Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна порада по оформленню ділянки

Telurka

Рекомендовані повідомлення

Ділянка кадастровий № 3222484401:02:001:0056. GPS координати 50.474734, 30.186955

Власник отримав її в 2008 р. Каже, що держ.акт на руках. Наче виносили в натуру, але довідки немає. На території побудоване маленьке нежиле приміщення з банькою та кімнатою на другому поверсі. Проведена електрика.

Питання:

Які документи потрібно підготувати для оформлення ?

Плануємо розраховуватися в доларах. Як реально оцінить ділянку експерт не знаю. Знаю що зараз ввели обмеження щодо заключення угод з сумою понад 150 000 грн., проводити оплату лише через банк. Але в у.е. через банк не вийде, а здавати нікому не вигідно.. Як можна розрулити цю ситуацію?

Які ще можуть бути підводні камені?

 

Завчасно дякую!

 

п.с. вибачте, що можливо дублюю питання, але по пошуку не знайшла всіх відповідей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Довідка про винесення - це фігня, яка мало що дає. Якщо переживаєте, то краще перед придбанням замовте з Продавцем винесення. Це копійки, але побачите ділянку своїми очима. Якщо координати співпадуть - платите Ви, ні - Продавець, чи як домовитесь.

 

2. Зараз окрім кадастру, земельні ділянки вносяться також в Держреєстр речових прав на нерухоме майно. Людям, що отримали Акти на ділянки до 2012 року включно, вносити їх в реєстр необов'язково, але при продажу (наприклад, вам) нотаріус зобов'язаний зробити цю операцію, оформить право власності на вас, і ви повинні отримати Витяг з цього реєстру на Ваше ім'я.

 

Для того, щоб це все зробити, нотаріус затребує певні документи від продавця, які - чого вам сушити голову, Акт з кадастровим номером є - це головне.

 

Отже, ще раз, "сертифікатом" безпеки і відповідності для вас стане отримання Витягу з реєстра речових прав на ваше ім'я.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка кадастровий № 3222484401:02:001:0056. GPS координати 50.474734, 30.186955

Власник отримав її в 2008 р. Каже, що держ.акт на руках. Наче виносили в натуру, але довідки немає. На території побудоване маленьке нежиле приміщення з банькою та кімнатою на другому поверсі. Проведена електрика.

Питання:

Які документи потрібно підготувати для оформлення ?

Плануємо розраховуватися в доларах. Як реально оцінить ділянку експерт не знаю. Знаю що зараз ввели обмеження щодо заключення угод з сумою понад 150 000 грн., проводити оплату лише через банк. Але в у.е. через банк не вийде, а здавати нікому не вигідно.. Як можна розрулити цю ситуацію?

Які ще можуть бути підводні камені?

 

Завчасно дякую!

 

п.с. вибачте, що можливо дублюю питання, але по пошуку не знайшла всіх відповідей.

 

Визначтеся, що робити з банькою! Щоб оминути ризики: продавець має її оформити, інакше можуть виникнути проблеми після угоди.

Щодо розрахунків: зараз питання з розрахунками вирішується "без проблем" - переговоріть з нотаріусом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На території побудоване маленьке нежиле приміщення з банькою та кімнатою на другому поверсі.

 

Тут могут вылезти траблы.

Надо чтобы никто не "увидел" строение.

И я не знаю какие законы у вашего энергопоставщика, при переоформлении договора могут палки в колеса вставить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут могут вылезти траблы.

Надо чтобы никто не "увидел" строение.

...

 

Даже, если "не увидят", то "траблы" могут быть. Не в этом дело.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже, если "не увидят", то "траблы" могут быть. Не в этом дело.

а які саме можуть бути "трабли"? я розумію, що будь-яка самозабудова це геморой... але якщо наприклад, зараз її "не побачать", а потім ми розробимо проект під будинок і цю баньку там намалюємо, а потім вийде що самі її і побудували :angel: так реально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а які саме можуть бути "трабли"? я розумію, що будь-яка самозабудова це геморой... але якщо наприклад, зараз її "не побачать", а потім ми розробимо проект під будинок і цю баньку там намалюємо, а потім вийде що самі її і побудували :angel: так реально?

 

Будівля будувалася іншою особою, ніж власник ділянки. Це не фантастика (в Київській області мав з цим справу).

Якщо більш побутово, то земля є приватною власністю продавця, але він будував баньку в шлюбі; продав земля, пройшов час і дружина вирішила, що задешево продана земля, і треба ще за баньку грошей отримати з Вас або з чоловіка. Далі суд і багато мороки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будівля будувалася іншою особою, ніж власник ділянки. Це не фантастика (в Київській області мав з цим справу).

Якщо більш побутово, то земля є приватною власністю продавця, але він будував баньку в шлюбі; продав земля, пройшов час і дружина вирішила, що задешево продана земля, і треба ще за баньку грошей отримати з Вас або з чоловіка. Далі суд і багато мороки.

 

Ну де -юре продается участок, если человек в браке, то нужно согласие жены, они же как бы и подтверждают отсутсвие строений на участке.

А вот после сделки нужно подъсуетится, чтобы оформить самострой.

Думаю нужно проконсультироваться у местных фирм, занимающихся подобными вопросами, ибо регион региону рознь.

 

а потім ми розробимо проект під будинок і цю баньку там намалюємо, а потім вийде що самі її і побудували :angel: так реально?

 

Реально, так и делают, но нужно делать все в сроки и грамотно, ибо попадете в самострой, и годы мытарств обеспечены.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну де -юре продается участок, если человек в браке, то нужно согласие жены, они же как бы и подтверждают отсутсвие строений на участке.

 

Я специально написал, что участок - частная собственность (получен в дар, приватизирован, когда уже был в браке), а строение - это уже совместная собственность супругов.

Это один из вариантов, их есть несколько.

Суть в наличии риска.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я специально написал, что участок - частная собственность (получен в дар, приватизирован, когда уже был в браке), а строение - это уже совместная собственность супругов.

Это один из вариантов, их есть несколько.

Суть в наличии риска.

 

Какая совместная собственность, если строение самострой без документов!?

 

И почему вы делаете акцент на то, что обязательно будет дележ имущества супругами!?

Это риск такой же как и другие риски, причем далеко не на первом месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая совместная собственность, если строение самострой без документов!?

 

И почему вы делаете акцент на то, что обязательно будет дележ имущества супругами!?

Это риск такой же как и другие риски, причем далеко не на первом месте.

 

Я написал о рисках. А не говорю, что именно так и будет.

 

Самострой, который не оформлен - это строительные материалы - это имущество - это имущество супругов (например).

 

Я также написал, что был опыт, когда строение строил вообще не владелец участка, и те, кто строил, подали в суд.

 

Я не владелец участка, и не покупатель - я написал о рисках, а на каком месте этот риск, и вообще считать ли это риском, каждый сам для себя определяет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я также написал, что был опыт, когда строение строил вообще не владелец участка, и те, кто строил, подали в суд.

 

Ну это в обще идиотизм, строить на чужом участке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это в обще идиотизм, строить на чужом участке.

 

Может и идиотизм, но бывает всякое.

А ситуация была следующая: застройщик подал документы на приватизацию, потом начал строить сарай (минидомик получился), думаю, что документы на змелю вот-вот будут; потом более прыткий человек оформил эту землю, а застройщик все еще ждал приватизации. При продаже продавец говорит, что этот сарай не оформлял, мол нет смысла, да вот и справка, что участок без застройки.

А застройщик сарайчика был скрупулезный: чеки, фото, соседи (которые видели, что именно он это строил; и что участок не был пустым на момент сделки).

Юридическая сторона тут не так важна, как куча нервов и проблем, связанных с судами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может и идиотизм, но бывает всякое.

А ситуация была следующая: застройщик подал документы на приватизацию, потом начал строить сарай (минидомик получился), думаю, что документы на змелю вот-вот будут; потом более прыткий человек оформил эту землю, а застройщик все еще ждал приватизации. При продаже продавец говорит, что этот сарай не оформлял, мол нет смысла, да вот и справка, что участок без застройки.

А застройщик сарайчика был скрупулезный: чеки, фото, соседи (которые видели, что именно он это строил; и что участок не был пустым на момент сделки).

Юридическая сторона тут не так важна, как куча нервов и проблем, связанных с судами.

 

и чем закончился суд? Очень интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально, так и делают, но нужно делать все в сроки и грамотно, ибо попадете в самострой, и годы мытарств обеспечены.

 

Вчасно і грамотно, це як саме? може на форумі ця тема вже обговорювалась?

що робити, щоб не потрапити в самозабудову?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчасно і грамотно, це як саме? може на форумі ця тема вже обговорювалась?

що робити, щоб не потрапити в самозабудову?

 

Какое целевое назначение участка!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під індивідуальне будівництво

 

Я конкретно про хоз постройки до начала строительства дома не подскажу, но в целом тут есть несколько тем, там все написано уже по 1000 раз

Узнайте есть ли генплан вашего НП, иначе могут отказать в выдаче строй паспорта.

Если далеки от темы - обратитесь во всякие спецконторы, иначе затяните процесс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну де -юре продается участок, если человек в браке, то нужно согласие жены, они же как бы и подтверждают отсутсвие строений на участке.
Если участок покупался до брака или получен в наследство то согласия супруги(га) не нужно. А строение может быть посторено после брака и уже является совместно нажитым имуществом на продажу которого уже нужно согласие супруга.

Получится его оформить через строй паспорт закрыв глаза глаза на начало робот до получения разрешение или нет лотерея.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...