дешевый вариант. Склеить двусторонним скотчем - есть такой тонкий-тонкий, до подорожания валют стоил немного, а сейчас не знаю.

Только никаких работ по очистке при таком дниже проводить нельзя будет. А я понимаю, зарыбленный водоем чистить нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы не боитесь, что фундаменту за время эксплуатации ставка будет каюк?

Какая марка бетона?

Он же фактически будет циклы разморозки за зиму неоднократно проходить и на "выходе" будете иметь "слоистый щебень".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вода на зиму буде спускатись.

-Бачу поки два варіанти звичайна груба садова плівка, як варіант найдешевший і найпростіший, можна постелити і у два слої. Питання- чим склеїти шви? Потрібно досить швидко сохнучий клей, водостійкий та гнучкий, щоб не тріскав

-пвх плівка до ставка, варіант дорожчий, але надійніший. Ціна в середньому що знайшов- 60грн метр.кв., +клей спеціальний. Бюджет виходить дуже "не бюджетний")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое дешевое - залить бетоном. Но вода будет уходить, придется постоянно подливать. Рабочее решение - ПВХ пленка для прудов, но если ее натянуть на голый фундамет - ее проколит давление воды и камни в бетоне, поэтому стены придется обкклеивать чем то мягким, типо пенопласта. Такой пруд выйдет золотым. Намного дешевле - яма в песке и ПВХ пленка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...