Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Теплый кредит" - поверим и проверим.

kruchenik

Рекомендовані повідомлення

ага вообще никаких кроме

но всего лишь надо

"необходимо будет собрать пакет документов, в частности, сертификат энергоаудита"

я так понимаю вы его уже проходили

и сколько денег за него с вас срубили??

 

простой пример человек захочет поменять счечики воды на многотарифные или счетчик электроэнергии на многотарифный

сколько ему придется при этом затратить денег на этот сертификат в сравнении со стоимостью, а так же учетом процентных ставок и поборов банков

 

а так даааа

ни каких палок в получении кредитов не будет

ага

Сертификат на многоквартирный дом будет стоить около 10 тыс. грн. И современем эти сертификаты будут обязаны делать все. Но пока этот порядок ещё не принят и закон о сертификации не принят)) Никто в Украине ещё это не проходил, и не ранее 1 октября 2017 это может заработать.

Меняйте себе счётчики за свои деньги, это вообще не энергоэффективное мероприятие и кредит с компенсацией на него не дают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На що тепер будуть давати кредит і як знати який з 3 варіантів вибрати,? Як має виглядати сертифікат на приватний будинок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачу момент.

Захотіла людина змінити вікна, треба йти за сертифікатом.... А він не 20 копійок буде коштувати. Малі кредити просто не вигідні стають, так як всю печеньку ціна сертифікату з'їсть.

І ще одне. Хочемо утеплитись. Скажіть чи багато будівельних фірм є? Я до того, що якщо роботи зможе проводити виключно сертифікована фірма, то черга за її послугами зросте. Імхується що і ціна.

Звісно з часом потрібно прийти до того, що роботи мають робити офіційні фірми. Але на даному етапі чому б не зробити просто приймання робіт. В мене наприклад ніхто не прийшов і не перевірив чи я використав гроші саме на енергоефективні вікна. А значиться якщо б я просто виписав рахунок на ефективні, а взяв прості (3 камери профіль, одна камера пакет, без лоу-і напилення) то все б прокатило.

Якщо хтось хоче сказати, що такий рахунок нізя взяти, спішу розчарувати. В мене двері з вхідного профілю, обізвали вікном. ;) А все тому, що для під'їзду вхідні двері взяти можна, а для будинку ні. І в віконному блоці двері з вхідним профілем не проходили. Але двері з пятикамерки, з двухкамерним склопакетом і низькоемісійним склом.

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачу момент.

. В мене наприклад ніхто не прийшов і не перевірив чи я використав гроші саме на енергоефективні вікна. А значиться якщо б я просто виписав рахунок на ефективні, а взяв прості (3 камери профіль, одна камера пакет, без лоу-і напилення) то все б прокатило.

Якщо хтось хоче сказати, що такий рахунок нізя взяти, спішу розчарувати. ]

 

А если бы знали, сколько воспользовались счетами для кредита, получили компенсацию, а деньги направили совсем в другое...

Получились самые дешёвые бланковые кредиты...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому продолжение этой программы без четкой системы верификации результатов, приведет просто к вымыванию денег!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даний час маю справу з Iq energy, взяв вікна і мінвату на утеплення перекриття в новобудові, завода мають ставити вікна, буде варифікація з фото фіксацією виконання робіт, це те саме що хоче робити Наш уряд , правда без сертифікату енергоефективності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помимо этого в IQ energy 10 % заявок на грант подлежат верификации с выездом на место реализации проекта. Это означает, что технические специалисты IQ energy будут выезжать на место реализации проекта и физически проверять сопровождающие документы и установленные материалы и оборудование.

 

Также есть статистика, что порядка 6% от общего числа заявок по данной программе не прошли верификацию и не получили грант.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если бы знали, сколько воспользовались счетами для кредита, получили компенсацию, а деньги направили совсем в другое...

Получились самые дешёвые бланковые кредиты...

От я і кажу. Можна не роботу через компанії проводити, з введенням аудиту. А просто зробити вибіркову перевірку. Відповідальність за порушення умов договору (читай купівлю не того) розділити між власником житла і фірмою яка виписувала рахунок і відвантажувала товар.

Відносно аудиту, я б підтримав цю ідею в разі купування матеріалів на утеплення, при умові, що аудит буде коштувати адекватних грошенят і не буде фількіною грамотою (як колись техогляд, або як проекти на електроопалення). А то як подивлюсь на утеплення будинків 3-5 см пінопласту, то плакати хочеться.

 

Просто почитайте тему. Люди під кредит хотіли двухтарифні лічильники на ЕЕ ставити. А при вкладенні в аудит, сенс в такому кредиті втрачається. Буде сенс брати кредит на щось дороге, як я вже писав, щоб печеньку не з'їдали додаткові витрати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто почитайте тему. Люди під кредит хотіли двухтарифні лічильники на ЕЕ ставити. А при вкладенні в аудит, сенс в такому кредиті втрачається. Буде сенс брати кредит на щось дороге, як я вже писав, щоб печеньку не з'їдали додаткові витрати.

 

не только двухтарифные счетчики, но и окна и батареи

потому как в многоэтажках особо не разгонишься

окон для квартиры надо - раз, два ну максимум 6 окон и все, батареи аналогично.

Вот получается что из данных кредитов можно вычеркнуть жителей многоэтажек и останутся только те кто проживает в частном доме, и которые смогут на закупку сделать себе приличные счета, чтоб окупить и получить эти кредиты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помимо этого в IQ energy 10 % заявок на грант подлежат верификации с выездом на место реализации проекта. Это означает, что технические специалисты IQ energy будут выезжать на место реализации проекта и физически проверять сопровождающие документы и установленные материалы и оборудование.

 

Также есть статистика, что порядка 6% от общего числа заявок по данной программе не прошли верификацию и не получили грант.

 

З якого джерела статистика за Iq energy?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З якого джерела статистика за Iq energy?

 

Про – 10% с их сайта,

 

Про 6% информация с личного общения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Появилась информация по пакетам фонда Энергоэффективности:

 

288660c-3.jpg.b23f91632545cfde89323a28b4081ae3.jpg

 

Насколько я понимаю пакет «Легкий» и «Комплексный» нацелены на ОСББ и ЖБК пакет «Частный» на владельцев частных домов, а вот владельцев квартир с этой схемы выкинули :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Появилась информация по пакетам фонда Энергоэффективности:

 

[ATTACH]539920[/ATTACH]

 

Насколько я понимаю пакет «Легкий» и «Комплексный» нацелены на ОСББ и ЖБК пакет «Частный» на владельцев частных домов, а вот владельцев квартир с этой схемы выкинули :-(

Так хочуть власників квартир в ОСББ направити. ;)

До речі цікаво було б прочитати на оф сайті бачення самої системи.

Зараз не всі банки дають кредит якщо рахунки від різних фірм. Якщо робити комплекс, то тоді є як мінімум утеплення фасаду, утеплення перекриття, утеплення підлоги, сантехніка (ТП, батареї, котел). І як правило матеріали купуються в різних фірм. Звісно якщо шукати солодку ціну, а не йти в гіпермаркет. ;) Тому цікаво почитати бачення самого агенства, як це все буде відбуватись, а не виловлювати інформацію по крупинках...

І ще момент, якщо роботу має проводити виключно фірма, то і вартість робіт також підпадає під кредит?

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я зрозумів, теплі кредити і пакети фонду енергоефективності - різні програми, які працюватимуть паралельно. Який може бути енергоаудит, якщо в будинку, наприклад, нема дверей та вікон ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я зрозумів, теплі кредити і пакети фонду енергоефективності - різні програми, які працюватимуть паралельно. Який може бути енергоаудит, якщо в будинку, наприклад, нема дверей та вікон ?

Ой вей. Як який?

Суть енергоаудиту вказати, що саме треба зробити щоб вийти на задані параметри, а не пофотографувати будинок тепловізором. Задані це в плані опір стін, перекриття, чи загальні тепловтрати з квадрата.

От прийде аудитор до мене. Я покажу, які в мене вікна. Що підлога утеплена 10 см пінопласту, є віссічка ТП від стін з 2 см пінопласту. Перекриття і скати мансарди 30 см вати. Він подивиться на це все і дасть заключення, що мені потрібно 10 см пінопласту на стіни. Принаймні щоб вийти на теперішні норми. І все мені кредит на 5 см пінопласту не дадуть. А то беруть кредит і утепляють як і всі 5 см достатньо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите, а можно что-то купить под этот "теплый кредит для теплого пола (водяного)? например утеплитель, трубу, смеситель, и что там еще...

 

Тот же вопрос по поводу камина и трубы дымоходной

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От посилання на список товарів.

saee.gov.ua/sites/default/files/perelick_materialiv/Perelik.Vidkoreg.pdf

До речі модератори не можуть посилання на сайт енергоефективності дати в шапці теми? А то тільки я вже пару раз давав це посилання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильно ли я понял, что согласно пункту 8 этого документа "Обладнання і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів", кредит с компенсацией можно получить на приобретение:

- Газо- та пінозолобетон (на строительство коробки)

- ПВХ мембрана гідроізоляційна (кровля)

 

заранее спасибо за ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проконсультируйте, только стеклопакеты (без окон) можно по кредиту заменить ?

 

По Государственной программе «теплых кредитов» заменить просто стеклопакеты нельзя.

Замена стеклопакетов предусмотрена в программе IQ energy

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Газо- та пінозолобетон (на строительство коробки)

- ПВХ мембрана гідроізоляційна (кровля)

Да. Я получил компенсацию именно за "Газо- та пінозолобетон"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Я получил компенсацию именно за "Газо- та пінозолобетон"

 

WOW! это ОЧЕНЬ хорошая новость! Если не затруднит напишите (можно в ЛС) порядок действий. Как раз планирую в скором времени покупку, и есть время подготовить документы.

Заранее спасибо :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

WOW! это ОЧЕНЬ хорошая новость! Если не затруднит напишите (можно в ЛС) порядок действий. Как раз планирую в скором времени покупку, и есть время подготовить документы.

Заранее спасибо :beer:

Я б не радив покупку до НР. Навіть скоріше до лютого. Так як я взяв кредит в грудні, а компенсація зайшла аж навесні. Поки почався новий фінансовий рік, поки свята, поки запустили програму і тд і тп.

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть скоріше до лютого.

это не проблема. хоть в марте ) главное что это возможно и есть время на сбор необходимых бумаг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...