Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя будова, Львів

korv1n

Рекомендовані повідомлення

Що саме - перила, дашок, грати на балконних дверях? Чи загальний вид?

 

Фугував сьогодні мозіїку - хватило на 8м2 (почав в обід, в восьмій вечора закінчилась фуга - пішло 8кг). А в п'ятницю/суботу переїзд :( ..... А ще сантехніка і плінтуса, шафи, перевозка речей, розетки другого поверху, приклеїти пороги, скло в двері.... Про корок на стіни і не згадую...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нарешті добрався до нету ;). Переїхали 13 грудня, так що відсвяткував свій день народження вже в будинку :)... Тепер ще вирішити щось з нетом...

А так - все клас! Думаю - до весни все всередині завершу, та й паркан на весну треба ставити - подарували собаку :)

 

По корку - вже наклеєний (клей коштував дорожче корку :( ) і полакований. Просто не маю з собою фотоапарата, так що фото - пізніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Переїхали 13 грудня, так що відсвяткував свій день народження вже в будинку :)...

 

Поздравляю с выходом на финишную прямую! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті добрався до нету ;). Переїхали 13 грудня, так що відсвяткував свій день народження вже в будинку :)....

А так - все клас!

 

Поздоровляю з "бліцкригом"! :beer:Гарні темпи. Мабуть підштовхували стимули-квартири вже нема, а в домі жити ще не можливо?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня - закінчена, але нормальних фото немає, згодом викладу

 

Вітаю,в мене питання,що-до кухні,де брали,може адресу,чи веб-сторінку інтернет-магазину,чи фірми,буду вдячний за любу підказку.

Напевне краще на мою сторінку,не знаю,як сприймуть Модератори.:sorry:

ХАЙ ЩАСТИТЬ!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

А можете оголосити бюджет, скільки пішло грошенят на це все діло...

Ато хочеться і колиться, як завжди...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Все - тепер і телефон є і нет;)

Можу нарешті відписуватись.

Завтра пороблю трохи нових фоток і викладу.

Ніби пройшло пів року як переїхали, а ремонт все ще не закінчив :( ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В планах тепер поставити ринви на терасу. І сама більша морока (приймаються ВСІ пропозиції!!!) як правильно накрити вхід в підвал. Наразі - там зварена конструкція з 25 профільної труби під обшивку пластиком (аналогічно терасі). Проте конструкція вийшла доволі важкою. Наразі є два варіанти - переробити конструкцію на алюмінієві трубки або ставити ролокасету. З алюмінієм - дорого, та й з'єднання не зварні а сніг там зимою падає неслабо. З ролокасетою, ще гірше - мало того що просять від 400євро, так і гарантії що буде працювати ніхто не дає :( .

 

Розміри "кришки" - 1,70х3,10

IMAG0096.thumb.jpg.716ae34f40eab5c61efa3323bdf172ad.jpg

IMAG0093.thumb.jpg.3d841ce9b247f225b995b4516d9c06c1.jpg

IMAG0091.thumb.jpg.be474a2cec08134e0f05a9989ae7c0c7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про зроблене - закінчив паркан (ще 25 метрів незакінчено - вже погрунтовано але не пофарбовано). Заодно і варити навчився ;)

Бетон - стовбчики на 0,8-1м в землю з 45 кутника до якого перед заливкою перемичок приварена профільна 80 труба, перемички армовані 14 арматурою і пущені на 10см в землю.

Секції - 25 або 30 полоса (вибрав на базі всю 30, решту добрав 25 :) ), квадрат 12 (але не зовсім - одна сторона 11,5, тому вдалось придбати зі знижкою), піки брав на заводі... Зі зваркою секцій допоміг товариш, мені залишилось тільки поставити їх на місце :)

 

Ззаду прийшлось закривати бляхою (брав по 55грн/м2) - там людські городи. Каркас спеціально залишив всередині (потім пофарбую в коричневий колір) щоб не було бажання в працюючих щось на нього вішати. Та й щоб фіртка не проглядалась...

IMAG0109.thumb.jpg.1c1756dfc921a669ed65b5779105a821.jpg

IMAG0108.thumb.jpg.835acb2abe948420af155e0c50b56b16.jpg

IMAG0107.thumb.jpg.32e809a1cdb19496b277adcaae7186f9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навмисно, через собаку, розділив подвір'я на дві половини фірткою.

Зробив ковку на фасаді (паркан). Замок зручний тим, що для роботи не потребує 12В

 

Видно на фотках в 63 пості - вже є перила і сходи на терасі.

 

Нда, дійсно давно нові фото не викладав - закінчив ще весною класти бруківку, залив сходи в підвал.....

IMAG0114.thumb.jpg.723fb0b27af10a9b9d0ba8e1221fbfdf.jpg

IMAG0115.thumb.jpg.84249511b3ca11d4eedf3083482f5166.jpg

IMAG0116.thumb.jpg.f25b8529a5a90123ce7aa807f5eeef3a.jpg

IMAG0118.thumb.jpg.582112cef0f04ebf6d2a64c7dfe37e4c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на доме видны какие-то ржавые потеки, это так и есть и отчего ? или это просто дефекты фото ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дефект штукатурки. Видно при розмішуванні суміші щось зварювали і в короїд попали кульки металу. От вони і дають колір :( , де бачу потьоки - розколупую штукатурку і вибираю залишки металу. Через декілька років прийдеться перемальовувати фасад, а наразі - є багато інших важливіших питань.

 

PS Одразу зауважу - це не металеві дюбелі (у всіх це перший варіант), коли розбивав стіну для балконних дверей сам бачив - дюбелі пластикові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
А можете оголосити бюджет, скільки пішло грошенят на це все діло...

Ато хочеться і колиться, як завжди...

підтримую...прочитав "історію створення"..хотілось б оцінити можливості...варто починати, чи ні..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Доброго дня. Шукав пошуком теми про будови у Львові й натрапив на свою. Весело бо не одразу й зрозумів що то я стільки тексту мав час писати.

Отож пройшло трохи часу й вирішив побудувати будинок вже сам з нуля. Ділянка вже є. Наразі планування території і проект самого будину. Ще потрібно б геологію і розібратись з перепадами висот бо ділянка зі схилом. А потім документи дозвіл і починати. Єдине - не впевнений чи встигну до зими. Проте по плануванню певно скоро почну радитись.

Йес! Нарешті я знову з читача форуму перейду в категорію дописувачів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені прийшло повідомлення на пошту, так як я тут колись писав в темі. :) Ну шо сказати? Мрії збуваються) Я вже живу в будинку, зараз побудував гараж з сауною, накриваю. Головне - бажання і не лінитися ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...