Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Силиконовый короед.

Artembond

Рекомендовані повідомлення

Под каждый вид штукатурки рекомендуется использовать определённую грунт краску.
Тогда получается смысла у меня нет в силиконе. Буду силикат брать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда получается смысла у меня нет в силиконе. Буду силикат брать.

 

..... Почему?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..... Почему?)

У меня обычная минеральная грунтовка. Трещин за несколько лет не обнаружено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня обычная минеральная грунтовка. Трещин за несколько лет не обнаружено.

 

Минеральная грунтовка?)) На данный момент готовность вашего фасада это армирование сеткой+финишный слой армирующего клея, так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минеральная грунтовка?)) На данный момент готовность вашего фасада это армирование сеткой+финишный слой армирующего клея, так?

Да. И в таком виде он уже несколько лет стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. И в таком виде он уже несколько лет стоит.

 

Ну так грунтуйте его спокойно силиконовой грунт краской и спокойно наносите силиконовую штукатурку, как и хотели. Не вижу сложностей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вижу сложностей.
А смысл? Смысл силикона в пластичности как я понимаю. Поскольку слой изначально не пластичный, использовать сликон смысла нету.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл? Смысл силикона в пластичности как я понимаю. Поскольку слой изначально не пластичный, использовать сликон смысла нету.

 

О каком не пластичном слое вы говорите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О каком не пластичном слое вы говорите?
Силиконовой грунтовке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Силиконовой грунтовке.

 

Я теряю логику ваших постов.

У вас фасад готов под декор. Выбирайте любую структуру, на носите под неё соответствующую грунт краску - и в бой!) учитывая что по пенопласту можно любую структуру, по базальту все кроме акрила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знач тако. Розказую. В мене газоблок потім мінвата 100ка (Ізоват 135) то все приклеєне сілтеком потім прибито вкрет метовськими парашутами з термоголовками потім затягнуто сіткою і зверху клеєм знову ж сілтековським. Потім те все скрито грунтом церезіт ст16.

Було вирішено брати штукатурку в відрах. Основним претендентом був церезіт 174, а саме баранець (на мою думку меньше пилюки у швах буде).

Але станом на сьогодні було зроблено три дзвінка безпосередньо наступним виробникам.

1. Капарол

2. Церезіт

3. Крейзел

 

Висновки:

1. Капарол вислухали про мій фасад потім гарно розказували, а коли дійшли до ціни за відро... стало сумно:( ну нема в мене дві з гаком тисячі.

2. Церезіт (дзвонив два рази) пояснював що і як у мене і ставив запитання. Склалося відчуття що на тій гарячій лінії сидять люди які бачили фасад вже готовий і на питання "якщо оброблено вже ст16 чи потрібно перед нанесенням обробити ст15? хвилину слухав музику поки вони радились. Ціна яку знайшов 690 грн за відро.

3. Довго дозвонювався але після того як вийшло мені одразу дали номер технолога, потім продавця (як зясувалося то представник по регіону був котрий направив на продавця) Виявилось що той Крайзел везуть у відрах з німеччини, а тонують вже тут у нас. Також ціна нижча за церезіт котрий роблять в нас. Отож мені потрібен СіСіПутц (баранець). Дасть Бог завтра поїду до продавців дивитися що як і скільки грошей.

Поки що в моєму особистому рейтингу стоїть Крайзель, причому завдячуючи всім тим людям (представникам компанії) які дого і нудно слухали мене, а потім пояснювали що до чого.

 

З Повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знач тако. Розказую. В мене газоблок потім мінвата 100ка (Ізоват 135) то все приклеєне сілтеком потім прибито вкрет метовськими парашутами з термоголовками потім затягнуто сіткою і зверху клеєм знову ж сілтековським. Потім те все скрито грунтом церезіт ст16.

Було вирішено брати штукатурку в відрах. Основним претендентом був церезіт 174, а саме баранець (на мою думку меньше пилюки у швах буде).

Але станом на сьогодні було зроблено три дзвінка безпосередньо наступним виробникам.

1. Капарол

2. Церезіт

3. Крейзел

 

Висновки:

1. Капарол вислухали про мій фасад потім гарно розказували, а коли дійшли до ціни за відро... стало сумно:( ну нема в мене дві з гаком тисячі.

2. Церезіт (дзвонив два рази) пояснював що і як у мене і ставив запитання. Склалося відчуття що на тій гарячій лінії сидять люди які бачили фасад вже готовий і на питання "якщо оброблено вже ст16 чи потрібно перед нанесенням обробити ст15? хвилину слухав музику поки вони радились. Ціна яку знайшов 690 грн за відро.

3. Довго дозвонювався але після того як вийшло мені одразу дали номер технолога, потім продавця (як зясувалося то представник по регіону був котрий направив на продавця) Виявилось що той Крайзел везуть у відрах з німеччини, а тонують вже тут у нас. Також ціна нижча за церезіт котрий роблять в нас. Отож мені потрібен СіСіПутц (баранець). Дасть Бог завтра поїду до продавців дивитися що як і скільки грошей.

Поки що в моєму особистому рейтингу стоїть Крайзель, причому завдячуючи всім тим людям (представникам компанії) які дого і нудно слухали мене, а потім пояснювали що до чого.

 

З Повагою.

 

СИСИПУТЦ -это силикон-силикат (удешевленная линия силикона )

чистый силикон называется СИЛИКОНПУТЦ:beer:

Вам подойдут оба варианта,у силикона правда срок службы побольше будет ...разница в цене на ведре примерно в 200 грн с копейками...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для уважаемого ТС

 

1) под силикон или силикон-силикат может идти одинаковая грунтовка, например, СТ15 силикон в Церезита.

 

2) Давайте уйдем от крайностей: вначале темы речь шла о самой дорогой силиконовой штукатурке, да еще везти из-за границы. В середине темы появилась силикатная – сама дешевая штукатурка. Лучше без крайностей, хотя б силикат-силикон, он неплохо совмещает преимущества силиконовой штукатурки и силикатной.

 

3) Все цены в церизата розничные есть на сайте. Вы покупаете не ведро не два и даже не три. Скидку, котрая зависит об обема и количества покупок можно получить в местного представителя Церезита (все контакты на сайте). Вот и все! Удачи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...