Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТП котел з Теплоакумулятором

xeisi

Рекомендовані повідомлення

Є два будинки, один біля одного. Один 150кв.м інший 50 кв.м. Опалення від газового котла Баксі Нувола Платінум НТ 33 кВт з бойлером. Рециркуляція ГВС.

Хочу доставити ТП котел.

Зупинив свій вибір на Віадрус U22 Д на 6-ть секцій плюс Ладомат та теплоакумулятор з теплообмінником на 1000 л.

ТП стоятиме в підвалі будинку з окремим входом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка ціль теплообмінника?

Наверное,ТС имел в виду открытый ТА со встроенным теплообменником отбора мощности.Чтобы ТА без давления был.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є два будинки, один біля одного. Один 150кв.м інший 50 кв.м. Опалення від газового котла Баксі Нувола Платінум НТ 33 кВт з бойлером. Рециркуляція ГВС.

Хочу доставити ТП котел.

Зупинив свій вибір на Віадрус U22 Д на 6-ть секцій плюс Ладомат та теплоакумулятор з теплообмінником на 1000 л.

ТП стоятиме в підвалі будинку з окремим входом.

 

1. Не надо хвастаться, криза:)

2. Мозги какие на управление?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все красиво, ландомат можно заменить более дешевой пасочкой.

 

Що за пасочка?

 

Добавлено через 50 секунд

Яка ціль теплообмінника?

Для гарячого водопостачання.

 

Добавлено через 45 секунд

Наверное,ТС имел в виду открытый ТА со встроенным теплообменником отбора мощности.Чтобы ТА без давления был.

Ні, ТА закритого типу. Піл тиском.

 

Добавлено через 46 секунд

1. Не надо хвастаться, криза:)

2. Мозги какие на управление?

Не зрозумів. Газовий котел бачить твердопаливний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для гарячого водопостачання.

Взаглі для цього використовують бак у баці drazice.org.ua/produktsiya/akkumuliruyushchie-baki/s-vnutrennim-rezervuarom/nado-v1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взаглі для цього використовують бак у баці drazice.org.ua/produktsiya/akkumuliruyushchie-baki/s-vnutrennim-rezervuarom/nado-v1

А якщо у верхній частині буде змійовик із гофрованої нержавійки, то проходячи через неї вода не грітиметься?

ecos.prom.ua/p39810441-teploakkumulyator-1000-litrov.html такий, але я знайшов дешевше, практично в двічі.

Думав, щоб ТА був з двома теплообмінниками, ще один у нижній частині, і підключити на нижній сонячний колектор. Але відмовили через те що у Рівненській області сонця мало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то проходячи через неї вода не грітиметься?

Будет греться, только подобрать нужно теплообменник под свои потребности. Ведь это по сути проточный водонагреватель, а у проточников свой расход (л/мин)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозумів. Газовий котел бачить твердопаливний

Дайте посилання, будь ласка, на інструкцію до того, чим він бачить. І на підставі чого керує насосом ТПК і як відбирає тепло від ТА. А також на логіку роботи на ГВП взимку і влітку :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте посилання, будь ласка, на інструкцію до того, чим він бачить. І на підставі чого керує насосом ТПК і як відбирає тепло від ТА. А також на логіку роботи на ГВП взимку і влітку :-)

 

Не дам. В мене інструкція паперова. Сканувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дам. В мене інструкція паперова. Сканувати?

Будь ласка, якщо це Вам не створить незручностей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би дивився в цю сторону... Але ціна...???

 

www.honeywell-ec.ru/catalog/114/

 

Добавлено через 1 минуту

Що за пасочка?

Трьохходовий автомат або регульований з насосом...

 

Добавлено через 3 минуты

Для гарячого водопостачання.

Але Ви вкурсі що в ТА має бути постійна температура 60-80 грд !?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже, термостат на яку температуру відкриття ставити в Ладдомат? 57,63,72, 78 чи 83 градуса.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже, термостат на яку температуру відкриття ставити в Ладдомат? 57,63,72, 78 чи 83 градуса.

 

В інструкції котла вказано температуру подаючої лінії рекомендована 80, мінімальна 60...

 

Я би поставив 57... Раніше відкриєтся на повне коло...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже, термостат на яку температуру відкриття ставити в Ладдомат? 57,63,72, 78 чи 83 градуса.

Читайте мануал котла, там обязательно указывается т-ра обратки в котел. Ладдомат, Блумут и пр ставят для поддержания обратки. Но можно сделать на много дешевле. Кстати, что бы поставить нужную т0ру в Ладдомате, нужно окремо купить новый термопатрон:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевше це як?

На байпасную перемычку перед насосом котла двухходовой клапан с термоголовкой 40-70грд и капилляром.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна схематично. Мені говорили, що краще Ладдомата нічого не має.

 

Вас обманули...

 

 

Кран прямий термостатичний 3/4 HERZ + головка з капіляром 40-70 артикул

www.herz.com.ua/shop2/products.php/catalog_4_page

939022706_.JPG.debfd2252d0316c49ffe58643bc74f25.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі останнім часом на Ладоматах почали клинити насоси, річ іде про модель 21-60... У мене по продажах було три заміни...

 

Зараз краще ставити ESBE... По ціні дорожче на 15 евро...

 

mega-ton.com.ua/shop/product/2572

 

Все ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас обманули...

Я з вами не повністтю згоден. Якщо ви ними торгуєте, то в мануалі написано (ви повинні це знати), що для систем з буфером краще ставити системи типу Ладдомат та інші. У них є функція рівномірного розподілу нагрітої води у бочці. У двухходовому такого нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі останнім часом на Ладоматах почали клинити насоси, річ іде про модель 21-60... У мене по продажах було три заміни...

 

Зараз краще ставити ESBE... По ціні дорожче на 15 евро...

 

mega-ton.com.ua/shop/product/2572

 

Все ІМХО...

Ну Ладдомат я замовив за 5450 грн. Так що не 15 € різниці.

 

Добавлено через 4 минуты

Читайте мануал котла, там обязательно указывается т-ра обратки в котел. Ладдомат, Блумут и пр ставят для поддержания обратки. Но можно сделать на много дешевле. Кстати, что бы поставить нужную т0ру в Ладдомате, нужно окремо купить новый термопатрон:)

Котел Віадрус U22D 6 секцій, температура обратки 60 °, постачальник сказав, в в Ладдомат буде термостат на 63°. Докупити можна будь-який.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них є функція рівномірного розподілу нагрітої води у бочці. У двухходовому такого нема.

На рахунок цього я згідний, тільки яким чином цей розподіл відбувається на словах!?

 

 

Ну Ладдомат я замовив за 5450 грн. Так що не 15 € різниці.

 

Ссилку давав для розуміння що це таке, а не для ціни... Різниця 15 Є в закупі...

 

На рахунок термопатрона - ціна десь 20Є +/-

 

Добавлено через 1 час 34 минуты

3. Завершающая фаза

Если бак достиг предусмотренную температуру, вместо холодной воды в Ладдомат 21 идёт горячая вода.Тогда клапан откроется полностью в бак и закроет полностью поток в верхнюю часть котла. Весь поток воды теперь происходит через бак. Эта рабочая фаза очень важная, поскольку она гарантирует полную заправку бака (баков).

 

Але вона залежить від наявності палива в котлі....

 

 

4. Естественная циркуляция после завершения топки

Сразу после того, как догорит огонь в котле, термостат дымогарной трубы, либо другое устройство отключит насос. Преимущество быстрого выключения заключается в том, что холодная вода из обратки радиаторов поступает котел. Оставшееся тепло в котле переходит таким образом в верхнюю часть бака и используется для отопления дома.Остановка насоса после завершения топки (автоматически или в ручную) имеет еще одно преимущество - в противном случае горячая вода в баке смешается с холодной возвратной водой из радиаторов, что приведет к снижению температуры, и закрытию термостата. Если бак имеет температуру 90С, а термостат закрывается при температуре 72С, то обьем бака снизится до той температуры, если насос на будет выключен.

 

На рахунок останнього виділення - потрібно до котла віадруса ставити управління типу SP-03...

www.kgelektronik.pl/produkty/sterowniki/sp-03.html

 

Ніде не можу знайти як правильно і рівномірно прогрівається бак - один варіант підмішування між верхом і низом ТА...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...