Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Внутрішні роботи в неопалюваному будинку

DenisVl

Рекомендовані повідомлення

Підійшов наступний етап внутрішнього оздоблення будинку. Маю поштукатурені стіни та залиту стяжку - великі "мокрі роботи" завершено.

Чи варто(можна) крутити гіпсокартон та шпаклювати стартовими шпаклівками, якщо найближчу зиму будинок опалюватись не буде?

 

Які ще роботи можна робити виконувати за таких умов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна майже всі. Я б лише утримався від проклейки шпалер. І не забувати про провітрювання. Після зими коли повітря прогріється будинок якийсь час буде холоднішим, і деякий час повітря в ньому буде конденсувати.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Годик назад я бы сказал "нельзя".Но на одном из моих объектов на зиму отопление не запустили.Там были уже покрашенные ГК потолки,причём стык потолок-стена без багета,с проклейкой бумагой.Месяц назад я с опаской туда заехал посмотреть что к чему и был приятно удивлён-всё гуд,правда при очень пристальном осмотре увидел пару нюансов,но они абсолютно не критичны.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Годик назад я бы сказал "нельзя".Но на одном из моих объектов на зиму отопление не запустили.Там были уже покрашенные ГК потолки,причём стык потолок-стена без багета,с проклейкой бумагой.Месяц назад я с опаской туда заехал посмотреть что к чему и был приятно удивлён-всё гуд,правда при очень пристальном осмотре увидел пару нюансов,но они абсолютно не критичны.

 

Дякую за консультацію. Буду неспіша робити внутрянку. Якісь запобіжні заходи проти "нюансів" порадите?

;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...